Muzyka > Twórczość użyszkodników

Ocena brzmienia

(1/2) > >>

grunio:
Witam

Cały czas kombinuję z ustawieniami equalizera, kompresora i brzmieniem wszystkich instrumentów i ciągle coś mi nie pasuje. W tym kawałku ustawiłem zupełnie nowe brzmienie basu, gitar i kompletnie zmieniłem nagrywanie perkusji. Jestem ciekaw waszych opinii.

http://www.sendspace.pl/file/9da4fe2205b52d36be5c436

terrormuzik:
wydaje mi się że werbel jakoś nie pasuje to reszty. Brzmienie gitary rytmicznej fajne, gitara solowa i bas całkiem spoko. Talerze ładne. Stopę bym podgłośnił. Jak zrobiony bas?

ps- fajna kompozycja :)

BartekL:
Bardzo fajne, brzmienie gitar w pytke, brzmią takim fajnym środkiem, solówka nie dość że fajnie brzmiąca to i świetnie zagrana!

Co za wiosło i jak nagrywałeś?

Jedyne co mi się nie podoba to mix, troszkę pompuje, a perkusja psuje wrażenie, terrorowi podobaja sie blachy, mi natomiast średnio.

bardzo na plus. Przyjdzie Lord to i on Cie pochwali pewnie, jak znam jego gust :)

lord_awesomeguy:

--- Cytat: BartekL w 04 Sie, 2009, 01:42:24 ---Przyjdzie Lord to i on Cie pochwali pewnie, jak znam jego gust :)
--- Koniec cytatu ---
;D

Łatwiej będzie powiedzieć co mi się nie podoba :) Perkusja brzmi niestety jakoś mało przyjemnie. Reszta - super.

grunio:
Dzięki chłopaki. Przesadziłem z kompresorem, faktycznie pompuje, posiedzę jeszcze nad tym.

Terrormuzik – Bas zrobiony broomstick basem.

BartekL – Gitara rytmiczna to ibanez RG7321, solowa to music man petrucci. Nagrywałem w sonarze przez poda xt. Jak ktoś chce to mogę ustawienia poda podesłać.

lord_awesomeguy – Czego używasz do robienia bębnów bo elegancko to u ciebie brzmi?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod