Autor Wątek: Animals As Leaders  (Przeczytany 87657 razy)

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #200 11 Paź, 2014, 12:16:39 »
Do teraz nie słyszę dokładnie co się koło mnie dzieje  :o
Tosin kurwił strasznie.
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #201 11 Paź, 2014, 12:50:38 »
Tosin rozjebał - Ka$cade oglądałem z odległości 2m, i ni chuj nie wiedziałem co się dzieje :D Ogólnie koncert zajebisty, z ekipy Skerva został mi tylko @niedziak więc kolejny pozytyw :D Plus moje odmienne zdanie na niektóre sprawy tzn. Dan który jak na moje jest totalnym zwierzęciem scenicznym i zajebiście moim zdaniem brzmiące aranże panów z Kostki (chociaż fakt faktem samba na scenie i poprawianie + kucykowanie Ace'a mnie wkurwiało)

I teraz uwaga HEJT na TOSINA!!! (Już szykuję dupę i ryj na wpierdol)

Moim zdaniem zbyt kosmiczny momentami, muzykę kocham typa też ale trochę zamulili z pewnym momencie miałem takie "Co ja tutaj kurwa robię?" Faktem za jest jest że Tesseracty są fchuj dziwne ale koniec końców Dan cały czas coś tam nawijał, plus bardzo fajnie zachowali się w stosunku do Ashe'a (podziękowali mu ładnie ze sceny za płytę itd.)

I teraz counter hate

Moja złość na Tosina minęła w momencie kiedy zobaczyłem jego uśmiech w momencie kiedy prawie cała sala zaczęła wrzeszczeć/śpiewać/nucić/drzeć mordę na motywie z Physical Education który to utwór nota bene kocham całym sobą więc miałem ciary cały utwór (drąc mordę oczywiście) i jego zaskoczenie polską publicznością które naprawdę jakoś tak tchnęło nową energię zarówno w nich jak i z nas (so to say).

Tak więc z koncertu jestem zajebiście zadowolony, z Navene-K pogadałem sobie jakieś 10min kiedy siedział na merchu strasznie fajna osobistość :) No i mam uadną koszulkie Kostków więc jest przchuj fajnie i teraz szykuję kasę i ludzi na marzec czyli Periperi i Devin :)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #202 11 Paź, 2014, 13:20:14 »
Z utworów AAL najbardziej podobał mi się Smells like teen spirit (Krk) ;)

Z moich obserwacji: AAL w chooj głośniej niż Tesseract.
I nie oceniałbym po tym, że ludzie stali - to nie było stanie z gatunku "meh" tylko "#&@*#f, co się dzieje, gdzie ja jestem"
Poza ludzmi powyżej 1,8m wszystko było zajebiście.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 390
    • CTG TV
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #203 11 Paź, 2014, 17:34:47 »
Cytuj
W kazdej możliwej chwili układał sobie włosy, nosz kuźwa , a basmen drugi podobny, normalnie rewia.

O.O

Tak to jest, jak zamiast słuchania patrzy się na długie, kręcone włosy młodych chłopców.
mniut i piah

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #204 11 Paź, 2014, 18:01:08 »
Byłem. Widziałem. Słyszałem. Miałem ciary :D W sumie pojechałem w głównej mierze zobaczyć Sześciany i zupełnie się nie zawiodłem. Może poza faktem, że grali za krótko (miało być 70 min wg rozpiski, było 45. Czyli w tym momencie porzuciłem nadzieję, że mamy do czynienia z dwoma headlinerami i supportem, a był headliner [AAL] i supporty). Jak miało to brzmieć, jak należy jak IMO dostali z 70% możliwości nagłośnienia (chyba niewiele więcej niż Navene K) a AAL dostało ewidentnie ful w opór na pełnej kurwie, bo wyraźnie odczuł to mój brzuszek. Potraktowani trochę moim zdaniem po chuju, to i po chuju mogło to brzmieć. Ale pomijając ten fakt, to Dan śpiewał numery z Altered lepiej chyba niż Ashe, jestem bardzo zadowolony, że wrócił, ruchy Hugh Granta były sexi (;D) i ogólnie był kosmos. Ja byłem w bardzo zadowolony.

Co do występu AAL. Brzmieli potężnie. To fakt. Na "Song of Solomon" ósemy brzmiały przezajebiście. Świetnie wypadł Ka$kade, P.E i Lippincot. Podtrzymuję jednak twierdzenie, że raczej nie jest to band koncertowy. W muzyce AAL podobają mi się te wszystkie smaczki, drobiazgi, których za Chiny nie mogłem wyłapać na koncercie. Ja bynajmniej potrzebuję do AAL siąść i posłuchać. W słuchawkach. Ze Spotify. Na spokojnie. :D

Co mnie wkurwiło? Ludzie drący się ciągle "CAFOOOO, CAFO"  :facepalm: jakby nie mieli innych zajebistych numerów. I inne jakieś chujowe, pseudośmieszne teksty ze strony publiki.

Tak poza tym było mega :)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #205 11 Paź, 2014, 18:13:27 »
I tak chyba najbardziej irytujące było klaskanie ludzi kompletnie nie do rytmu, a nawet jak klaskali do rytmu to i tak po kilku taktach się metrum zmieniło lub rytm i też już nie klaskali do rytmu, zanim się zorientowali to mijało zazwyczaj następne kilka taktów ;D

Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #206 11 Paź, 2014, 20:45:58 »
To fakt. Na "Song of Solomon" ósemy brzmiały przezajebiście.

Z tego co wiem w Wawie nie grali Song of Solomon, w mieście kraka byłem i też nie słyszałem.

Spoiler

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #207 11 Paź, 2014, 21:09:03 »
To fakt. Na "Song of Solomon" ósemy brzmiały przezajebiście.

Z tego co wiem w Wawie nie grali Song of Solomon, w mieście kraka byłem i też nie słyszałem.

Spoiler

Potwierdzam. W Wawie nie grali ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #208 11 Paź, 2014, 21:41:33 »
z ekipy Skerva został mi tylko @niedziak więc kolejny pozytyw :D

Boję się zapytać do czego tylko ja zostałem...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #209 11 Paź, 2014, 21:56:01 »
To fakt. Na "Song of Solomon" ósemy brzmiały przezajebiście.

Z tego co wiem w Wawie nie grali Song of Solomon, w mieście kraka byłem i też nie słyszałem.

Spoiler

Oczywiście ze chodzi o Wave of Babies. Pojebałem. :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #210 11 Paź, 2014, 22:07:47 »
Cytuj
W kazdej możliwej chwili układał sobie włosy, nosz kuźwa , a basmen drugi podobny, normalnie rewia.

O.O

Tak to jest, jak zamiast słuchania patrzy się na długie, kręcone włosy młodych chłopców.
Jak zwykle cenna uwaga. Na pewno masz racje.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #211 11 Paź, 2014, 23:22:46 »
@niedziak - poznania :D

Ale jak zobaczyłem ludzi odpierdalających crowdsurfing to Wave Of Babies była jedyną rzeczą jaka mi przyszła na myśl :D

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #212 13 Paź, 2014, 19:17:59 »
Ja byłem w Pradze i jechałem na AAL

Jak zobaczyłem ze były pałker gra support to byłem mega zdowolny i to co robił bardzo mi sie podobało.

Szesciany nie słucham wiec ciezko mi powiedziec bo muzycznie było naprawde fajnie i mimo ze nie znam to moim zdaniem duzo lepiej i selektywniej niż AAL brzmieniowo. Wokalisty nie lubie za skyharbor bo przez niego musze sciagac instrumental tej kapeli ;)

AAL było mega skill mudźina jest ogromny ale jechałem jako uzyszkodnik fractala troche z nastawieniem zeby zobaczyc jak to prosy ustawiają i rytmy były naprawde spoko ale presety solo Tosina niszczyły midami i górą az bolało musiałem uciekać na CAFO do tyłu a stałem blisko....



Wiec tak im sie zagrało moim zdaniem w pradze sala,sprzet wszystko ma znaczenie wiec moze u was inaczej było :)

Jakosć mikrofali ale macie wideło jeszcze

« Ostatnia zmiana: 19 Paź, 2014, 13:57:43 wysłana przez Ewolter »

Offline eventched

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #213 16 Lis, 2014, 15:24:47 »
Pewnie kogoś zainteresuje wideo z kliniki z Krakowa :)

Reamping gitar na Kemperze w czasie rzeczywistym: https://ampincloud.com

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #214 16 Lis, 2014, 18:22:38 »
Oczywiście. Dzięki wielkie!!! :D

Offline hollowintervals

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 23
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #215 31 Gru, 2014, 00:21:19 »
Ale od Tesseractu proszę mi się odpierdolić :( A głową machało 5 osób, bo jeszcze ja :(
TesseracT jest o tyle fajny, że to jest inteligenta muzyka, w której nie robią szoł - chłopaki po prostu grają i bardzo dobrze im to moim zdaniem wychodzi.

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #216 31 Gru, 2014, 09:57:18 »
Ale od Tesseractu proszę mi się odpierdolić :( A głową machało 5 osób, bo jeszcze ja :(
TesseracT jest o tyle fajny, że to jest inteligenta muzyka, w której nie robią szoł - chłopaki po prostu grają i bardzo dobrze im to moim zdaniem wychodzi.
A machałeś chociaż do rytmu czy jak cały ten band ni w pizdę, ni w oko :o

Offline hollowintervals

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 23
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #217 31 Gru, 2014, 13:20:50 »
Ale od Tesseractu proszę mi się odpierdolić :( A głową machało 5 osób, bo jeszcze ja :(
TesseracT jest o tyle fajny, że to jest inteligenta muzyka, w której nie robią szoł - chłopaki po prostu grają i bardzo dobrze im to moim zdaniem wychodzi.
A machałeś chociaż do rytmu czy jak cały ten band ni w pizdę, ni w oko :o
Akurat w rytm - liczyłem sobie, bo z jakiegoś powodu sobie kiedyś postanowiłem "A nauczę się metrum z utworów One".

Offline hollowintervals

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 23
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #218 17 Sty, 2015, 02:36:56 »
Podepnę się z tym tu: znalazłem  w internetach takie coś. Całkiem podobne do tematu.

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #219 17 Sty, 2015, 09:54:33 »
Podepnę się z tym tu: znalazłem  w internetach takie coś. Całkiem podobne do tematu.



Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #220 07 Mar, 2016, 13:57:11 »


Animals As Leaders, Intervals, Plini na jednej trasie.

Fajnie, szkoda że nie w PL - jest za to Brutal Assault. Ciekawe jak się tam sprawdzą instrumentale ;)

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #221 07 Mar, 2016, 14:49:16 »
AaL! Rezerwuje sobie zatem 23 lipca! :-)
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #222 07 Mar, 2016, 16:54:53 »
No to jest po co jechać na brutala

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #223 07 Mar, 2016, 20:19:30 »
Lipa, że nie w PL, bo na pewno bym był.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
40 Odpowiedzi
9415 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2012, 18:48:23
wysłana przez majkelk
0 Odpowiedzi
996 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2013, 09:45:09
wysłana przez tomus