Autor Wątek: Pare pytań odnośnie Fruity Loops(i podobnych) oraz klawiatur sterujących  (Przeczytany 11524 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No, tak jak napisalem, che tego uzywac live i glownie pod tym katem bym mial zamiar zakupic cos takiego. A powiedz mi deely jak wyglada konfiguracja kiedy to taki powiedzmy POD XT jest interfejsem? Co do czego wpinamy i jak konfigurujemy graty? Wszystko chodzi noralnie na steronikach PODowych? Nie ma wtedy odczuwalnych opznien? Mozesz opisac jak to dziala, bo to jest temat ktory warto rozwarzyc jak sie jest gitarzysta.

mondo: z tego co widze to te interfejsy sa niestety drogie fchooy i nie wiem czy tutaj gra jest warta swieczki. A jak sie uzywa takiego audio/midi interfejsu to wtedy wpinamy sie przez niego w kompa? czyli: sterownik->kabel midi->interfejs->kabelUSB->komp?
Niestety nie bede mial firewire, wiec tylko USB mi pozostaja.

Jezeli faktycznie POD sie tak dobrze sprawdza, to bylo by najlepsze wyjscie, bo moglbym opchnac swojego 2.0 i w zamian katowac XT do grania w domu, oaraz odrazu jako interfejs. Ze tak powiem bez straty ani zlotowki by sie to obeszlo, i bez kombinowania z kolejnymi drogimi pudeleczkami.

A w przypadku tego GXa to jak ma to wygladac wspolpraca ze sterownikiem? Bo on ma tylko wejscie jack 1" i usb i nic wiecej. Niech ktos mi to wytlumaczy lopatologicznie :)

Takie cos bylo by w cipke(odrazu do cwiczen, jak sadze jako interfejs oraz klawiatura sterujaca do syntezatorow wirtualnych), ale pewnie uzywek sie nie uswiadczy :/

http://www.sound.pl/prod/10358/244.htm
« Ostatnia zmiana: 07 Cze, 2009, 16:16:53 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
27 Odpowiedzi
15647 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2007, 17:31:21
wysłana przez nikt
20 Odpowiedzi
12043 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2012, 18:06:10
wysłana przez Jakub0765
9 Odpowiedzi
3015 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2013, 19:37:58
wysłana przez nikt
47 Odpowiedzi
7220 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2015, 21:47:09
wysłana przez Mother Puncher
5 Odpowiedzi
2672 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2015, 23:26:13
wysłana przez Wolfhorsky