Autor Wątek: Combo - metal i inne - ok. 3 tys. zł  (Przeczytany 10833 razy)

Offline fearlon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
byłem dzisiaj w gliwickim Ragtime i ogrywałem tego polecanego Spidera Valve i szczerze mówiąc bieda trochę :D Co prawda bawiłem się tylko przesterem, ale miałem wrażenie, że mój Randall w połączeniu z moim kompresorem po prostu pod każdym względem zabija tego Spidera na przesterze ;)
ESP LTD EC-400 STBC 18V
Korg DT-10 + Dunlop Crybaby + BBE Sonic Stomp Maximizer + Boss SE-70 & FC-50
H&K TriAmp + Harley-Benton G212 Vintage

Offline xaper

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
polecam video w klimacie na malutkim 1x12

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
To Ja polecam to video, które pokazuje jak powinien brzmieć wzmacniacz ;)
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline marcin.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
Nie zawracaj sobie nawet głowy tym spiderem to jest kupa i to droga. Bugera jest na allegro ashdown tez i sa w takich cenach ze na paczkę by Ci starczyło np 2x12 od noisy na v30 ale lepiej poczkejać i polować na jakiegoś engla(combo) ew może jakieś mg się trafi. Btw nawet paczka mesy nie pomaga spiderowi :)

Offline xaper

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
no naprawde fajne tyle że już montowany dzwięk

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
no naprawde fajne tyle że już montowany dzwięk
Oj zapewniam Cię, że ten wzmacniacz tak brzmi. Bez trudu ukręcam takie brzmienie, tym bardziej, że koleś podał swoje ustawienia ;) a jak nie wierzysz to zapraszam do mnie na testy.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
A ja ze swojej strony mogę polecić to co miałem do tej pory, czyli peavey 5150 combo (niestety już sprzedałem) - nie będę się rozpisywał, bo to znany i lubiany wzmak ;]. Teraz się przerzuciłem na Mesę DC-3 combo. Bardzo niepozorny, ale... niewiarygodnie głośny. A to "tylko" 35W na 1 głośniku :]. Bardzo ładny clean i charakterystyczny przester (nie każdemu może się podobać). Łatwy w regulacji nie jest, trzeba sporo z nim posiedzieć żeby go poznać - przynajmniej ja tak miałem - ale jestem naprawdę zadowolony.
Cena 5150 to koło 3000 (mniej więcej za tyle sprzedałem go ze 3 miesiące temu), Mesa myślę, że 3000-3300. Oczywiście wszystko używane.. Na alledrogo czasem się to pojawi, acz niezbyt często, więc trzeba na to polować, ale wg mnie naprawdę warto, więc polecam :]

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
A wiecie kiedy będzie u nas w kraju dostępne combo 112 6505?
w polsce to nie wiem ale jezeli bedzie sie wachac przy tych cenach w ojro http://www.thomann.de/gb/peavey_6505_112_combo.htmhttp://www.music-town.de/Gitary-elektryczne-basowe/wzmacniacze-i-kolumny/PEAVEY-6505-Plus-112-Vollröhrencombo::35600.html to praktycznie z palcem w dupie go mam chyba ze spierdolili to cacko. W cholere wie gdzie oni to składali i podzespoły robili to poczekam na opinie jakies czy chociaz filmiki na YouTube bo na razie to prawie nic ni ma na ten temat a i oczywiscie skonfrontowac to z peavey'em Vypyrem trzeba bo w sumie na oddzielny procesor z efektami to juz mi szkoda kasy i tak czuje ze w koncu nic nie kupie bo zaczyna mnie to nuzyc..  :-\
« Ostatnia zmiana: 08 Paź, 2009, 04:55:22 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
34 Odpowiedzi
10717 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2010, 11:35:02
wysłana przez 7
22 Odpowiedzi
13248 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Wrz, 2009, 11:08:07
wysłana przez are_you_me
1 Odpowiedzi
1776 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2010, 22:32:46
wysłana przez jaca2303
14 Odpowiedzi
4411 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2012, 09:59:49
wysłana przez Aerosmith
4 Odpowiedzi
1563 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2015, 00:31:15
wysłana przez nikodem977