Wzmacniacze i akcesoria > Efekty

Delay do 150 USD ?

<< < (6/6)

Drevniak:
weźcie sobie dajcie już spokój macie PW

znalazł ktoś próbki ekko 616?

ed: widze szybka akcja chwali sie taką postawe

Sikor:

--- Cytat: g-zs w 28 Lip, 2009, 11:01:52 ---a jak to brzmi? Bo firma mi nieznana, a w sumie sam zamierzam kompletować mały pedalboard :)

--- Koniec cytatu ---
Malekko robi swietne analogowe delaye (4 modele aktualnie).
Nowe modele 616 i 919 to seria Ekko, znacznie tansza.





--- Cytat: Drevniak w 28 Lip, 2009, 20:59:57 ---znalazł ktoś próbki ekko 616?

--- Koniec cytatu ---
To bedzie trudne, bo go jeszcze nie ma w sprzedazy. Dlatego napisalem, ze zamawiam go w ciemno jak tylko bedzie dostepny :)

Tomek Martyniak:

--- Cytat: Sikor w 29 Lip, 2009, 08:41:53 ---
--- Cytat: g-zs w 28 Lip, 2009, 11:01:52 ---a jak to brzmi? Bo firma mi nieznana, a w sumie sam zamierzam kompletować mały pedalboard :)

--- Koniec cytatu ---
Malekko nieznana? Jak najbardziej znana i uznana. Robia swietne analogowe delaye
(4 modele aktualnie), ale sa drogie. Nowe modele 616 i 919 to seria Ekko, znacznie tansza.


--- Cytat: Drevniak w 28 Lip, 2009, 20:59:57 ---znalazł ktoś próbki ekko 616?

--- Koniec cytatu ---
To bedzie trudne, bo go jeszcze nie ma w sprzedazy. Dlatego napisalem, ze zamawiam go w ciemno jak tylko bedzie dostepny :)

--- Koniec cytatu ---

Tylko że tego modelu nie ma nigdzie, nawet na ich własnej stronie internetowej.
A ciekawe że na PGS już jest w ofercie.
Ostatnio jestem naprawdę minimalistą, dlatego pogoniłem DD6 Bossa- za dużo gałek, za dużo zbędnych bzdetów. Widzę że ten Malekko też jest gałkowym potworem.

Obczajcie sobie takie urządzonko, CMATMODS to domowe butiki z USA. Typek robi fajnego delaya i wogle fajne rzeczy - http://www.cmatmods.com/deeelay.html

Sikor:

--- Cytat: Tomek Martyniak w 29 Lip, 2009, 08:45:54 ---Tylko że tego modelu nie ma nigdzie, nawet na ich własnej stronie internetowej.
A ciekawe że na PGS już jest w ofercie.
--- Koniec cytatu ---
Bo PGS to duzy sklep i ma czesto dobre uklady z producentami.
Np. nowa edycja Lovepedal Kanji zrobiona tylko dla PGS.


--- Cytuj ---Ostatnio jestem naprawdę minimalistą, dlatego pogoniłem DD6 Bossa- za dużo gałek, za dużo zbędnych bzdetów. Widzę że ten Malekko też jest gałkowym potworem.
--- Koniec cytatu ---
616? Prosty jak cep. 919 to bedzie kombajn.



--- Cytuj ---Obczajcie sobie takie urządzonko, CMATMODS to domowe butiki z USA. Typek robi fajnego delaya i wogle fajne rzeczy - http://www.cmatmods.com/deeelay.html

--- Koniec cytatu ---
Sie dolaczam. Mam Brownie i Black Plague. Brownie jest swietny.
Z tym, ze wiekszosc to po prostu klony (Brownie to np. licencjonowany BSIABII).

Tomek Martyniak:
Kupiłem Carbon Copy. Po naprawdę grubym riserczu zdecydowałem się na to właśnie urządzenie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod