Autor Wątek: NAD! Tak, tak i znowu ten 5150...  (Przeczytany 19458 razy)

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 304
To zależy w jakim stopniu ma wyschnięte elektrolity. Ogólnie to im starszy sprzęt tym bardziej losowe to brzmienie się robi. :D

Offline staryt

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 80
ziom postawisz 3 6505 kolo siebie i daje 100 w ciemno ze ci kazdy  zabrzmi troche inaczej. pragmatyzm mowi ze przeplacanie za bl to tak srednio na bakier z sensem. ale hajs sie handlarzom pedalom zgadzac musi wiec bajeczka o supremacji blocklettera 3ciej swiezosci bedzie grana do porzygu. co do elektrolitow w pv - to ze masz preamp poodsprzegany najgorszymi mozliwymi elektrolitami jakies sa (ill-noise kurwa xd) to jedno, ale sprobuj wymienic te glowne stojace na pcb, to sobie troche poszukasz, zeby wymiarami pasowaly xd. aha. 6505 usa (bo to najnowsze co ruszalem z tego chyba?) ma lepsze tasiemki laczace pcb. tak, te cienkie gowna co byly w 5150 lubia se peknac i smutek bo raz gro raz buczy, zupelnie jak baba.

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 304
Pękające i palące się tasiemki spoko ale jak zobaczyłem pierwszy raz PV5150 te parę ładnych lat temu to szukałem lamp preampu. Jak odkryłem w końcu gdzie siedzą to ze śmiechu nawet dziś mi się zajady otwierają.

Offline staryt

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 80
no jak gdzie, w bagazniku.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Ja nie mowie ze sygnatury i BL są lepsze. Mówię tylko, że zawsze brzmiały mi trochę inaczej, tak bardziej "najntis metal".

Offline staryt

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 80
a ja z kolei nie podwazam twoich wrazen, tylko mowie, ze jesli rozmawiamy o headach to pomiedzy tymi wersjami i 6505 nie ma takich zmian ukladowych, ani w komponentach, ktore by mogly spowodowac roznice wieksza, niz "normalna", ktora wystepuje miedzy egzemplarzami z tej samej serii.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
6902 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2009, 16:32:33
wysłana przez wuj Bat
40 Odpowiedzi
15905 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2011, 15:42:41
wysłana przez anton
10 Odpowiedzi
6066 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lis, 2013, 12:57:16
wysłana przez Testorrob
26 Odpowiedzi
13946 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2015, 14:16:22
wysłana przez rafalek
14 Odpowiedzi
26841 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sie, 2023, 12:48:44
wysłana przez Zomballo