Autor Wątek: NERGAL ma sygnature!!!!!!  (Przeczytany 54285 razy)

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #25 01 Kwi, 2009, 18:34:39 »
Ze strony www.Behemoth.pl:

Cytuj
BEHEMOTH NA MUSIKMESSE WE FRAKNFURCIE!

posted 2009-03-26 by Manticore

Orion, Seth oraz Nergal będą gośćmi na największych Europejskich targach muzycznych MusikMesse we Franfurcie, w Niemczech! O godzinie 15.15 odbędzie się spotkanie z muzykami na stanowisku ESP GUITARS.

Więc coś w tym chyba jest.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #26 01 Kwi, 2009, 19:07:38 »
Dzisaj bylo otwarcie, ale nie ma informacji ktorego dnia bedzie Behemoth

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Leweoczkomisiarysia

Offline hmmtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
  • RG7421XL
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #28 02 Kwi, 2009, 01:19:01 »
Gitara jest zajebista, gustowna, bardzo szykowna i co najważniejsze - 7! Jak na pierwszy rzut oka, z wyglądu bardzo udany kawał patyka.

Offline Tomatix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 59
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #29 02 Kwi, 2009, 07:09:32 »
Hi

w sobote Behemoth ma byc na stanowisku ESP. Zrobie fotke to bedzie 100% proof :)
_______
Setius --> crybaby/bad horsie-->6505-->NoisyBox

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #30 02 Kwi, 2009, 07:24:36 »
chłopaki grają mega chujową muzyke, ale sie wybili zajebiscie i gratulacje im za to. mało kto w Polsce dostal sygnature zagraniczna, nie wiem czy w ogole ktos? wiem ze Śmietana kombinował z gibsonem, ale w koncu wybrał mayo.

a gitara, cóż, widziałem ładniejsze ;)

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #31 02 Kwi, 2009, 08:12:56 »
chłopaki grają mega chujową muzyke
Mow za siebie, jak dla mnie ich muzyka jest jak najbardziej porzadna (szczegolnie Apostasy) :P
A co do sygnatury, to szkoda, ze nie bardziej standardowy korpus (H?), bo Vki srednio mi leza, ale grafiki sa calkiem ok, nie wierca oczu, takie stonowane.
« Ostatnia zmiana: 02 Kwi, 2009, 08:15:14 wysłana przez Owczur »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #32 02 Kwi, 2009, 08:18:43 »
specka. kolejne potwierdzenie i nowa fota

Neck-thru
25.5" scale
Mahog body
Maple Thin-U neck
Ebony board
EMG 81-7 / 707

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=117320

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #33 02 Kwi, 2009, 09:04:44 »
chetnie bym to przygarnał!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #34 02 Kwi, 2009, 09:46:26 »
specka. kolejne potwierdzenie i nowa fota(...)

No, to - jak mawiał znajomy znajomego - teraz to już kurwa chuj... ;)

A co do do muzy - to ma sixstringu ktoś pytał o program do wyrzucania wokalu z muzy. Bym se ostatnie 2 płyty tak zremasterował i słuchał samego zamiatania ;) Może jakaś petycja, żeby - jak Prodigy - wydali numery bez wokalu!  :kaplan:
IMO, poza satanistyczną otoczką! - podoba mi się i muza, i image, i specka tej gitary też.
Paczki z głów!

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #35 02 Kwi, 2009, 10:25:17 »
Ja ja łykam,ktos jeszcze chetny??
Mam nadzieje ze nie  :-*
Sie.. sie.. sie..

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #36 02 Kwi, 2009, 10:32:28 »
dochodzę do wniosku, że chociaż nie jest to miłe to niestety dobra polska kapela to taka kapela która ni brzmi jak polska.. Behemoth jest najlepszym przykładem obok takich jak decapitated, trauma i inni ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #37 02 Kwi, 2009, 10:39:56 »
Bo nie ma czegoś takiego, jak Polish sound. Jest tylko git albo kit. A że większość rodzimych ziomów jest najnormalniej źle nagrana zaczęło to się = nasi brzmią po polsku = źle.

Def Majster - jeśli poważnie, to kiedy, za ile Ci zrealizują i będziemy mieli NGD?
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #38 02 Kwi, 2009, 11:18:32 »
cholera, fajnie wyglada, grafika tez nie przeszkadza, ale skala moglaby byc 27

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #39 02 Kwi, 2009, 11:35:11 »
Kurcze, tak patrze na tą gitarę i stwierdzam że jakby ESP wypuściło takie coś w wersji ze pointy główką w rewersie z opcją floyd lub tom to by było jeszcze lepiej :)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #40 02 Kwi, 2009, 14:10:25 »
podoba mi się od główki do 18 progu :D
ale to pewnie dlatego, że nie lubię V-ek...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #41 02 Kwi, 2009, 14:31:15 »
Ja ja łykam,ktos jeszcze chetny??
Mam nadzieje ze nie  :-*
My tu wszyscy łykamy, nie jesteś taki wyjątkowy ;*

Co do wiesła, to jak dla mnie ma za krótką skalę, ale co tam Nergal lubi. A jeśli chodzi o muzykę, to Budzan troszkę wyluzuj bo tu niektórzy naprawdę lubią te klimaty. No i gdyby nie Behemoth nie mielibyśmy motywu 'kaka demona'.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #42 02 Kwi, 2009, 14:59:33 »
hehe kotek odkopał prezent ;)

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #43 02 Kwi, 2009, 17:23:29 »
Ciesze się, ze mamy kapele która odniosła taki sukces i to zasłużony :) Nergal na to cholernie ciężko pracował.
Leweoczkomisiarysia

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #44 02 Kwi, 2009, 18:07:53 »
I należy mu się jak nikomu innemu w tym kraju. Mieć sygnaturę w LTD to jest coś (Inferno też ma swój werbel sygnaturowy w SPAUN DRUMS ). Grać tyle koncertów w tylu miejscach na świecie, sprzedawać tyle albumów i dostać tyle nagród pism branżowych nie udało się nikomu w tym kraju nigdy, więc jak słucham że "...grają mega chujową muzę..." to mam ochotę zapytać co grasz chuopaku że masz czelność opluwać kogoś z zazdrości...
Dziękuję to mówiłem ja, Jarząbek;D
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #45 02 Kwi, 2009, 18:46:12 »
Ja tam szanuję dokonania innych, ale mi też kapela nie leży. Brzmienie mają dobre nie powiem, ale pod kątem muzycznym nie jest to muzyka dla mnie. Nie neguję tego ile płyt sprzedali i gdzie grali itd bo to nie może być wyznacznikiem dobrem muzy... bo w końcu nawet feel sprzedaje płyty dostaje pełno nagród a muzę grają chujową... a popularność w tym kraju jak mało który zespół polski ostatnio... myślę że koledze też o to chodziło... A taka sygnaturka to fajna sprawa...

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #46 02 Kwi, 2009, 19:14:28 »
kwestia gustu- mnie osobiście nie podchodzi behemoth jakoś strasznie ale jak czasami słucham to dochodzę do wniosku że stwierdzenie "grają chujowo" trochę nie pasuje moim zdaniem do tego zespołu ;). Co najwyżej komuś może się nie podobać

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #47 02 Kwi, 2009, 20:03:47 »
kwestia gustu(...)
Co najwyżej komuś może się nie podobać
No i właśnie jak mi się coś nie podoba to mówię, że jest chujowe :D To kwestia nazewnictwa... To że samo brzmienie i technika gry jest dobra potrafię docenić i czasem słucham kapel które lubię tylko za gitarę, wokal lub cokolwiek innego... Myślę, że w swoim gronie możemy tak pisać...
To jest tak samo jak jakiś kumpel powie że jestem chujem to się nie obrażam, bo tak czasem się można do kumpla odezwać... ale jak ktoś obcy do niego tak mówi to od razu w pysk dostaje...
ale, żeby nie było że maksymalny OT robię, to odnośnie gitarki to podoba mi się w niej, że nie ma jakiś mega fikuśnych grafik i przesadzonych gadżetów... jest generalnie prostota i to mi się podoba... tak jak ktoś napisał wcześniej - chyba najbardziej z tych na stronie z pierwszego linku. Faktem jest, że nie przepadam za V-kami, ale do takiej muzy i takiemu muzykowi pasuje :headbang:

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #48 02 Kwi, 2009, 20:05:28 »
Fajne, fajne:) tylko kurfa skala krótka:/

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: NERGAL ma sygnature!!!!!!
« Odpowiedź #49 02 Kwi, 2009, 20:34:04 »
chłopaki, troche sie niepotrzebnie spinacie. to jest kwestia gustu. jak mi sie cos nie podoba to mowie ze jest chujowe i tyle. i nie jest to zazdrość. gratuluje im szczerze ze osiągneli taki sukces, mało komu się to w PL zdarza, osiągnąć sukces będąc przy tym sobą, dlatego za to dla nich wielki +, ale muza mi nie pasi i nie przechodzi ni chuja.

Podziwiam ich jesli chodzi o osiagniecia, jesli chodzi o muze, to nie jest do dla mnie. Jak Wam sie podoba, to spoko, przeciez nie powiem ze jestescie chujami bo Wam sie podoba behemoth, nie robi mi to :D dlatego trochę mnie wzburzyły nawet lekkie ataki na mnie ;)  bo co jak co, ale teksty w stylu "mowisz ze sa chujowi bo im zazdroscisz" to raczej nie pod moim adresem. jest wiele bandów ktorym np zazdroszcze i uważam ze są zajebisci.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
5075 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Wrz, 2010, 17:15:12
wysłana przez immortal-king