Autor Wątek: Dyskusja na temat regulaminu forum  (Przeczytany 99516 razy)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Trzy osoby podały Ci juz te metody, które naszym zdaniem są najrozsądniejsze.

Nie pitol, bo edytowałeś swojego posta ;)

Poza tym jak ma się ktoś czegoś wstydzić jak wszedł na forum 30 min wcześniej, zalogował się i puścił jakis temat.
Nie twierdzę, że moja propozycja jest idealna, nawet nie twierdzę, że dobra. Szefostwu się przede wszystkim nie podoba i to akceptuję ;)
Nie jest też tak, że nic nie robię. Przeciez nie narzekam - coś tam zauważam, szukam rozwiązania i wydaje mi się słusznym, że będzie coraz gorzej (nie chce mi się szukać postów, ale ostatnio Sinner gonił użytkownika, który się zalogował, założył jakieś tematy, nabił posty bez sensu - nie pamiętam szczegółów, ani nicka).
Moje metody są okrutne, bo zły jestem :) Dlatego dajcie mi władzę, a będzie porządek :D

Hawk ja spierdzieliłem z pigmeja dawno temu, nie żeby przyjść tutaj. Pamiętam jeszcze czasy jak były propozycje i ugadywanie na pigmeju, żeby stworzyć ss itd. Po jakimś czasie zacząłem zaglądać tutaj. Na pigmeju była juz mega masakra, zaczynając na odpowiedziach "+1", super, fajnie, popieram, niepopieram itd., a kończąc na takich, że jak chcę combo, to kup sajda, jak chcę piweja, to kup se sajda, po co Ci mesa? kup se sajda (bez urazy bash ;) ). Zdaję sobie sprawę, że bardzo trudno jest zapanować nad taką rzeszą ludzi jak na pigmeju. Tutaj tez będzie ich coraz więcej (ale czy 12k?) moja propozycja niejako automatycznie dodawałaby "znamion elity" jak to było określone = jak chcesz pisać, to coś zrób. Można rozwiązać to inaczej, ale ograniczenia dla nowych użytkowników mogłyby ograniczyć pracę modów, admina itd., i automatycznie ustrzec forum przed swoistą deprecjacją.

Dom?n można wymyślić coś innego, byleby skutek odnisło. Przykładowy miesiąc w moim założeniu miałby być właśnie na zapoznanie się z forum, przeczytanie starszych postów itd. Poza tym nie pamiętam, żeby ktoś nowy od razu dawał czadu w pozytywnym sensie ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.