Autor Wątek: Struna B, lekki problem ...  (Przeczytany 12600 razy)

Offline GleboGryzarka

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #25 14 Sie, 2009, 09:30:38 »
można spokojnie  :) tak sie zapytam co to za wiosło i klucze??

to


klucze Schallery blokowane...
משוגע
A stale organic cage. Incarceration...

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #26 14 Sie, 2009, 09:39:42 »
mam takie same gitare, klucze nie blokowane też schallera i  68 wkładam elegancko, ty może to dziewica  ;)

a tak poważnie to zapytam sie bo czasami strunki nowe mają spłaszczone koncówki po odcięciu w fabryce i są za szerokie ale nie podejrzewam cie o takie lamerstwo  ;)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #27 14 Sie, 2009, 09:46:10 »
Raczej dziewica, jako posiadacz także rzeczonej biczy rzekę: 68 wchodzi na luzie! Nawet 70 wejdzie, ale to już anal HC.

Panie GG - kup sobie 2 wiertełka 0,72-0,74 i powiększ otworek, prędzej czy póżniej skończysz na tej grubości.
Tylko delikatnie! Ostatnio próbowałem do 0,72 powiększyć otwór za pomocą nagwintowywania wkrętami (bo miałem pod ręką i nie chciało mi się kombinować). W końcu się jebaniec jeden ułamał i został w otworze. I taka to miała być oszczędność czasu, że musiałem jechać do sklepu po wiertła, wykręcać klucz i rozwiercać wkręt.

A czemu 2 wiertła? Bo mi to pierwsze wkręciło się w ten ułamany wkręt i pękło... Co to był za HC wieczór! Same kurwy leciały!... ;)
Paczki z głów!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #28 14 Sie, 2009, 09:52:58 »
i taka rada nie kupować czarnych wierteł (nie to że jestem rasistą) tylko błyszczące, bo te pierwsze napewno sie złamią
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline GleboGryzarka

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #29 14 Sie, 2009, 09:56:25 »
esz qrwafak... trza będzie deflorować w takim wypadku. Tak czy srak dzięki za pomoc, Panowie Wielebni, ide knuć... ;)
משוגע
A stale organic cage. Incarceration...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #30 14 Sie, 2009, 10:07:33 »
i taka rada nie kupować czarnych wierteł (nie to że jestem rasistą) tylko błyszczące, bo te pierwsze napewno sie złamią

Tera mi mówisz? ;)
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #31 14 Sie, 2009, 13:10:26 »
esz qrwafak... trza będzie deflorować w takim wypadku. Tak czy srak dzięki za pomoc, Panowie Wielebni, ide knuć... ;)

Ja zrobiłem inaczej. Bez wierceń etc i też miałem Sch M6 blokowane. Spiłowałem klucz inną struną, najgrubsza jaką miałem która wchodziła. Spiłowało się elegancko, bez żadnych kłopotów i ryzyka uszkodzeń. Było to trochę czasochłonne, ale w pół godziny sie z tym uporałem. Ale i tak teraz jestem zdecydowanym zwolennikiem zdejmowania owijki :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #32 14 Sie, 2009, 13:16:38 »
(...)Ale i tak teraz jestem zdecydowanym zwolennikiem zdejmowania owijki :)

A jak ktoś jest obrzezany? ;)
Nie bardzo to widzę mocować się z owijką, jak coś się zjebie na scenie.
Paczki z głów!

Offline GleboGryzarka

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #33 14 Sie, 2009, 13:19:34 »
esz qrwafak... trza będzie deflorować w takim wypadku. Tak czy srak dzięki za pomoc, Panowie Wielebni, ide knuć... ;)

Ja zrobiłem inaczej. Bez wierceń etc i też miałem Sch M6 blokowane. Spiłowałem klucz inną struną, najgrubsza jaką miałem która wchodziła. Spiłowało się elegancko, bez żadnych kłopotów i ryzyka uszkodzeń. Było to trochę czasochłonne, ale w pół godziny sie z tym uporałem. Ale i tak teraz jestem zdecydowanym zwolennikiem zdejmowania owijki :)

idea iście w pyte jaguara :D
משוגע
A stale organic cage. Incarceration...

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #34 14 Sie, 2009, 14:59:52 »
esz qrwafak... trza będzie deflorować w takim wypadku. Tak czy srak dzięki za pomoc, Panowie Wielebni, ide knuć... ;)

Ja zrobiłem inaczej. Bez wierceń etc i też miałem Sch M6 blokowane. Spiłowałem klucz inną struną, najgrubsza jaką miałem która wchodziła. Spiłowało się elegancko, bez żadnych kłopotów i ryzyka uszkodzeń. Było to trochę czasochłonne, ale w pół godziny sie z tym uporałem. Ale i tak teraz jestem zdecydowanym zwolennikiem zdejmowania owijki :)

idea iście w pyte jaguara :D

Nic innego nie miałem a byłem zestresowany że mam granie a struna mi nie przechodzi :D
Domowe metody rlz ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #35 14 Sie, 2009, 15:52:15 »
Domowe metody rlz ;)

Chyba Twoje! :D
Moja metoda mnie wkurwiła tylko...
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #36 14 Sie, 2009, 23:56:12 »
Ja jeszcze tylko dodam, że jak pierwszy raz miałem taki problem ze struną zdaje się 0.70 to się okazało, że klucz na strunę D mieści mi 0.70 więc zamieniłem klucze miejscami i po problemie.
Problemy się dopiero zaczęły z grubszymi strunami.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #37 15 Sie, 2009, 02:30:48 »
ja nigdy nie miałem w kluczu nic grubszego niż 082(:D),ale pozbycie sie kawałka owijki załatwiało sprawę;)
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Odp: Struna B, lekki problem ...
« Odpowiedź #38 20 Sie, 2009, 19:34:44 »
Strunki wymienione na 10-62 ... teraz gada jak należy na przesterze, odezwała się kopiąc mi dupę! Nawet z stockowymi pupami :P ... Jeszcze trochę muli gdy stroję w A, ale i tak bardzo rzadko będę tak złaził ... częściej A# chyba ...

Dzięki za pomoc ... :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
9361 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lis, 2011, 12:37:16
wysłana przez Orange
11 Odpowiedzi
4751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2015, 08:53:59
wysłana przez indabrain
5 Odpowiedzi
4826 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2017, 15:30:06
wysłana przez matixw
4 Odpowiedzi
6308 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Mar, 2019, 20:43:55
wysłana przez spacelord7
11 Odpowiedzi
9495 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Cze, 2019, 23:53:39
wysłana przez niedziak