Autor Wątek: opinie!  (Przeczytany 13588 razy)

Offline jaco

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
opinie!
« 22 Cze, 2009, 12:36:34 »
jeszcze nie skończone. ale zamieszczam bo moze komus spasuje i zechce z nami pohalasowac. poszukujemy drugiego gitarzysty. material praktycznie surowy. wkrotce bedziemy nagrywac wokale i reszte upiekszaczy.
opiniujcie!
pozdr
http://www.myspace.com/underdampedsystem
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2009, 15:25:40 wysłana przez jaco »

Offline bart5150

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
    • rapeonmind
Odp: opinie!
« Odpowiedź #1 22 Cze, 2009, 13:36:47 »
ciekawi mnie calosc.slychac wplywy pewnego zespolu  :) ale nie bede mowil jakiego.ciekawe.cze kam na calosc

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: opinie!
« Odpowiedź #2 22 Cze, 2009, 13:55:58 »
me likes it! jak nie zabijecie tej muzy bezmelodyjnym darciem ryja, ktore bedzie tak ciezkie ze o kurwa to bedzie zajebiscie. wydaje mi sie ze jest bardzo bardzo bardzo duzo miejsca w tych piosenkach na melodyjne spiewki, takie nowoczesne z jajami, mysl: Incubus, czy Lipali nawet. w kazdym razie byle nie Meszuga i growling. nawet rapowanie bym sobie odpuscil (chociaz moze?). to ze drugie wioslo by sie przydalo to akurat wiecie bo sami szukacie ;) fajnie byloby na druga gitare wsadzic kogos z troche innym podejsciem do sprawy, dwa wiosla grajace roznie dalyby tutaj zajebisty miks.

przeprowadzcie sie do Poznania! :D jestem pod zajebistym wrazeniem. dawno nie slyszalem tak fajnego podejscia do tematu w PL. nawet blasty mi nie przeszkadzaja :P
Łe tej.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: opinie!
« Odpowiedź #3 22 Cze, 2009, 15:19:37 »
słucham pierwszego kawałka i już mnie się kurewsko podobie :D
aktualnie spieszę się na próbę, ale wieczorkiem obsłucham całości i rzeknę jeszcze słowo ;)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: opinie!
« Odpowiedź #4 22 Cze, 2009, 15:37:28 »
Czy bębny zostawicie takie surowe? Nie chodzi mi o to żeby wszystko było skompresowane i głośne, ale te u Was brzmią bardzo garażowo (no chyba, że tak ma być). Bardzo fajnym przykładem na pół akustycznie zrealizowane bębny jest Cult Of Luna, która w żadnym wypadku nie ma być przypasowaniem do Was, chodzi tylko o brzmienie perkusji. Całkiem to ciekawe. Szukajcie wokalu czym prędzej, ale jak tu ktoś zauważył nie ryczącego bezmyślnie neandertala tylko myślącego typa.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline jaco

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Odp: opinie!
« Odpowiedź #5 22 Cze, 2009, 16:16:47 »
dzieki wielkie za opinie.
co do bebnow to wszystko jest w trakcie realizacji. nie jest to ostateczny wyglad. w zasadzie wszystko co udalo nam sie ukrecic w pare godzin. problem najwiekszy z werblem. raz ze byl chujowy (rozjebal sie przy zmianie naciagu, poszly sruby) dwa ze ciezko cokolwiek bylo z nim ruszyc bo na overheadach go mnostwo.
bedzie calosc to powrzucam.
pozdr

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: opinie!
« Odpowiedź #6 22 Cze, 2009, 17:06:00 »
mi sie podoba ta surowka, mimo ze jest taka sterylno-nieobrobiona to ma jaja i klimat takiego fajnego industrialu. stopa nie ma za duzo klika i to jest zajebiste! werbelek nieco kartonik, nie wiem jak to sie obrabia zeby byl inny, ale w sumie to wcale nie jest zly. stopa nie smierdzi podrabianiem Pantery tak jak wiekszosc tego typu produkcji. pokusilbym sie o przesterowany bas, zeby bylo ciekawiej w kwestii brzmienia na osi gitara-bas - wioslo jest jedno i brzmi jak jedno a nie dwie gitary, moznaby dopalic bas zeby tez mial swoje ziarenko.
Łe tej.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: opinie!
« Odpowiedź #7 22 Cze, 2009, 19:18:24 »
Fajnie się tego słucha i duży plus za to czego u was nie ma a jest u baaardzo dużej ilości kapel- powtarzanie jednego rifu przez cały utwór. Tu słychać różnorodność. A co do basu, ja bym poszedł w drugą stronę niż mówi Domin- taki czyściutki jazzbas ;). Moim zdaniem by pasowało, ale nie żeby grał ciągle to co gitara. Moim zdaniem ;)

A całość podoba mi się i czekam z zaciekawieniem na wersję z wokalem. A co do bembnów- nie zmieniajcie nic, może trochę werbel (wyżej)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: opinie!
« Odpowiedź #8 22 Cze, 2009, 20:39:19 »
no więc Panowie, przesłuchałem całości ze trzy razy i wstępnie jestem bardzo na tak ;)
jak najbardziej moje klimaty, brzmienie gitar mnie całkiem, całkiem pieści. szkoda tylko, że ogólny mix nie ma kopa, ale to już można sobie samemu zrobić, podkręcając dół i głośność o kilka stopni heheh
jestem pewien, że w przyszłości będę się starał o jakiś wspólny djentowy gig, więc mam nadzieję, że do zobaczenia ;)

i btw - zróbcie sobie contact table na MS, bo się chwilę nagłowiłem jak tu Was dodać do znajomków :D
ale spoko - wyczaiłem, że trzeba użyć górnej zakładki ;)

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Odp: opinie!
« Odpowiedź #9 22 Cze, 2009, 22:19:11 »
Ja niestety zburzę trochę tą sielankę. Plus należy się... w sumie to nie wiem za co, no chyba że za umiejętności bo umiesz grać na gitarze, co potwierdzasz w tych nagraniach, niestety IMO to wszystko na nic, ponieważ nie wykorzystujesz tego we właściwy sposób. Pod względem kompozytorskim jest lipa. Sory, ale Twoje granie za bardzo przypomina mi Maczugi, są nawet fragmenty jakby żywcem zerżnięte właśnie od nich, co bardzo mnie razi i nie podoba mi się. Masz technikę i predyspozycje więc postaraj się stworzyć coś bardziej od siebie.
power to a being never dies

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: opinie!
« Odpowiedź #10 22 Cze, 2009, 23:33:16 »
jaco - spoko, nie przejmuj się opinią 7th, bo tutaj i tak go nikt nie lubi :D heheh

Offline jaco

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Odp: opinie!
« Odpowiedź #11 22 Cze, 2009, 23:41:45 »
luzy;] to mnie mobilizuje :devil:

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: opinie!
« Odpowiedź #12 22 Cze, 2009, 23:42:56 »
Swietne, jakiego sprzetu uzywales?

Offline jaco

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Odp: opinie!
« Odpowiedź #13 22 Cze, 2009, 23:46:01 »
Twojego  ;)
do tego paka marshall 1960a na gt1275 i zebrane shurem sm57 do presonusa. ot wszystko.
gitara to yamaha rgx420d6 na emg 85.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: opinie!
« Odpowiedź #14 22 Cze, 2009, 23:48:07 »
Kopie dupe jak na tranzystor :D

Offline jaco

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Odp: opinie!
« Odpowiedź #15 22 Cze, 2009, 23:49:15 »
heheh:)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: opinie!
« Odpowiedź #16 23 Cze, 2009, 09:01:24 »
No to z overów - 800Hz, na Hihat tez podetnij zdrowo. Tak z 12dB/oktawe i powinno być lepiej.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Odp: opinie!
« Odpowiedź #17 23 Cze, 2009, 10:04:30 »
jaco - spoko, nie przejmuj się opinią 7th, bo tutaj i tak go nikt nie lubi :D heheh

Poprostu napisałem co o tym myślę, szczerze i bezpośrednio. Nie lubię wzajemnego lizania sobie jajek jak to tutaj często bywa. Szczególnie, że wtych kawałkach łychać wyraźne mniej lub bardziej zamierzone podobieństwa, żeby nie powiedzieć kopie. Jeśli lubisz bawić się w kopiowanie czyjeś muzyki, stylu to ok, Twoja sprawa, takich ludzi jest teraz masa. Tym się nie wyróżnisz z tłumu.
power to a being never dies

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: opinie!
« Odpowiedź #18 23 Cze, 2009, 10:57:17 »
geez, man, aleś Ty kurwa ostatnio drętwy - próbuję Cię nabić Twoim własnym żartem, a Ty się nawet nie uśmiechniesz ;p

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Odp: opinie!
« Odpowiedź #19 23 Cze, 2009, 11:01:08 »
nO FAKT :p
power to a being never dies

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
1984 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2009, 13:57:30
wysłana przez KykuPL
27 Odpowiedzi
11049 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2012, 20:39:28
wysłana przez kedzior
48 Odpowiedzi
19300 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2010, 16:41:53
wysłana przez sylkis
13 Odpowiedzi
11863 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2011, 17:43:39
wysłana przez Stivo2005
22 Odpowiedzi
12103 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sie, 2010, 14:49:23
wysłana przez dom?n