Autor Wątek: Ibanez Universe 777BK  (Przeczytany 30858 razy)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #25 30 Paź, 2007, 09:50:13 »
Jakby to była moja, to pobiegłbym do elektronicznego, kupił garść rezystorów 5W i zmienił punkty prac pentod, żeby końcówka oddawała 10-15W, bo na power break`a mnie nie stać ;)

A sąsiedzi i tak nas już nie lubią, bo ze średnią głośnością po kilka godzin dziennie ktoś piłuje... W końcu 3 gitarzystów na chacie  :twisted:
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #26 30 Paź, 2007, 12:38:52 »
"ja mam odmienna opinie"


Moje zdanie jest bardziej mojsze, niz Twojsze ;)


mery, a ile w koncu dales za swojego patyka?? bo to co andy chcial bylo cena zajefajna.

"5150 rozkrecalem kiedys w kamienicy i sasiedzi sugerowali ze mnie nie lubia i zrobia mi krzywde nastepnym razem"

i wlasnie dlatego nie uznaje do bloku czegos takiego jak duzy wzmak, szczegolnie lampowy. Zanim sie glosniki rozbujaja, zanim to zagra jak powinno, to juz wszyscy sasiedzi biegna z tasakami...za grosz zrozumienia.
No pain No gain !

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #27 30 Paź, 2007, 14:47:19 »
Powiem jak mi powiesz za ile poszła Andy`ego ;)

Nie no tak ogólnie, to nie przeholowałem zbyt wiele w porównaniu do tego, co planowałem.

Badyl w futerale z dwoma maskownicami i paskiem DiMarzio wyniósł mnie jakoś 3050,-

W cenę wliczyłem przesyłki i takie tam wszystko. No oprócz tego czekam na wajchę, która będzie mnie kosztowała 30,-

Uważam, że luksus, ale kto nie ryzykuje, ten nie żyje  :twisted:

Amen :!:
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #28 30 Paź, 2007, 14:50:36 »
oo to fest tanio go szarpnales, gratulacje
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #29 30 Paź, 2007, 15:27:48 »
Cytat: "mery_sycow"
Jakby to była moja, to pobiegłbym do elektronicznego, kupił garść rezystorów 5W i zmienił punkty prac pentod, żeby końcówka oddawała 10-15W, bo na power break`a mnie nie stać ;)


przy 10 tez zatargaloby moszna az milo

acha, no i zajebiscie gratuluje nowej gitarki...  :twisted:

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #30 30 Paź, 2007, 15:44:49 »
Wystarczyłoby i 5W z końcówką dosterowaną jak trzeba, ale aż żal odbierać jej tego, co fabryka dała ;)

Dzięki za gratulacje. Jak mi się uda zrobić coś konkretnego, to podrzucę jakieś fotki konkretniejsze, a nie w nocy na dywanie ;)

Żeby nie było, to gitara jest imo w stanie ogólnym tak pomiędzy 4, a 4+  :D
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #31 30 Paź, 2007, 16:29:28 »
moge Cipo moc zrobic tak zeby byla na 3 minus ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #32 30 Paź, 2007, 20:18:24 »
Cytat: "nikt"
obaj nie macie racji. chrom plytka, chrom knobs i bobbin tapers na pickupy rowniez w kolorze chrom

 


dokładnie. UV zajebiście wygląda. Jak kiedyś będę miał kase, to sobie taka kupię tylko dla wyglądu, ale raczej nie szybko to sie stanie. Mam większe priorytety(znaczy inne gitary czy zabawki) :D

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #33 30 Paź, 2007, 21:14:55 »
Gratulacje!!!

cena rzeczywscie niezla. Andy chyba cos 3,2 chcial, albo 3,4 nie pamietam.
Zza oceanu czy od sasiadow?


Tak czy siak, mi sie UV podobaja.
No pain No gain !

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #34 30 Paź, 2007, 22:23:27 »
Na moje nieszczęście zza oceanu - wiele stresu, ale wszystko jest jak trzeba ;)

Wiem, że z Andym chciałem się ugadywać, ale nie wyszło niestety :/
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #35 31 Paź, 2007, 03:03:21 »
Gratuluje Mery :), jak dla mnie UV BK ma jeden z fajniejszych design'ów jeśli chodzi o siódemki Ibaneza. Jak już troche się z nią obędziesz to napisz coś więcej :)]

Cytat: "el-biczel"

UV zajebiście wygląda. Jak kiedyś będę miał kase, to sobie taka kupię tylko dla wyglądu

Widzę, że nie tylko mi się podobie :)


Pzodr

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #36 31 Paź, 2007, 09:17:16 »
Dzięki Invivo :) Napiszę, napiszę, ale to za jakiś czas.

Wiem, że zdania są podzielone, ale ja nie kupowałem jej dla wyglądu ;)

Bardziej mi chodziło, żeby była jakaś klasa, w miarę rozsądna cena no i żeby miała 7 strun  :D
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #37 16 Lis, 2007, 17:18:01 »
No mógłbyś coś juz napisać :) no i zdjęcia do onanizowania się dodać (w sensie jakieś ładne :D)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #38 16 Lis, 2007, 20:29:44 »
Cytat: "mery_sycow"
Na moje nieszczęście zza oceanu - wiele stresu, ale wszystko jest jak trzeba ;)

Wiem, że z Andym chciałem się ugadywać, ale nie wyszło niestety :/


Gratukuje zakupu, to chyba super cena jak za Universa :D , moja poszla (o ile pamietam za 3500 :?: ), to tak dawno bylo a kasa i tak juz poszla na kolejnego Music Mana :D
 Aktualnie jest ciekawy Universe na ebayu ang. tylko gosc chyba pomylil Floyda Lo-Pro Edge z Edge :) , ciekawe za ile pojdzie

http://cgi.ebay.co.uk/IBANEZ-UNIVERSE-UV7BK-7-STRING-GUITAR_W0QQitemZ140176900624QQihZ004QQcategoryZ33043QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #39 07 Sty, 2008, 10:11:07 »
No Mery i jak sie gra na wioselku?? Bo wyglada na to ze wlasnie na UV bede polowal :) jakos tak ogolnie coraz bardziej sie przekonuje do tego badyla.

Z tym ze nie wiem jak bede robil ze sciaganiem, bo moge przez znajomego sciagnac za circe 3800(liczac ze bedzie kosztowal w stanach 1200$) albo od lantza za  niedlugo za 4,5k wciagnac, ale to sporawo troszke. Moze sam sie za to zabiore, najwyzej na priva sie spytam Ciebie co i jak jeszcze :)
No pain No gain !

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Odp: Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #40 08 Sty, 2008, 14:54:27 »
Wiosełko rewelka :D Sam nie moge sie doczekac, zeby zagrac na jakiejs 7, ale z normalna skala, bo schecter 26.5 i struny 11... ;/ Struny strasznie naciagniete, grac nie umialem :P

Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #41 05 Mar, 2008, 22:04:40 »
Gratuluje wioselka, sam polowalem dlugo na uv7 bez rezultatu, a wlasnie jesli chodzi o ramie fr czy do lo pro edge bedzie pasowala np schallera http://www.shop.mayones.com/produkt_sklep.html?nazwa=Rami%EA%20tremolo%20Schaller%20do%20mostka%20Floyd%20Rose&menu=5 ?? Czy lepiej jakas od ibaneza?

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #42 05 Mar, 2008, 22:28:30 »
Niebardzo bo w LoPro zawsze bylo na wcisk.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #43 26 Mar, 2008, 19:22:56 »
Więc jestem i mimo, że minęło sporo czasu niewiele udało mi się napisać, ale to nie z mojej winy ;)
W międzyczasie zdarzyło mi się na niej już troszeczkę pograć i mogę napisać kilka istotnych rzeczy:
1. Jak dla mnie klasa sama w sobie i za całkiem przyzwoitą kasę.
2. 7 strun nie przeszkadza jak się początkowo obawiałem - wręcz przeciwnie szybko się przyzwyczaiłem i strasznie kręci mnie to, że mam możliwości standardowego stroju + bonus :)
3. Akcja strun niska i mimo jakiś grubych strun da się grać szybko i co najważniejsze niezależnie od konfiguracji przetworników brzmi klarownie. Wiem już, że nie każdemu te pickupy pasują, ale dla mnie są rewelka.
4. Ruchomy mostek - jak na razie dla mnie neutralny, ale to chyba z braku rozeznania. Ogólnie przy zabawie wajchą rozstraja się mało lub nawet wcale. Ale zaznaczam, że nie męczę jej zanadto.
5. Bardzo podoba mi się design, ale to chyba kwestia zmiany nastawienia, bo kiedyś Ibanezy niezbyt mi podchodziły. Teraz ten kształt uważam za bardzo ergonomiczy i jest coś w tej klasycznej już prostocie.
6. Rewelacyjne jak dla mnie zamontowano gniazdo - kiedyś mnie to trochę bawiło, bo takie "nieklasyczne" było. Teraz wiem, że prze grze na stojąco, siedząco i leżąco się świetnie sprawdza ;)
7. Jedyny chyba minus to zbyt krótkie śrubki do blokady strun przy gryfie - jak się założy grube struny, to nie starcza gwintu, żeby złapać i trzeba imbusa sztukować ;)
8. Czekam na pytania, bo nie do końca była to recenzja, a jakieś refleksje, które nasunęły mi się przez  ostatni czas.

Na zdjęcia niestety jeszcze nie przyszedł czas - jeżeli mnie chociaż trochę zachęcicie, to postaram się to przyspieszyć ;)

Zmieniać czarną maskownicę na dedykowane lusterko?
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
Odp: Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #44 26 Mar, 2008, 21:30:44 »
lustro to wioska

zmien , mi sie z nim bardziej podoba

ruchy ze zdjeciami ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Online Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #45 26 Mar, 2008, 22:37:52 »
A zapodaj zdjęcia z obiema maskownicami kolejno :D
Jak to nie jest dla ciebie za dużo roboty to bardzo proszę :D
Lusterko mi się ekstremalnie podoba, ale ta czarna czyni to innym wiosłem. Chętnie porównam sobie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #46 17 Kwi, 2008, 12:22:10 »
No Panowie, wlasnie wygralem aukcje na beyu i UV bedzie niedlugo do mnie leciec :) musialem sie podzielic ta radosna nowina :) jak tylko dostane gitarke w swoje lapska to wysmarze jakas recke  :devil:
No pain No gain !

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #47 17 Kwi, 2008, 12:27:07 »
Gratulujemy, cieszymy się Twoim szczęściem i trzymamy za słowo :PP i pamiętaj - FOTY !!! ;)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #48 17 Kwi, 2008, 12:33:41 »
dzien nowej gitary, to zawsze wspanialy dzien

kongratki

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
Odp: Ibanez Universe 777BK
« Odpowiedź #49 17 Kwi, 2008, 12:43:19 »
a jednak?? ;)

no to czekam na tlusta relacje. gratulowac bede jak juz bedziesz ja mial w reku.

pozdro
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
15038 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lip, 2010, 12:51:04
wysłana przez Vertigo
21 Odpowiedzi
10297 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2010, 21:47:09
wysłana przez primer
0 Odpowiedzi
847 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2013, 07:27:20
wysłana przez indabrain
23 Odpowiedzi
14260 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Mar, 2014, 20:51:01
wysłana przez y
15 Odpowiedzi
7846 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2016, 10:32:24
wysłana przez Radek M