Wzmacniacze i akcesoria > Wzmacniacze i kolumny

jaka paka do labogi

(1/3) > >>

marcin.:
Czesc,
Za niedługo bede zmieniał pake wzmak to laboga mr. hetor
Zastanawiam sie nad:
laboga
mesa
orange
vht
wszytskie na v30 oprócz vht. Najchetniej brałbym mese ale cena za nowa pake jest odstraszajaca. Paka musi być nowa. 2 dylemat to czy brac 2x12 czy 4x12 wiadomo 2x12 jest lzejsza itd ale jezeli jest az taka diametralna róznica w brzmieniu to czy lepiej nie jest targac kilkunastu kg wiecej? :D
Pozdr

fearlon:
a próbowałeś tą paczkę 3x12 od Labogi? W sumie dosyć mnie ciekawi jak to gada w porównaniu do zwykłej 4x12 na V30.

marcin.:

--- Cytat: fearlon w 17 Sie, 2009, 23:58:28 ---a próbowałeś tą paczkę 3x12 od Labogi? W sumie dosyć mnie ciekawi jak to gada w porównaniu do zwykłej 4x12 na V30.

--- Koniec cytatu ---
Nie próbowałem i raczej nie bede miał jak jej wypróbować tez jestem ciekaw ale cena odstrasza od eksperymentowania z nia

skarhead:
Szkoda że nie określiłeś który model bo poza orange (IIRC) to każda z tych firm oferuje co najmniej dwa modele - w wypadku labogi różnice materiałowe, mesa to stiletto lub standard z 4x12 (pomijam RK), a vht ma dwa modele które też się konstrukcyjnie różnią ztcw w sposób znaczny.

regecore:
laboga 3x12 dlatego tyle kosztuje gdyz ma na dole electro voice, który stoi za ponad 1tys za glosnik wiec...
Fajnie byloby miec 2x12 na tych EV :)

Mysle, ze jednak 4x12 bedzie git do tego wzmaka, ktory ponoc jest hajgejnowy. Jak chcesz lekką i swietnie brzmiacą 4x12 wez na neodymowych celestionach century vintage30.
Jednak tu pozostaja Ci do wyboru juz customy jak np w noisybox. nie widzialem, aby jakies firmy wieksze kroiły na tym budy...
slyszalem w akcji na koncercie w lodzi taka 4x12 na CV30 tyle ze pod 5150 i brzmialo to cudnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod