Autor Wątek: Delay do 150 USD ?  (Przeczytany 21053 razy)

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Delay do 150 USD ?
« 27 Lip, 2009, 13:07:02 »
No to przeprowadź się tam, będziesz miał wszystko za pół ceny. I nie będziesz pisał takich smutów.
Dodaj sobie do tej ceny lokalny stanowy podatek, krajowy podatek i cło - nie sugeruj, że wysoka cena w kraju to wynik pazerności polskiego dystrybutora, bo gówno o tym wiesz. A jeżeli nie chcesz płacić w/w podatków to możesz się nazwać przemytnikiem i przestępcą podatkowym. Powodzenia w robieniu czarnych interesów!

Ty, ziomuś a co Ty się tak do mnie przysrałeś. Nie będe płacił myta skoro nie muszę. Cło i podatek (DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH) płaci się od kwoty 400 USD lub wyższej, tańsze paczki są poprostu puszczane bo mają dużo więcej roboty przy pisaniu papierów niż to warte opłat celnych. Wyjątkiem są firmy kurierskie (UPS, DHL, FEDEX) gdzie ZAWSZE się dowala opłaty celne.

Czytaj ze zrozumieniem, nie pisałem że że polski dystrybutor (taki jak Ty) jest pazerny i że cokolwiek o tym wiem. Wiem tylko tyle że nie chcę przepłacać i polecam każdemu założenie Paypala (karta do konta Inteligo pozwala na rejestracje w Paypal, nie trzeba mieć kredytówki) i kupno z amerykańskiego Ebaya, kupiłem masę efektów i innych gratów.

Twoją agresją skierowaną do mnie pokazujesz jak wielkim dla Ciebie jest to problemem że można kupić taniej, nie u Ciebie. LOVE LOVE KISS KISS.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
23712 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2008, 18:30:08
wysłana przez Mery
10 Odpowiedzi
10791 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2009, 22:03:36
wysłana przez Pan Sinner
7 Odpowiedzi
7001 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2010, 21:39:14
wysłana przez Rock
0 Odpowiedzi
1574 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2010, 12:43:57
wysłana przez mlodysatan
7 Odpowiedzi
2591 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2012, 00:58:08
wysłana przez Orange