Autor Wątek: Dyskusja na temat regulaminu forum  (Przeczytany 99137 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
W związku z tym że jestem cieciem z dubeltówką podkreślam - tu nie ma demokracji i nie będzie. Bo demokracja na forach się nie sprawdza. Moderator jest od pilnowania porządku - ok. I na tym się kończy Twoje Mery postrzeganie tematu. A sprawa jest bardziej złożona. Dla mnie ZNACZNYM ułatwieniem pracy nie będzie narzucenie pięćdziesięciu obostrzeń dla userów, tylko WASZA współpraca przy utrzymywaniu porządku. Skoro już siedzisz na forum więcej niż admin to zrób użytek z tego czasu Mr. Autorefresh :)
Co do chodzenia na ilość czy jakość... A ja chcę i to i to. Bo bez napływu nowych userów nie będzie rozwoju serwisu, będzie kisząca się elytka (co już zauważył DeathMaster ostatnio). Poza tym, bez urazy, ale dawno już porzuciłem nadzieję, że któryś z Was chłopaki pomoże nam przy prowadzeniu serwisu. Czekam na nowych kreatywnych :)

Podsumowując tą dyskusję, wracam do pierwszego zdania posta. Demokratycznie nie będzie, za to mile widziana będzie Wasza pomoc w utrzymaniu porządku na forum. Przez pokazywanie nowym jak się tutaj dyskutuje, dawanie przykładu i używanie Magic Button.
« Ostatnia zmiana: 23 Paź, 2008, 21:25:33 wysłana przez Leon »
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.