Autor Wątek: Sidewinder  (Przeczytany 50915 razy)

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Witajcie toważysze!
« Odpowiedź #25 11 Paź, 2007, 00:24:37 »
Witam wszystkich! Jeśli będziecie mieli jakieś pytania to zapraszam do dyskusji.
Kolegę co pisał wcześniej o braku profesjonalizmu w rozmowie ze mną prosiłbym uprzejmie o przytoczenie mojej wypowiedzi tak abym mógł się zrehabilitować. (może było zbyt profesjonalnie) :D
Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz!
P.S. Yony kazał mi napisać że nie jestem gejem więc piszę "nie jestem gejem"  8)
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Sidewinder
« Odpowiedź #26 11 Paź, 2007, 00:49:03 »
witamy na forum!!  :twisted:
No pain No gain !

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Re: Witajcie toważysze!
« Odpowiedź #27 16 Paź, 2007, 08:31:26 »
Cytat: "Bash"

Kolegę co pisał wcześniej o braku profesjonalizmu w rozmowie ze mną prosiłbym uprzejmie o przytoczenie mojej wypowiedzi tak abym mógł się zrehabilitować. (może było zbyt profesjonalnie) :D


..yyy, to ja :) Nie moge znalesc tego konkretnego maila, ale chodzilo mi o zrzut mocy palnika do chyba 20W plus przelacznik pentoda/trioda, a Ty odpisales, "ze takie rzeczy to tylko w erze", w zasadzie to cala tresc mejla jaka do mnie wrocila :)

Poczekam na BOOM, cos czuje ze bede musial odszczekac to co napaplalem

Pozdrawiam i witam na forum legendarnego Sir Sajdzika! :twisted:

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Sidewinder
« Odpowiedź #28 16 Paź, 2007, 10:32:21 »
Również witam :)

Mnie ciekawi jedna rzecz, ktoś na g.pl napisał kiedyś, że masz teraz przerwę w przyjmowaniu zamówień do stycznia, żeby wyrobić się z tym co już zamówione i z projektem nowego heada. Czy to prawda? Jeśli tak, to jaki mam być ten nowy head?

A Sinner'owi wybacz, bo młody chłopak jest i butny ;)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Sidewinder
« Odpowiedź #29 16 Paź, 2007, 23:54:21 »
Ludzie rewolucje sie szykuja :) ale za konstruktora nie zamierzam nic pisac :) Takze albo sam powie, albo czekajcie na premiere nowych zabawek(ale powiedziec moge ze bedzie nowy wzmak, z tym ze nie jeden)
No pain No gain !

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Sidewinder
« Odpowiedź #30 20 Lis, 2007, 10:00:55 »
Cytat: "Radek M"
Ludzie rewolucje sie szykuja :)


Z tego co mówi Szymon faktycznie szykują się rewolucyjne zmiany. Nowy design, kilka efektów na pokładzie + dodatkowe tryby pracy kanałów przesterowanych itp. Zaczynam trochę żałować, że nie poczekałem :D
Leweoczkomisiarysia

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Sidewinder
« Odpowiedź #31 22 Lis, 2007, 21:27:46 »
Ano szykują się małe zmiany.
przede wszystkim przerwa:
jest z kilku przyczyn. Pierwsza to Rejestrejszon (wiadomo o co chodzi)
2ga mam teraz wenę dla tego tworze kilka nowych modeli, ale o nich potem.
jako 3cia Muszę zabrać się za zrobienie porządnej stronki z rozbudowanym systemem rejestrowania i ustawiania się w kolejce on-line.
4ta ostatnia, musiałem nadrobić swoje zaległości związane między innymi z kilkoma ostatnimi sajdami w kolejce. (tutaj m4młody się pewnie uśmiechnie) :).
Co do modeli.
Pracuje nad ostatnim z serii SIDEWINDER, triplem będzie on nosił miano MK5
i wymienię kilka szczegółów.
1.Chcę zmniejszyć ogólnie bryłę przynajmniej do rozmiarów MK1 czyli obniżyć i zmniejszyć wymiar w głąb.
2.Funkcja TREMOLO z regulacją SPEED i DEPTH
3.Jeszcze większe "Z MESOWIENIE" kanału 3ciego
4.Midi... (co poniektórzy pewnie się ucieszą :) )
5.Tu najlepsze. Kanał clean kompletnie nowy (Dzięki mojemu mentorowi Tomowi)
  jego główną cechą jest przełącznik którym można przełączać się miedzy brzmieniem
  ala Marshall i brzmieniem ala fender, jednak nie ma on nic wspólnego konstrukcyjnie
  z żadnym z tych wzmaków i jedynie będzie on tylko stylizowany brzmieniowo.
6.Obydwa kanały przesterowane zyskają trzy pozycyjne przełączniki będzie mozna teraz
  ustawić sobie trzy funkcje (FULL DRIVE / HALF DRIVE / CRUNCH)
7.Zmodyfikowana końcówka mocy będzie ładniej wysycać lampki mocy.
8.Bramka szumów działać będzie jako układ wyciszający całkowicie wszystko
   w momencie gdy struny przestaną wysyłać drgania. Gdy rozpoczniemy grać układ
   całkowicie się wyłącza co za tym idzie nie wprowadza żadnych zniekształceń.
9.Nowy design prawdopodobnie festyniarski  :twisted:

Poza tym zamierzam wprowadzić "MINI SIDEWINDER'a" Będzie to najzwyczajniej w
świecie przester w kostce jednak w pełni lampowy.
Trzy gałki VOLUME TONE GAIN pozwolą zamienić twojego valvestatea lub bandita
w na prawdę poważniejszy sprzęt :)

Będzie (jednak jeszcze nie jestem w stanie określić kiedy) SIDEWINDER STOMP
Z założenia  ma to być "podłoga" w niej preamp od sajdexa ze wszystkimi jego dobrociami, wbudowany kontroler midi wraz ze sterownikiem i kaczka.

Na razie z grubsza to tyle :)
pozdrawiam i życzę cierpliwości :)
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sidewinder
« Odpowiedź #32 22 Lis, 2007, 21:44:57 »
No to zajebiscie... rozumiem, ze ceny w zwiazku z chocazby rejestracja wzrosna?

Czy bedzie dostepna wersja bez efektow pokladowych?

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Sidewinder
« Odpowiedź #33 22 Lis, 2007, 21:53:42 »
MK5 będzie kosztował 2870 lub 2900 nie więcej.
Wszystko będzie tylko w takich wersjach w jakich mówiłem, jednak zaznaczam że
nawet gdybym wywalił te efekty to cena zmieniła by się niewspółmiernie do tego co owe efekty dają.
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sidewinder
« Odpowiedź #34 22 Lis, 2007, 21:59:09 »
Twoja krajowa konkurecja do palnikow laduje prostownik lampowy, w jakims marshall'u (chyba tsl) jest germanowy, kilka innych firm tez, nie myslales by taka opcje dodac do swoich wzmacniaczy?

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Sidewinder
« Odpowiedź #35 22 Lis, 2007, 22:10:20 »
No o kilku innowacjach wiedzialem, a kilka mnie pozytywnie zaskoczylo(midi chociazby ;) ) :) powodzenia zycze, ale cos czuje ze wzmaki sie same obronia ;)
No pain No gain !

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Sidewinder
« Odpowiedź #36 22 Lis, 2007, 22:19:20 »
A czy nie mogę zrobić czegoś oryginalnego? :) Poza tym nie znam nikogo kto korzysta z lamp prostowniczych (chyba że ma takiego wzmaka że musi).
Sajdexy to piece raczej do łojenia i chociaż da sie na nich grać lżej to większość ciężko grających struno szarpów raczej woli stary dobry krzemowy prostownik.
MK5 będzie miał funkcje Double Shot. Jest to taka zabawa z zasilaczem która pozwoli w pozycji OFF uzyskać bardziej z mulone "tumnięcie" Niektórzy nie lubią tak ostrego palm mutingu jaki jest teraz w sajdkach. Włączając Double Shot uzyskujesz standardowe legendarne już chyba :) "walnięcie" spotykane we wcześniejszych modelach.
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Sidewinder
« Odpowiedź #37 22 Lis, 2007, 22:41:22 »
To ma cos wspolnego z variac'kiem ? czyli regulacja napiecia, i zwiazanymi z tym zmianami brzmienia?



W kazdym razie jak bedzie gotowy, to sie zglaszam jako pierwszy do przetestowania ;)
No pain No gain !

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Sidewinder
« Odpowiedź #38 22 Lis, 2007, 23:47:31 »
Nie, nie ma to kompletnie nic z tym wspólnego. Zupełnie inny mój własny patent.
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sidewinder
« Odpowiedź #39 22 Lis, 2007, 23:48:22 »
wiec mysle, ze...

Cytat: "Bash"
2.Funkcja TREMOLO z regulacją SPEED i DEPTH


Cytat: "Bash"
nawet gdybym wywalił te efekty to cena zmieniła by się niewspółmiernie do tego co owe efekty dają.


o ile daja... mam namysli to, ze efekt nie kazdemu moze przypasc do gustu, zwlaszcza przy uzyciu budzetowych materialow... jakie zastosowanie ma ten efekt w palniku, ktory jak sam opisujesz;

Cytat: "Bash"
Sajdexy to piece raczej do łojenia i chociaż da sie na nich grać lżej to większość ciężko grających struno szarpów raczej woli stary dobry krzemowy prostownik.


moze lepiej pierdolnac 10krotny stopien wzmocnienia ;)

pozatym to;

Cytat: "Bash"
6.Obydwa kanały przesterowane zyskają trzy pozycyjne przełączniki będzie mozna teraz
ustawić sobie trzy funkcje (FULL DRIVE / HALF DRIVE / CRUNCH)


czyli gala drive w formie przejzystego najnormalniejszego przelacznika 3 pozycyjnego! Ale ja sie w zasadzie nie znam, a to jest rozwiazane na zasadzie jakies misternej, rozbudowanej i opatentowanej konstrukcji ;)

Cytat: "Bash"
8.Bramka szumów działać będzie jako układ wyciszający całkowicie wszystko
w momencie gdy struny przestaną wysyłać drgania. Gdy rozpoczniemy grać układ
całkowicie się wyłącza co za tym idzie nie wprowadza żadnych zniekształceń.


to akurat fajny pomysl, zreszta jak midi, co nie zmienia faktu, ze konstrukcja jest z punktu mojego (konsumenta) slabo przemyslana w stosunku do szumu jaki sie z tej okazji robi na forach internetowych.

Offline neyoam

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Sidewinder
« Odpowiedź #40 23 Lis, 2007, 00:01:02 »
1.A powiedz mi ile się teraz czeka na Twój wzmak? :P .
2.Czy będzie można jednak kupić wzmak bez dodatkowych bajerów?

Dobrze, że kombinujesz by Twoje wyroby były jak najlepsze :twisted:  :mrgreen:
khm...jajo

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sidewinder
« Odpowiedź #41 23 Lis, 2007, 00:08:18 »
Cytuj
A powiedz mi ile się teraz czeka na Twój wzmak? :P .


Niewazne Bash, masz bardzo pokornych klientow...

neyoam, kurwa, to nie lodowka w euro agd, czlowiek Ci dal cala liste zmian z oferty, to wszystko na co stac dzisiejszych klientow?

Cytat: "neyoam"
Dobrze, że kombinujesz by Twoje wyroby były jak najlepsze :twisted: :mrgreen:


akurat ja uwazam, ze blok efektow i przelacznik 3poz to bardziej downgrade niz upgrade

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Sidewinder
« Odpowiedź #42 23 Lis, 2007, 00:49:04 »
Apropo 3 pozycyjnego przełącznika to raczej mnie źle zrozumiałeś.
Przełącznik w znaczący sposób zmienia strukturę całego przedwzmacniacza
Nie działa to na zasadzie zmniejszania gainu potencjometrem tylko zmiany ogólnej konstrukcji preampu za pomocą przekaźników.
Daje ci to na każdej z 3ech pozycji możliwość ustawienia różnych brzmień w zakresie pełnego obrotu potencjometru gain.

Bardzo przepraszam ale pokaż mi drogi "sinner" jakieś budżetowe elementy
w sajdzie... a co do tremola. Skoro jego zrobienie nie wnosi specjalnie podwyższenia kosztów prod to czemu go nie założyć? Przecież na pewno znajdą sie jakieś osoby chcące go używać, a ja nie będę specjalnie dla nich robił wzmaków z wersją termolo.
Masz go i nie chcesz używać to trudno. Ale jak będziesz chciał go sprzedać kiedyś zawsze będzie to jego atutem z punktu widzenia kogoś komu ta funkcja jest potrzebna.

Dla przykłądu. Jak kupujesz Multiefekt firmy X wykorzystujesz dokładnie wszystkie jego
funkcje? Założe się że nie a czy firmie X robi wielką różnicę że  wsadzi tych efektów 200 czy 205??

Proszę powiedz mi jeszcze co jest w mojej konstrukcji nie przemyślane...
A jeśli chodzi o szum na forum, to może po prostu ludzie raczej wypowiadają się na temat tego jak piec brzmi
i że w praktycznie każdych ustawieniach brzmi na poziomie.

EDIT:

Nie wiem Sinnerze o co ci chodzi i czemu tak się "czepiasz" Jeśli nadal żywisz urazę
do tamtego maila to po prostu przepraszam że tak drastycznym poczuciem humoru
cię potraktowałem. Gdy przychodzi do ciebie 10 maili dziennie z różnymi często głupimi
pytaniami lub takimi na które w kółko trzeba odpisywać to samo mimo iż zawsze wszędzie wszystkim mówię że nie robię customów i niczego co nie mieści się w mojej ofercie.a ludzie pytają czy nie zrobiłbym 50W sajda albo bez automatycznej pętli efektów albo czegoś tam albo czegoś tam itd itd a ja zawsze muszę na to odpisywać że robiąc 50W zaoszczędzi 150zł bo trafa i tak kosztują prawie tyle samo a dwie lampy mocy i dwie podstawki nie kosztują 500zł. Kupujesz Sidewindera Triple w takiej wersji w jakiej jest kupujesz mój pomysł od początku do końca. Dzięki temu na przykład masz 100% pewność że twój sajd zabrzmi i będzie wyglądał tak jak inne które miałeś okazję ogrywać lub oglądać.Ponad to robiąc coś
nie zmiennego masz pewność że wzmacniacz jest własnie PRZEMYŚLANY i że wszystko będzie ok. Kupujesz jakość i powtarzalność brzmieniową.
Wracając jeszcze do tego że sajd jest przeznaczony raczej do rzeźników i do tego że wrzuciłem mu kilka funkcji.
Ja nie dodaje mu żadnego bloku efektów tylko jeden banalny efekt oparty na kilku elementach który już w fenderach w latach 70tych był montowany. Fakt faktem jest to gadżet ale jak że w muzyce bluesowej i rockowej przydatny.
I tu właśnie zmierzam do sedna. Chciałbym żeby MK5 był nieco bardziej uniwersalny niż jego starsi bracia MK1 ... MK4. Mam w tym interes owszem bo zwiększy się ilość chętnych
ale i dużą zaletą tych zmian będzie też to że cena wzmaka się nic nie zmieni.
(nie licząc podwyższenia ceny o 100zł wynikającej z dodatkowych opłat urzędowych).
Generalnie na pewno na jakości nie straci.
Dla mnie jakość wzmaków jakie wypuszczam jest ważniejsza niż ilość pieniędzy jaką
z każdego da się zarobić.
Jestem jeszcze na tym etapie w swojej działalności że wiem iż mi się to zwróci w przyszłości.

Dla tego jeśli stwierdzasz że moje wzmaki są nie przemyślane i tak jak ja to odebrałem
są zrobione z tanich elementów, sprawiasz mnie jako konstruktorowi (i gitarzyście) który w pocie czoła chce sprawić jak największą przyjemność użytkownikowi, straszną przykrość.
Dla tego jeśli masz coś do zarzucenia moim "dzieciom" prosiłbym o konstruktywną i kreatywną krytykę podpartą najlepiej jakimiś sensownymi argumentami
Pozdro.
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline neyoam

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Sidewinder
« Odpowiedź #43 23 Lis, 2007, 00:52:10 »
Cytat: "Sinner"


neyoam, kurwa, to nie lodowka w euro agd, czlowiek Ci dal cala liste zmian z oferty, to wszystko na co stac dzisiejszych klientow?


ej o co Ci chodzi?Bo naprawdę nie kapuję.Zapewne źle mnie zrozumiałeś.

PS. z czasem oczekiwania na wzmak chodziło mi o zwykłą informację.Nie robię sobie jaj, ani nie pytam ze złości.
khm...jajo

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Sidewinder
« Odpowiedź #44 23 Lis, 2007, 08:29:30 »
Cytat: "Bash"
musiałem nadrobić swoje zaległości związane między innymi z kilkoma ostatnimi sajdami w kolejce. (tutaj m4młody się pewnie uśmiechnie) :).


Niech się mury pną do góry... :D
Leweoczkomisiarysia

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sidewinder
« Odpowiedź #45 28 Lis, 2007, 12:29:23 »
Cytat: "Bash"
Nie wiem Sinnerze o co ci chodzi i czemu tak się "czepiasz" Jeśli nadal żywisz urazę
do tamtego maila to po prostu przepraszam że tak drastycznym poczuciem humoru
cię potraktowałem.


No co Ty :) Jesli Ty to odbierasz jak atak to przepraszam. Wiesz, uwazam, ze masz tak silna pozycje na rynku, ze glupie i nieudolne proby pstryczna w nos z mojej strony nic nie znacza...

Szymon, ja nie chce Ci smrodzic, szczerze mowiac, to mam do Ciebie wielki szacunek z tego powodu, ze z domowego dlobacza stajesz sie powazna figura i stanowisz od dluzszego juz czasu konkurencje dla o wiele wiekszych od Ciebie producentow w naszym kraju. Kolejny szacunek za mistrzostwo marketingu, sam wkraczam w te rejony (inna dzialka dla jasnosci) i podziwiam zrecznosc z jaka sprzedajesz swoj produkt i nie mam interesu w przypierdalaniu sie do Ciebie.

Poprostu nie rozumiem, gdzie lezy plus w montowaniu "tremolo" do palnika o takim zastosowaniu, uwazasz, ze to atut? Mamy rozne wyobrazenia na temat uzytkownikow, uwazam, ze opcja trem bedzie jeszcze zadziej uzywana, niz prostownik

Nie jestem pewny, czy z mojej strony mam nadal ochote na ciagniecie dyskusji, jesli traktujesz moje wypowiedzi jak chamska ofensywe :roll:

pozdrawiam

Cytat: "neyoam"
ej o co Ci chodzi?Bo naprawdę nie kapuję.Zapewne źle mnie zrozumiałeś.

PS. z czasem oczekiwania na wzmak chodziło mi o zwykłą informację.Nie robię sobie jaj, ani nie pytam ze złości.


wybacz ziom  :oops:

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Sidewinder
« Odpowiedź #46 28 Lis, 2007, 20:14:11 »
to ile bedzie trzeba czekac na nowego sajda ? bo drugi gitarzysta sie skusi chyba ;p
wearehelp.bandcamp. com

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Sidewinder
« Odpowiedź #47 29 Lis, 2007, 02:57:33 »
To zależy. Generalnie Będę zbierał zamówienia (czytaj zaliczki) od około 4rech 5 chętnych i po zebraniu tej kasy kupuje częsci do całego setu.
od czasu gdy wszystkie części będę miał nie powino trwać to dlużej niź miesiąc. Z doświadczenia wiem że od chwili zamówienia jest to około 2 miesięcy max. Jednak nie ma reguły. Czasem piec jest po miesiącu czasem po trzech. Zależy od sytuacji.

P.S.
Pozdro Sinner ;)
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Sidewinder
« Odpowiedź #48 29 Lis, 2007, 11:32:58 »
Cytat: "Bash"
[ciach] Z doświadczenia wiem że od chwili zamówienia jest to około 2 miesięcy max. Jednak nie ma reguły. Czasem piec jest po miesiącu czasem po trzech. Zależy od sytuacji.
[ciach]


Nie ma jak konkretna informacja ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Sidewinder
« Odpowiedź #49 29 Lis, 2007, 22:43:01 »
Jeszcze chcialbym sie Ciebie Szymon spytac o footswitch. Czy bedzie bypass petli na nim no i jak chcesz rozwiazac zmiany kanalow, wlaczanie tego tremolo itp. itd... Czy moze bedziesz mial rozne wersje fsw ? No i to wszystko z mojej strony :) Nie zajmuje Ci wiecej czasu. Pracuj nad tym Bashem, zebysmy mieli sie czym w przyszlosci chwalic za granica ;) Zycze Ci tego z calego serca, bo gralem na tym i jestem pod wrazeniem.
wearehelp.bandcamp. com

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
187 Odpowiedzi
57267 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2009, 01:39:16
wysłana przez BartekL
66 Odpowiedzi
19788 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2008, 16:06:58
wysłana przez D_Rivv
82 Odpowiedzi
25727 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2008, 02:11:37
wysłana przez D_Rivv
6 Odpowiedzi
2600 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2010, 16:17:38
wysłana przez Br-Owca
32 Odpowiedzi
7998 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Gru, 2013, 10:54:31
wysłana przez dari555