Autor Wątek: Epiphone Prophecy Les Paul Custom EX  (Przeczytany 44402 razy)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Musze przyznać ze swietnie wygląda na tym zdjeciu :) W realu również? pytam bom nie widział gx :)

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Musze przyznać ze swietnie wygląda na tym zdjeciu :) W realu również? pytam bom nie widział gx :)
w realu az taka piekna nie jest, jak gralem na lp gxie to mi sie wydawalo ze mulil okrutnie w porownaniu z sg

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
w realu az taka piekna nie jest
[/quote]
Może wynika to z tego, że zdjęcia robione z lampą bardzo fajnie podkreślają słoje. W moim SZ520 było tak, że na żywo było widać słoje, ale bez szału a jak się zrobiło zdjęcie to było zdecydowanie lepiej.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Widzialem GX w Krakowskim RNR. Robi wrażenie wykonaniem, kolorem, ogółem zajebiaszcza ^^ W guitarcenter.pl jest ten LP na przecenie bodajże 1800 około kosztuje.

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Ja mam SG EX z tej serii i na zywo prezentuje się dobrze jednak na zjęciach wygląda lepiej ;)
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
No i prosze :D Dzisiaj ta gitarka wpadła w moje ręce i jak na razie jestem zachwycony. W polaczeniu z MXR ZW-44 dopalajacym piec daje kopa :) Clean też całkiem całkiem, a i nie ma takiego super hiper ograniczenia do metalu. Wehikuł czasu też ładnie brzmi. ;] Prezentuje się zajebiście, jestem nią prawie tak zachwycony jak Alissą White-Gluz :) Ten klonowy top zadziwia. W sklepie wydawał się zielony. U mnie w domu jest taki cieeeemny brązowy. Prawie czerń ale jednak jest taka nutka brązu. No i udało mi się ją kupić za 2k zamiast 3,5k :) Dam troche próbek dźwiekowych jak tylko mi się zachce coś na niej nagrywac :)

Offline mariaczi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
wersja czerwona wygląda równie świetnie jak czarna, jednak po długim,prawie dwugodzinnym ogrywaniu w RnR w Poznaniu wybrałem jednak wersję z EMG i ani razu nie żałowałem :)
nadaje się od szatana po funky :)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
wersja czerwona wygląda równie świetnie jak czarna, jednak po długim,prawie dwugodzinnym ogrywaniu w RnR w Poznaniu wybrałem jednak wersję z EMG i ani razu nie żałowałem :)
nadaje się od szatana po funky :)

Funky na emg? E tam :P
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
wersja czerwona wygląda równie świetnie jak czarna, jednak po długim,prawie dwugodzinnym ogrywaniu w RnR w Poznaniu wybrałem jednak wersję z EMG i ani razu nie żałowałem :)
nadaje się od szatana po funky :)

Funky na emg? E tam :P

A Steve Lukather jakie ma pickupy?? :P No dobra... single EMG, wiec o niebo lepiej niz humb, ale powiem szczerze ze moj LP na EMG nie gada zle w funkowaniu, chociaz zdecydowanie wolal bym fendera :)
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Fungus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Hmm w sumie dożucę swoje 2 grosze :P
Kolega z zespołu grał na tej gitarce w kształcie explorera z floyd rosem. Sound mega potężny na przesteże, clean jak clean z typowej gitarki za 2500zł z emg... On sobie cenił tę gitarę jednak mi nie pasowała wogole, bo po 1 explorer nie bardzo mi leży a po 2 trzymając giwerę miałem wrażenie, że producent zamoczył ją całą w lakierze :D
Jeszcze przypomina mi się, że pomimo tego iż gitarka ma oryginalny fr to słabo trzymała strój i jedna blokada odczepiała się...

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Po pierwsze to jest Futura a nie Explorer. Nie mialem okazji ogrywac futury z floydem, ogolem nie przepadam za ruchomymi, wole stale ze wzgledu na stabilny stroj i latwiejsza jego zmiane. Co do futury z TOMem nie mialem zandych zastrzezen. Rownie porzadna jak moj LP. Byc moze gdyby nie udalo mi sie kupic go, kupil bym future. Ale w gre jeszcze wchodzilo SG. 

Offline hellstein

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
hmm, tyle ze sg by ci leciał na łep na szyje ;) widziałem zna 20 lp prophecy chyba tylko dwa które miały odpowiednie wycięcie na 24 progi ;) strasznie ładne wizualne gicie lp i sg z tej serii ale wykonanie...zależny od modelu. marzy mi się lutniczy sg taki jak prophecy ,różnice :jeden symbol na podstrunnicy i profilowany korpus oraz po prostu lepsze wykonanie ;)

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
No wiem. Pasek w SG ostro zasysa. Ale idzie się przyzwyczaić, albo na rog dorobic zaczep. Troche sie psuje sylwetkę gitary no ale wygoda przedewszystkim :P

Offline Fungus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Po pierwsze to jest Futura a nie Explorer.

Zgadza się model nazywa się futura ale o ile się nie mylę przypomina explorera a przynajmniej kulawego explo ;) Tak czy siak explorery też mi nie leżą. Narazie najlepiej mi się grało both na siedząco i stojąco na washburnie WM 526 :)
« Ostatnia zmiana: 23 Mar, 2010, 16:44:10 wysłana przez Fungus »

Offline hellstein

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
hehe,ten białas futura wygląda jak otwieracz do piwa  ;)

sam szatan na niej gra :devil:

explorer duuużo piękniejszy i chyba ma lepsze wycięcie na wyższe progi,takie profilowane nie takie "kątowe"

MrJ dzięki za lekcję historii i ciekawostkę  :)
« Ostatnia zmiana: 23 Mar, 2010, 19:42:35 wysłana przez hellstein »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Paczki z głów!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Dobre wuju :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Amok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
Trochę odkopię, ale w r'n'r jest jakaś mega wyprzedaż i teraz Prophercy EX jest w cenie 1399 zł, także nic tylko brać. Ciekawe tylko jak z dostępnością http://www.rnr.pl/wyprzedaz2010.pdf

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Znając RnRa? Pojedyncze sztuki, które zejdą od ręki. Swego czasu miałem do czynienia z sytuacją, że jedna zamówiona sztuka nie wisiała w sklepie 24 godzin, bo inny sklep sprzedał ją "wirtualnie" i potrzebowali na stan.

Mnie kusi cholernie Thunderbird PRO V, bo nie dość że za tysiaka to w jedynym słusznym, przypalanym kolorze). Ale... jak zwykle nie ma z czego :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Mnie kusi zakup przecenionej admirki ;) Miałbym wtedy w końcu klasyka :)
Ale problem tak jak u MrJ...
Ssiecie.

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Znając RnRa? Pojedyncze sztuki, które zejdą od ręki. Swego czasu miałem do czynienia z sytuacją, że jedna zamówiona sztuka nie wisiała w sklepie 24 godzin, bo inny sklep sprzedał ją "wirtualnie" i potrzebowali na stan.
Jeśli chodzi o GX to podobno jest jedna sztuka w Katowicach, ale ma uszkodzoną główkę.
- mix your style -

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Futura EX za 750 O_O <gdyby miał kase i byłaby na stanie to by kupił>

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Futura EX za 750 O_O <gdyby miał kase i byłaby na stanie to by kupił>

750 oszczędzasz. Cena tera jest 1419 ;)
Paczki z głów!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
yhm... oczywiscie musialem pomylić rubryczki :\ ale w sumie :P bedzie mniejszy żal ze sie nie skorzystało :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
43 Odpowiedzi
28256 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2008, 22:36:13
wysłana przez Martens_emenems
17 Odpowiedzi
10701 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2010, 22:16:11
wysłana przez Yony
21 Odpowiedzi
12014 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2010, 15:11:16
wysłana przez Leon
48 Odpowiedzi
20857 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2011, 19:13:13
wysłana przez Rachet
8 Odpowiedzi
13786 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2015, 15:03:10
wysłana przez Stivo2005