Autor Wątek: Harley Benton AMAROK Baritone  (Przeczytany 3444 razy)

Offline Edlin

  • Gaduła
  • Wiadomości: 137
...a tak w ogóle jak już wchodzicie na temat naprawdę słabych instrumentów...      ...to dwa tygodnie wcześniej przyjechał do mnie instrument z Gear4Music. Oni podobnie jak Thomann klepią swoje badyle z nazwą SUB ZERO i coś podobnego w nazewnictwie dla basów. Ogólnie instrument miałem w rękach tylko przez 12h i zwróciłem go z hukiem do sklepu.
Gdyby chociaż gryf zrobili jak wypadałoby to baza do modyfikacji dość pokaźna. Klucze, pickupy z całą elektroniką i struny od razu do kosza. Struny tak zaczerniały palce, że nie można było tego domyć. Potki tragedia jak i przetworniki strasznie kiepskie.

Gryf był jak kłoda, noga kurwa od stołu. Wykończenie gryfu jak w najtańszym Squier'ze i w zasadzie chujowy design. Jakby to był gryf do basu. Kompletnie mnie odrzuciło. Gitę zrobili w promocji za 1000zł, jednakże doinwestowanie tego było ryzykowne. Nie wiedziałem co to wiosło potrafi tonalnie bo elektronika i struny były mega kiepskiej jakości. Technicznie konstrukcja była zaskakująco dobra, ale brzmienie to była nadal jedna wielka niewiadoma. Odpuściłem temat chociaż miałem pojechać do ich showroom'u na przewalenie 10 sztuk by wybrać najlepszą. To się nie wydarzyło bo przypomniałem sobie o obecnie moim AMAROKU, który wisiał na ebayu. Kasa niewiele większa ale gita okazała się mistrzostwem świata

O górwa! Miałem to brać. Dzięki za ostrzeżenie! :D

Mam od nich rogue vi 30 cali i dopiero za drugim razem dostałem nie paździerz. Miałem też te-52 od hb i za taką cenę nie było się do czego przywalić.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
No ja stwierdziłem , że pójdę za ciosem z NTB od HB i właśnie kupiłem za totalne grosze coś takiego...    ...równowartość 1300zł i bas dostarczony będzie do domu w sztywnym futerale. Nic dodać, nic ująć.
Ogólnie tak wyszło, że kwota jaką otrzymałem ze sprzedaży NK pokryła mi dwie Habety. Jak się dobrze przyczaić to można wyrwać rewelacja gitary za totalne grosze.
« Ostatnia zmiana: 10 Gru, 2023, 23:53:39 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Czy ja tam widze wózki ABM...?
mniut i piah

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Chyba coś na wzór. Czy ABM miał struny przez body? Z tego co ja widziałem jakieś modele ABM są od razu strunociagami.
INTERSTELLAR

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
W tych wózkach można montować struny i tak i tak.
mniut i piah

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Czas mnie nagli bo doktory będą kroić mi ręce i nie prędko chwycę za instrument więc szybko wgrałem bas. Niestety to jest jeszcze CORT. HB prawdopodobnie dojdzie jutro, ale nie znajdę już czasu na ponowne zabawy bo święta tuż tuż. Zostaną mi już tylko gary do ułożenia. Mam nadzieję, że ogarnę temat dość szybko.
W każdym razie gitary to oczywiście Amarok a bas to Cort C4Z.

Wlacz osadzony player soundcloud
« Ostatnia zmiana: 12 Gru, 2023, 10:33:00 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Zamknięcie tematu dłubania we wiośle chociaż ostatnio jestem w stałym kontakcie z Alan Entwistle i pomimo, że kusi przetwornikami straszliwie to set, który posiadam to kurwa keeper. Polecam w pizdu. HDN neck nie za daleko i nie za blisko strun gniecie konstrukcję. X3 neck w pozycji bridge jest tak uniwersalny, a jednocześnie taki wygar, że czapki z głów. Wszystko to za totalne grosze. Miałem sporo jego pickupów i chętnie bym skombinował też set X3 most i NEMESIS neck, ale nie mam więcej wioseł. Wszystko poszło.

Ostatnim rzutem na metę było wejście w osprzęt firmy GUYKER. Siodło titanium alloy jest MORDERSTWEM do obróbki ręcznej. Srałem się z tym 3 godziny, żeby upiłować 1mm podstawy. Drugi milimetr usunąłem z drewna. Zamordowałbym się gdybym miał 2mm siodła ręcznie wypiłować. Nie miałem dostępu do szlifierki w ten weekend więc pilniki pracowały pełną parą. Klucze GUYKER PRO są naprawdę rewela. Tutaj chodzi bardziej o pewien aspekt biznesowy no i udowodnienia swoich racji. GROVERy są w cenie jak i EMG, które poszły za równowartość 675zł. Klucze mają szansę zejść za około 340zł gdzie GUYKER jak dobrze pójdzie wyjdzie mnie 0zł. Nie ma więc o czym mówić bo nie dość, że wiosło rewela to finalnie za bezcen.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Bas też ogarnięty.
INTERSTELLAR

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Tuner Harley Benton PT-500

Zaczęty przez Mat « 1 2 » Efekty

38 Odpowiedzi
29776 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Gru, 2012, 10:00:53
wysłana przez -thrill-seeker-
15 Odpowiedzi
11955 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Wrz, 2012, 15:16:26
wysłana przez majkelk
13 Odpowiedzi
5032 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sie, 2019, 08:35:48
wysłana przez Bjørn
5 Odpowiedzi
3675 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2019, 10:36:53
wysłana przez Stivo2005
21 Odpowiedzi
16662 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2020, 13:01:39
wysłana przez niedziak