Wzmacniacze i akcesoria > Wzmacniacze i kolumny

Mills Acoustics - paki gitarowe i basowe made in U.S

(1/3) > >>

Drevniak:
http://millsacoustics.com/

Mastodon używa dlatego sie zainteresowałem  :P ceny w U.S ok 1k$ i wiecej, paka posiada wewnątrz "afterburner" wygląda to jak na zdjęciu

Spoiler
no i Mastodon na nich gra :P

dom?n:
fajnie, kejsa nie trzeba do niej. tylko nie miesci mi sie we lbie jak Afterburner ma niby redukowac przesuniecia fazowe miedzy glosnikami. wytlumaczy ktos?

terrormuzik:
Niestety można to chyba tylko jako ciekawostkę potraktować, w polsce tego raczej nigdzie nie ograsz ;). Choć nie ukrywam- ciekaw jestem czy coś to daje :)

skarhead:
a ma redukować przesunięcia fazowe?

Sama dusza powiększona jest wg. mnie sensownym patentem bo będzie usztywniała dużo bardziej plecy niż zwykły kołek, ale to już było - ztcp diezel w paczkach 412 FL usztywniał tak że wkładał (chyba oprócz kołka) cztery deski ze sklejki idące od boków do środka i kończące się gdzieś w 1/4 paczki z każdej strony, framus cobra to chyba w ogóle jest split, to samo zresztą stare mesy dzielone - patent fajny bo jak plecy chodzą za bardzo to niestety nie jest za fajnie z brzmieniem wg. mnie.

Szkoda tylko że drogie i nie do ogrania w PL - może się okazać kolejnym hype'em miesiąca na amerykańskich forach (nie mówię że paczka jest zła, ale nie wiem czy można AŻ tak polepszyć pewne rzeczy)

dom?n:
"internal AFTERBURNER baffle reduces phasing distortion (...)"

czy moze chodzi o przesterowywanie sie przesuniecia fazowego? generalnie to dla mnie czarna magia, dlatego pytam :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod