Muzyka > Twórczość użyszkodników

My Heart In Atrophy - Nowy teledysk :)

(1/1)

bonedeth:
Hej,
Śpieszę pochwalić się nowym teledyskiem mojej kapeli. Feedback mile widziany :)
https://youtu.be/yrEjrd58Z3A?si=h5BPnN1E7tOhjml4

maciek1b:
Konkret muza, napiszesz coś o sprzęcie i jak nagrywaliście, gdzie produkcja itd bo brzmi zajebiście.

bonedeth:

--- Cytat: maciek1b w 29 Wrz, 2023, 12:35:32 ---Konkret muza, napiszesz coś o sprzęcie i jak nagrywaliście, gdzie produkcja itd bo brzmi zajebiście.

--- Koniec cytatu ---

Siema, wielkie dzięki! Gity nagrywam DI u mnie w domu, perka i wokale w studiu a miks u Roberta Wawro w Warszawie. Chyba ostatnie nagranie w ten sposób. Prawdopodobnie przejdziemy do Kuby Sawickiego z IAMONE ale to się jeszcze zobaczy.

lupus:
O, miło Was spotkać - graliśmy razem na Metalowych Zwierzakach 2022 :)

Bardzo fajnie wyprodukowana muza, nie jestem jakimś wielkim koneserem deathcore'u ale buja jak powinno, plus macie bardzo konkretnego wokalistę - na żywo robił duże wrażenie umiejętnościami. Te ambienty na początku mi bardzo podeszły.

bonedeth:

--- Cytat: lupus w 06 Paź, 2023, 11:02:09 ---O, miło Was spotkać - graliśmy razem na Metalowych Zwierzakach 2022 :)

Bardzo fajnie wyprodukowana muza, nie jestem jakimś wielkim koneserem deathcore'u ale buja jak powinno, plus macie bardzo konkretnego wokalistę - na żywo robił duże wrażenie umiejętnościami. Te ambienty na początku mi bardzo podeszły.

--- Koniec cytatu ---

O proszę :) Dzięki za miłe słowa i do następnego razu!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod