Autor Wątek: Clint Mansell - Requiem For A Dream - Summer Overture cover  (Przeczytany 2427 razy)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
siema Pysiaczki :-*
mam nadzieję, że nie dostanę bana w/na twarz za zakładanie kolejnego tematu i tematyki w nim zawartej  ::)

otóż nie będzie szatańsko, zła jak chuj, nie ma siedmiu strun, ani w ogóle gitary... dorwałem się do Atmosphere i muszę się pochwalić i dowartościować, bo życie ostatnio wali mnie ostro w dupsko i nie chce przestać, co doprowadza mnie do głębokiego smutku chlip chlip
a i może zarwę któregoś z Was, ze względu na cover który wybrałem ::) :-*

noo... to użyłem Atmosphere, jak już zapewne się domyślacie - bayer full i w ogóle wypas.
szczerze polecam instrumencik :D
 
http://soundclick.com/share?songid=7152357

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
mi sie nie podoba, ale to tylko dlatego, że dla mnie soudtrack z tej plyty to świętość i nie może być wykonany inaczej niż na tradycyjnych smykach. Ale sam zamysl niezły :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dobry pomysł i realizacja całkiem całkiem. Troszkę mi się wrażenie psuje nieco przed drugą minutą i ten urywający się na początku syntho-flanger, ale ogólnie fajniusie.

Mam tylko jedno pytanie: czy pierwszy pattern perkusji też leci z Atmosphere? Mógłbym prosić o podesłanie .mid'a?

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
w Atmosphere nie ma żadnych patternów, a tym bardziej cały instrument nie ma nic wspólnego z perkusją heheh
gary pisałem sam, a samplowane były z addictive drums :)

g-zs - spoko, da się zrobić heheh

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie wiem, nie znałem wcześniej tego cudaka, więc pomyślałem, że to taki kombajn. Ja jadę na przeróżnych produktach Native Instruments i niedługo może nagram coś konkretnego, bo póki co tylko się bawię, mimo, że klawisze już mam ::)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
jeśli szukasz pokaźnej biblioteki patternów i sampli do bitów, perkusji i wszystkiego co z tym związane to polecam stylusa rmx - możliwości są tam ogromne, dlatego jak narazie sam staram się jakkolwiek go rozgryźć :P
całość ma 8-9 gb.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
No to ładnie. Może ktoś ze znajomych ma, to najwyżej się schaby powywala i się zmieści ;)
Ogólnie zależy mi na patternach/loopach downtempo, ambient, trip-hop, new-folk czy jak to tam zwą. Moje dziewczę się tym interesuje i chcę coś zrobić pod jej gusta no i to zawsze coś nowego, jakiś eksperyment, żeby nie było, że pantofel jestem ಠ_ಠ

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2055 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Cze, 2008, 20:50:42
wysłana przez Nitram
2 Odpowiedzi
1987 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Paź, 2008, 15:37:39
wysłana przez vader
5 Odpowiedzi
2901 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2010, 17:28:40
wysłana przez coin777
1 Odpowiedzi
2122 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2011, 22:12:28
wysłana przez Bjørn
0 Odpowiedzi
1925 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2016, 11:37:17
wysłana przez krzy1125