Autor Wątek: Dział OTE  (Przeczytany 44266 razy)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Dział OTE
« 30 Cze, 2009, 09:52:58 »
Vlad, widze ze dzialacze dali Ci pajaca, sa wyrozumiali, mogli zbanowac.

[Wt 03:28] <James Dean> dozobaczenia 7stringu, bylo milo
[X][Wt 03:27] <James Dean> ok, narazie
[X][Wt 03:27] <James Dean> bo jak tamto ruszy, to juz nie ma sensu abym tutaj siedzial

Niniejszym trzymam Cię za słowo, lizusie.


Cytat: wuj Batman
Niestety, Panowie Ady - chcecie zrobić z forum encyklopedię? Przecież żarty, małe OT, docinki, tworzą klimat
Żartu, docinki ok. Nikt do tego niemiał pretęchy.
Pretęcha była do wylewającego się na zewnątrz syfu, którego mogłeś nie zauważyć, dzięki naprawdę sprawnym i bezlitosnym moderatorom. Skoro masz wrażenie, że wśród redakcji jest atmosfera spisku to trudno.
Ale polecam Ci, jako lekturę forum landrowerowe gdzie praktycznie nie ma moderacji a każdy pisze co mu się podoba.
Spróbuj znaleźć tam jakąś informację. W tę stronę szło nasze forum, dzięki, przykro mi to mówić ale, jednemu z naszych kolegów, który po rezygnacji z funkcji redakcyjnych wymyślił sobie chyba, że zgitaropeeluje ten portal, oraz kilku jego przydupasom.
Nie podoba mi się to wybitnie. Klimat to jedno, ale w takim razie, jak chcemy robić sobie wyłącznie pogaduszki, wklejać fotki niedorżniętych kretynek i kolesi-z-liniami-papilarnymi-na-kutasie to wogóle zamknijmy to forum dla niezarejestrowanych, zamknijmy rejestrację, żeby nikogo więcej nie było i będziemy tak kurwa elitarni, że już bardziej nie można.
Sorry, ale na to, jako jednego z pomysłodawców tego forum, mojej zgody nie ma i będę tępił takie postawy. Jeśli to spowoduje odejście od nas 3 czy 5 gości to bardzo mi przykro. Na szczęście ciągle rodzą się dzieci, które w przyszłości będą gitarzystami i będą używać 7-emek.
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2009, 10:08:21 wysłana przez se7en »