Autor Wątek: GEJ PARTY - odsłona WARSZAWSKA  (Przeczytany 80281 razy)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Gej party w stolycy? :o

Czad. 8)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ustalmy termin, to o tyle ważźne dla mnie, że jedynie 3 dni będę miał wolne w maju 22,23,24 wstępnie mi pasuje :)
Jak dla mnie dobry termin. Może się nawet autem bujnę.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ooooo i to są słowa godne Wielkiego Polaka. To co? Ja mogę choćby i dziś zacząć:)

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
ja bym sie tez chetnie wbił zabrałbym swoje graty i z dwóch ludzi z GREATPOLAND :P

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No probs. Tylko jedna kwestia - gwarantowane miejsca u mnie ma Sinner i Nikt. Mam jeszcze duży materac na dwóch urwisów i to tyle. Czyli bez przemocy wchodzi do mnie czterech (o, kurwa!)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No i w koncu kurwa jakies konkrety :) Piotrek, masz tam blisko siebie nocny autobus? Bo miejscowi(czyli ja, Jasiek, i Skarhead spokojnie sobie popradzimy z dotarciem do swoich chatek). Albo jak masz kawalek trawki przed domem, to zawsze mozna namiot pierdolnac, w koncu to maj nie? :)
Ja tak, niesmialo planuje wziac troszke wiecej gratow podobnie jak Skar, ale sie zobaczy jak wyjdzie z transportejszyn, w kazdym razie nudzic nam sie nie bedzie raczej :)

Zreszta wiecie jak z noclegiem jest, moze sie okazac ze wogole niebedziemy spali ;)



Byc moze u mnie byly by ze dwa miejsca, zeby sie w ludzkich warunkach przespac, ale nic nie obiecuje, bo do maja moze sie duzo zmienic, a ja wlasnie w trakcie przeprowadzki z Falenicy do rembertowa, wiec roznie to moze byc.


Tyle ze juz musze sobie urlopik na weekned zalatwiac, albo zastepstwo, bo wlasnie glownie weekendowa robote mam.
No pain No gain !

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Jeśli Piotruś jest ok na to, by robić u niego "punkt zero" to może rzeczywiście natrzepać jakieś namioty? Zawsze możemy też zaadoptować samochody :) Piotrek, co Ty na to?

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No, niby mam z hektar:)  Tylko domek mam typu "na kurzej stopce", naprawdę mały. Jeszcze piętro nie zrobione, ale jak się pozamiata, to mogę 25 typa przenocować:) Tylko ja nie specjalnie za Homo sapiens przepadam.

Do miejscowych - mieszkam 100 metrów od ul. Patriotów (na Otwock) 1,5 minuty od kolejki i autobusu. Luz więc wielki.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Ja w takim razie czekam na decyzje Piotrka, bo musimy pamietac ze to nieladnie tak sie zwalac i zadac przenocowania 20 chlopa, nawet na podwurku(a moze tym bardziej - w koncu co sobie sasiedzi pomysla) ;) w razie czego ja jakichs ludkow bede moze mogl do siebie wziac, ale to tak jak mowie, sie zobaczy jak bedzie dokladnie ;)
No pain No gain !

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Słuchajcie - czterech niedużych typów mogę przygarnąć. Jak ktoś chce dostać zapalenia nerek, to może nawet bez namiotu, mnie tam jak dla Zenka... Natomiast na imprezę zapraszam oltugederewrybady.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Dobra, ja jestem wstepnie na tak i chetnie bym juz jakas noclegownie zaklepal. Bede samochodem zatem autobusy metro i kolejki mnie nie interesuja.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ok, James - przywieź halkę i szlafmycę.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Ok, dzieki wrobel

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Toteż grzecznie pytam Piotrusia, czy jest z tym ok, bo w sumie mamy w chuja czasu, na szukanie alternatyw :)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Sinnerku - mam dwa podwójne, w miarę wygodne barłogi, a ja się pierdolnę na amerykance rozkładanej. Na razie jest nas trzech + jeszcze ewentualnie Nikt, jeśli potwierdzi. Jak się nie lubicie pykać cycami, to przywieźcie swoje materace. Mam tylko jedno pomieszczenie na dole, więc z większą ilością trolli będzie problem.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
ja z terminami do polowy maja niestety odpadam z wielu wzgledow. myslalem ze mowicie o terminie pod koniec maja :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
no termin 22-24 maja, tak?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
jesli tak to jest wtedy duza szansa. bo cos kwiecien sie przewinal
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Koniec maja pasi.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Trza jakiego grilla skolowac, zeby byly Currywursty!!!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Grillujesz kielbaski, kroisz na kawalki, polewasz keczupem i obficie posypujesz curry, finito, podowac z buleczka i browarkiem :)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
No, jezdzilem na zachod :)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Grill występuje, w zeszłym tygodniu zainaugurowałem sezon. James - twój akces na Chef de la maison przyjęty. Nie wykręcisz się kurwa. Jak wspomniał Señor Zorro - mam już u siebie komplet. Włączam więc stoper: itse, kurwa, fajnal całntdaaaałn!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
11. Wybielacz

a jak z polem namiotowym? bo Pensjonat u Wróbla znajduje się po drugiej stronie Wawy, względem mojej wiochy i pewnie z powrotem byłoby niełatwo, tym bardziej gdybym wziął jakieś zabawki ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Kwi, 2009, 22:21:52 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Rezerwuj wyrko u Zorro. Coś mamrotał, że może mieć wolne miejsce.