Gitary barytonowe i inne > Gitary barytonowe i inne

[NGD] Kolejny element konstelacji

(1/2) > >>

Filun:
Zanim ktokolwiek napisze cokolwiek o wykończeniu - tak, to meblościanka :D



Pół roku czekania, ale już od pierwszego brzdęknięcia wiem że było warto.

Szanowni Państwo - Edwards Crying Star Classic, a.k.a. idealny bękart Les Paula i Explorera pozbawiony wad obydwu rodziców.

Specka:
- body: mahoń
- gryf: mahoń, profil ESP Thin U
- podstrunnica: palisander, 24 progi
- skala: 24,75 cala
- elektrownia: SH-4, SH-2, 3-way switch, volume + 2x tone
- mostek: Gotoh wpuszczony w korpus
- klucze: Gotoh

Ciekawostką jest lakier, który trochę jest w odczuciu jak w Edkach Lacquer Taste. Wagowo jest dużo lżejsza od pierwszego Crying Stara jakiego mam, do tego ma zajebiście wyprofilowany dostęp do wysokich progów.

Nie wiem co tu więcej napisać, jaram się w chuj a zasadniczo koń jaki jest każdy widzi :D

Spoiler





Wyreguluję ją pod siebie i będzie riff maszyna

gizmi7:
Jak ten kształt mi zwykle ani trochę nie robi - wręcz przeciwnie - tak w tym wykończeniu rewelacja. Ma coś z korinowych Explorerów, Epiphone Coronado i niektórych Deanów ML. Happy NGD!

Filun:
Miesiąc miodowy trwa w najlepsze, na szybko coś do englundowych garów dograłem + wymyśliłem sobie sklejkę z riffów z Galneryusa.

Spoiler


Generalnie bardzo zadowolony jestem z 'kolekcji' jaką udało mi się do tej pory zebrać. Jedyny minus jest taki, że praktycznie na każdej chce mi się grać, a ręce mam tylko jedne.

ITHMW:
Ale krzaków :-) Dawno temu sam się czaiłem na japońca z niskiej półki Jackson WRMG, ale mi przeszło :-)

Filun:

--- Cytat: ITHMW w 17 Mar, 2024, 17:06:53 ---Ale krzaków :-) Dawno temu sam się czaiłem na japońca z niskiej półki Jackson WRMG, ale mi przeszło :-)

--- Koniec cytatu ---

Krzaki to domena narzeczonej. Nie widać tego, ale epipremnum na zdjęciu wije się na całą szerokość kanapy. Każdego dnia żyję w strachu że przejmie salon (albo nauczy się otwierać okna).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod