Autor Wątek: Jaka paczka do 3kzł?  (Przeczytany 24864 razy)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #50 22 Cze, 2009, 21:05:07 »
800 euro

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #51 22 Cze, 2009, 21:57:55 »
No ale ciekawe ile w  Polandzie, bo nie wiadomo na ile po kursie poleca.
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2009, 22:01:36 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #52 22 Cze, 2009, 22:00:26 »
Dziwne , skąd taka cena? toż to około 3800zł, nie twierdze że to za dużo za tą paczkę ale w tej cenie jest już orange, czy kilka euro drożej engl pro
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #53 22 Cze, 2009, 22:01:54 »
pewnie za sygnature, to juz chyba najdrozsza paczka Marshalla, trzeba sprawdzic ile w Polsce kosztuje paka Randy'go i ta pewnie podobnie

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #54 22 Cze, 2009, 22:48:18 »
NIE interesuja mnie głosniki Celestion V30, zupełnie mi nie współgrają z przesterem 5150. Przeglądając a

Troche późno odpisuję....

Zanim przekreślisz te głośniki powiedz mi czy próbówałeś ENGL 412? Mam taki zestaw z moim 5150 brzmi  DLA  mnie wypierdoliście szatan góra-dół. Jak masz okazje to spróbuj i powiedz co sądzisz.

EDIT: mój drugi gitarowy ma mese stilleto i na dniach dostanie Pomarańczy paczkę (jeżeli się nie rozmyśli) więc mogę szybki test zrobić

EDIT2: metal zresztą miał 5150 BL i z tego co wiem jest też fanem englowej paki więc na pewno próbował z takim setem 5150-engl
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2009, 22:51:48 wysłana przez lokibalboa »

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #55 15 Lip, 2009, 00:14:01 »
Jak się skończyła ta historia?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #56 15 Lip, 2009, 12:50:39 »
własnie dostałem info że sygnatura Dave'a jest dostepna w warszawskim rock'n rollu
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #57 15 Lip, 2009, 16:28:51 »
Dziwne , skąd taka cena? toż to około 3800zł, nie twierdze że to za dużo za tą paczkę ale w tej cenie jest już orange, czy kilka euro drożej engl pro

Ja np mam na sprzedaż rzeczonego Engla :) i to za sporo poniżej 4k a do tego case :)
Jakby ktoś chciał bo kasa na mariaż sprzętowy mi potrzebna ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #58 15 Lip, 2009, 17:25:49 »
A ja dodam od siebie, że ten Barkowy Engl jest zacny, bo sam mam takiego samego ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline openz333

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #59 30 Lip, 2009, 10:48:33 »
Polecam do 5150 pake noisy box na głośnikach Celestion Century Vintage30. Ja taką mam i nie wyobrażam sobie lepszej.
http://www.noisybox.com.pl/custom/001/galeria/061.jpg

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #60 30 Lip, 2009, 12:00:41 »
ale nie wyobrażałeś bo ograłeś Engla, Orange, Vadera i Fryette VHT, czy nie wyobrażasz bo ją po prostu masz?
Mnie nie interesują wynalazki w stylu NB czy nawet Laboga. Tylko i wyłącznie dobra i chodliwa za godziwe pieniądze na wtórnym rynku marka.
Jako że jest nowa praca i od przyszłego miesiąca wracam do stabilnych finansów, jak tylko pospłacam kredyty i wyegzekfuje (trudne słowo) kase od znajomych, zamierzam się przyczaić na VHT Fat Bottom lub orange'a i z czasem do tego Vader 2x15, ale to z czasem :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #61 30 Lip, 2009, 12:20:24 »
Oj, na piętnasteczkach będzie trzęsienie ziemi. Wypas ;)

Offline openz333

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #62 30 Lip, 2009, 15:34:55 »
ale nie wyobrażałeś bo ograłeś Engla, Orange, Vadera i Fryette VHT, czy nie wyobrażasz bo ją po prostu masz?
Zgodzę się że nie ogrywałem, ale miałem przyjemność posłuchać na koncertach jak to gada z innymi.
Szczerze poza Mesą na blackshadowsach i jeszcze inną samoróbką na v30, a i paką mark bass nie miałem po prostu przyjemności tego zrobić. Poza tym dodałem opcje NB dla tego, że osobiście i nie tylko ja bo każdy kto miał okazje tego zestawu posłuchać pada na kolana. Po drugie zaoszczędzisz kase kupując pake bez napisu na przodzie jakieś "modnej" obecnie firmy. Możesz zwyczajnie zamówić customa Polskiej firmy dokładnie tak samo brzmiącej jak zagranicznych marek. Poza tym masz hand made a nie masówkę - jest to plus na jakość wykonania. :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #63 30 Lip, 2009, 21:13:15 »
ale nie wyobrażałeś bo ograłeś Engla, Orange, Vadera i Fryette VHT, czy nie wyobrażasz bo ją po prostu masz?
Po drugie zaoszczędzisz kase kupując pake bez napisu na przodzie jakieś "modnej" obecnie firmy. Możesz zwyczajnie zamówić customa Polskiej firmy dokładnie tak samo brzmiącej jak zagranicznych marek. Poza tym masz hand made a nie masówkę - jest to plus na jakość wykonania. :D

Zaoszczędzam?
Kupuje nówkę 412 NB za ok 2300. Nowa, fajna, pachnie itp. Chce ja sprzedać. Puszczam ją do ludzi za 1200 i jestem szczęśliwy że ktoś wziął.
Kupuje używanego engla/orange za 2700- 2900. Chce ja sprzedać. Puszczam ja do ludzi za 2700-2900.

Nadal zaoszczędzam? Jak już wspominalem (a może to gdzie indziej), niestety sa takie czasy że kupujac trzeba sie liczyc z tym ze nagle będe potrzebował tej kasy z powrotem (no różne czarne scenariusze życie pisze). Przyoszczedze na kupnie 300 - 500 zł po to żeby stracić 1200 przy sprzedaży. To nie jest dla mnie oszczędność ani dobry biznes. Po za tym polecam Ci obejrzeć paki engla czy orange. Sa ładnie wykonane. Nie trzeszczą i brzmią. Wizualnie nie jest źle. NB może być nawet ślicznie wykonana, ale paka i wzmak to nie jest gitara - one maja oddawać brzmienie a nie wyglądać, więc wygląd nie gra tu roli
B ( o ) ( o ) B S

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #64 30 Lip, 2009, 23:14:00 »
ale nie wyobrażałeś bo ograłeś Engla, Orange, Vadera i Fryette VHT, czy nie wyobrażasz bo ją po prostu masz?
Możesz zwyczajnie zamówić customa Polskiej firmy dokładnie tak samo brzmiącej jak zagranicznych marek. Poza tym masz hand made a nie masówkę - jest to plus na jakość wykonania. :D
No tu bym mocno polemizował, wiadć mało paczek w życiu widziałeś i ograłeś.

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #65 31 Lip, 2009, 12:07:41 »
Od lat używam paczek noisybox, jednocześnie mam stały kontakt z paczkami mesy i marshalla o podobnych parametrach, jak i kilkoma samoróbkami.

Wciąż pozostaje przy NB i nigdy nie miałem problemu, żeby odsprzedać je w dobrej cenie.

Moim zdaniem jakość brzmienia jakie dają paczki NB nie odbiega znacząco od markowych, 2 razy droższych paczek.

Aha, jak kupujecie nową paczkę to pamiętajcie, że bestia musi się najpierw rozegrać, trwa to w zależności od sposobu i czasu gry - nawet pół roku.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #66 31 Lip, 2009, 12:15:30 »
ale kto normalny kupuje nowy sprzęt? ;)

Co do dobrej ceny to jest ona względna. Ja za swojego Rana dałem prawie 4kzł, pchnąłem go za ok 2000 i to była dla mnie dobra cena. Z tym że straciłem na tym praktycznie 2kzł
« Ostatnia zmiana: 31 Lip, 2009, 12:17:39 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #67 31 Lip, 2009, 12:18:56 »
:-) ja czasami kupuję.

Offline openz333

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #68 31 Lip, 2009, 13:23:44 »
ale kto normalny kupuje nowy sprzęt? ;)

Co do dobrej ceny to jest ona względna. Ja za swojego Rana dałem prawie 4kzł, pchnąłem go za ok 2000 i to była dla mnie dobra cena. Z tym że straciłem na tym praktycznie 2kzł
A i tu w 100% się z tobą zgodzę. :D

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #69 31 Lip, 2009, 13:34:20 »
Eh... dobra cena = dobra cena. Nie mieści się w tym pojęciu strata 50% wartości, to jest chyba oczywiste.

Poza tym zasada jest prosta - nie chcesz, nie kupuj, nikt nie zmusza.

Ja nie mam żadnego interesu w tym, żeby reklamować, czy faworyzować jakąkolwiek firmę i patrząc na to ile razy zmieniałem wzmacniacze, preampy, heady, paczki itp. to nie ma dla mnie większego znaczenia napis na danym produkcie, ale to jak brzmi dany produkt.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #70 31 Lip, 2009, 13:35:18 »
ja struny nowe kupuję ;) przygotowuję z kolegą Cynikiem teścik na portal, jest parę paczek w tym dwa NoisyBoxy, przewidujemy probki ;) ale wiadomo, że i tak najlepiej na własne ucho i na własnym sprzęcie sprawdzić. co do Noisy to ich główną wadą jest właśnie spadek wartości przy sprzedarzy, mimo wszystko dość istotny jak to przedstawił g-zs
do widzenia.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #71 31 Lip, 2009, 14:05:36 »
Eh... dobra cena = dobra cena. Nie mieści się w tym pojęciu strata 50% wartości, to jest chyba oczywiste.

Poza tym zasada jest prosta - nie chcesz, nie kupuj, nikt nie zmusza.

Ja nie mam żadnego interesu w tym, żeby reklamować, czy faworyzować jakąkolwiek firmę i patrząc na to ile razy zmieniałem wzmacniacze, preampy, heady, paczki itp. to nie ma dla mnie większego znaczenia napis na danym produkcie, ale to jak brzmi dany produkt.

Oczywiście ale to IMO jest troszkę na zasadzie "to jest kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje". Tylko to ucina każdą ciekawą rozmowę, bo wszystko jest kwestią gustu. Tak samo nikt mnie nie zmusza, wiem o tym, po prostu wyrażam swoje zdanie :)
Nie tweirdze że masz jakikolweik interes w tym żeby polecać NB, bo wierze że polecasz je z czystej chęci doradzenia dobrze brzmiącego sprzętu. Ja Ci jedynie przedstawiłem jakie widzę w tym minusy. Jeśli idzie o NB to sopędziłem już wiele godzin rozmyślając jaka pkę u NB zamówić. Kusiła mnie cena bo faktycznie za oferowaną jakość, cena jest śweitna. Ale za każdym razem jednak sie rozmyslałem, potem nie miałęm kasy i teraz jak musiałem wyprzedać kilka rzeczy które robiłem sobie na zamówienie, to zauważyłem że muszę być przygotowany na to żeby wyciągnąć w krótkim czasie z tego jak największa kasę tracąc przy tym jak najmniej. Bo kolejną wadą oprócz ceny za jaką się sprzeda, jest czas w jakim się to zrobi (Pakę Labogi, czyli jednak jakiejś już bardziej znanej marki) sprzedawałem prawie rok. Mogłem wcześniej ale koleś napisał mi śmieszną sumę i jeszcze przesyłkę kurierem w gratisie chciał xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #72 31 Lip, 2009, 14:09:53 »
Ja miałem zgoła inne (odwrotne) doświadczenia ze sprzedawanymi paczkami noisboxa, na jednej nawet zyskałem 100zł.
Tyle, że ja głośniki sam kupuję, a u Mańka zamawiam gołe paczki.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Jaka paczka do 3kzł?
« Odpowiedź #73 31 Lip, 2009, 14:28:09 »
jeszcze na zdecydowany plus paczek "samorób" jest fakt, że głośniki można dobrać samemu i je mieszać w dowolny sposób. Wybór głośników w paczkach firmowych jest mocno ograniczony co mnie boli mocno
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
67 Odpowiedzi
31598 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lut, 2008, 08:09:33
wysłana przez kryho
34 Odpowiedzi
13615 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Gru, 2009, 23:43:52
wysłana przez Pneumonia2
52 Odpowiedzi
15264 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2015, 18:43:31
wysłana przez KamilOli
18 Odpowiedzi
4824 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2014, 12:15:00
wysłana przez Mr.Pineapple
35 Odpowiedzi
7685 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2015, 11:39:28
wysłana przez stillG