Gitary barytonowe i inne > Gitary barytonowe i inne

Miłośnik Habet

(1/8) > >>

ITHMW:
Jako wymieniony w tytule miłośnik Thomann'owskich wynalazków zadałem sobie pytanie czy można jeszcze taniej, a nadal dobrze.

Gita przyszła zrobiona swietnie. Progi, gryf wykonane wzorowo. Korpus to zlepek kilku elementów, czytaj od CHUJA elementow...  ...czyli podest, ale wykonany wzorowo.
Gitara gra niesamowicie dobrze. Do tego stopnia, że 6 strun NTB już wisi na sprzedaż. Ton wiosła to kwestia gustu, ale ta kopia MM siedzi mi, że hej

Osprzęt TRAGEDIA. Pickup ceramiczny bardzo dobry, ale Warman alnico zamiata.

Uderzyłem na AliExpress i za dodatkowe 200 zł ściągnąłem wszystko co potrzebne. Warman kupiony lokalnie za 125zl. Potek DiMarzio volume 1M dopiero dojdzie. Narazie siedzi 500K

Pierwsza tura fot.

Mother Puncher:
Pamiętaj tylko, że tam do pręta to klucz 5 mm :D Bo skończysz jak ja, wkurwisz się i kupisz Warwicka XD

ITHMW:
Jak narazie...   ...trzy habety w domu i jedna w pre order'ze. Zadnych problemów, a pręt tego basu chodzi jak masełko. Mam dziesiątki imbusów...   ...nie miałem jakiegoś problemu z dopasowaniem. Pręt nie jest plastyczny.

ITHMW:
Rodzinka Habet, która i tak się skurczy :-). Taki plan
30" baryton dopiero doszedł. Musi przejść poważny mod, jednak priorytet teraz to rehabilitacja ręki po operacji.

Edlin:
Widzę, że się zrobiło bardzo barytonowo-basowo. Daj znać jak ten hbek 30 się spisuje sam jestem ciekaw bo miałem subzero 30 i mam swoje zdanie co do barytonów tak długiej skali :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod