Autor Wątek: Przeczytaj ZANIM SKOPIUJESZ MATERIALY Z TEJ STRONY!!!  (Przeczytany 51313 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ja bym polecił tak skonfigurować serwer na początek, żeby nie dało się podlinkowywać fotek z zewnątrz.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Ja bym polecił tak skonfigurować serwer na początek, żeby nie dało się podlinkowywać fotek z zewnątrz.

Dwuznaczne, ale i tak złe:
- jeżeli nie można podlinkowywać na tym forum linków zewnętrznych, to no coment,
- jeżeli gdzie indziej nie można umieszczać linków z ss.pl z fotami (luba jakichkolwiek innych), to lipa, bo nie będzie reklamy dla foruma...
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
nie lubie powtarzac, ale ladny dyskretny watermarek o tresci SEVENSTRING.PL da rade. smierdziele-zlodzieje beda sami nieswiadomie reklamowac portal, a kazdy inny zrobi to z pelna premedytacja.

musze temat przestudiowac jak sie to czaruje, zeby bylo fajnie. tak jak na fotach z ebay w dolnym prawym rogu jest aparacik, tylko ladniej i tresciwiej to trzeba zrobic.
Łe tej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
z automatem byly problemy z tego co pamietam bo wstawial watermarka w okreslonych kolorach, i jesli byl zbyt ciemny to na ciemnych fotach go nie bylo widac, i na odwrot to samo
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
jesli dzialaloby to na zasadzie nakladania zdjecia na zdjecie - moznaby zrobic monochromatycznego gifa, wtedy jest przezroczystosc + bez przeklaman w kolorach. dzisiaj bede okladke robil znajomym, to przy okazji sprobuje cos takiego strzelic.

tylko nie wiem jak rozwiazac rozne rozmiary obrazkow, ze jedne szersze a drugie wezsze, nizsze-wyzsze itd.
Łe tej.

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
z automatem byly problemy z tego co pamietam bo wstawial watermarka w okreslonych kolorach, i jesli byl zbyt ciemny to na ciemnych fotach go nie bylo widac, i na odwrot to samo

zawsze możesz dać czarny napis z białą obramówką - to będzie widać i na ciemnych i na jasnych fotach
minimum respect!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Ale przecież jest watermark. W fotach które są w galerii userów napis ss.pl a w galerii fotek z artów na twardo wrzucam logo całe.

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
ale małe jest i łatwo obciąć kawałek obrazka. może daj na dole po skosie?
minimum respect!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
nie lubie powtarzac, ale ladny dyskretny watermarek o tresci SEVENSTRING.PL da rade. smierdziele-zlodzieje beda sami nieswiadomie reklamowac portal, a kazdy inny zrobi to z pelna premedytacja.

musze temat przestudiowac jak sie to czaruje, zeby bylo fajnie. tak jak na fotach z ebay w dolnym prawym rogu jest aparacik, tylko ladniej i tresciwiej to trzeba zrobic.

men, watermark nie przeszkodzi w kopiowaniu tekstow autorstwa mojego, czy Leona. Wkurw mnie bierze z tego powodu, ale nic nie da sie zrobic niestety, poza straszeniem. Glupio mi tymbardziej, ze testy robimy przy wspolpracy z dystrybutorami, czy tak jak bedzie za pare dni - bezposrednio z producentami... Choc z drugiej strony moje foty wraz z tekstem takze juz sie pojawialy w opisach aukcji na allegro, wkurw ten sam

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
tekstu raczej nie ochronisz niczym. obrazki mozna.

zreszta - frajerow mozna tylko prosic zeby podawali autora i zrodlo. raczek im nie poucinasz, ani prawem nie postraszysz.
Łe tej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
z aukcjami jest prosta sprawa

robisz print screena, jest strona ktora dziala jako archiwum opisow z allegro i indeksuje kazda aukcje wiec to tez pomaga, i mozna spokojnie narobic komus smrodu
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Cytuj
mozna spokojnie narobic komus smrodu

no jasne, tylko co to da. lepiej zmusic do podania zrodla i podlinkowania serwisu - zawsze pare osob wiecej tu wejdzie.
Łe tej.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
12529 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Kwi, 2009, 21:07:41
wysłana przez hofiman
2 Odpowiedzi
2148 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2010, 13:36:59
wysłana przez regecore
57 Odpowiedzi
25125 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2011, 19:11:35
wysłana przez sylkis
75 Odpowiedzi
46614 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2017, 23:30:32
wysłana przez Stivo2005
2 Odpowiedzi
12318 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2015, 21:56:13
wysłana przez Pronounce