Wzmacniacze i akcesoria > Efekty

NEURAL QUAD CORTEX

(1/9) > >>

dari555:
Zapraszam do oglądania, dzisiaj będzie pewien quad:

PS. może warto by było zrobić nową kategorię dla Neurala gdzie będą wrzucane wszystkie rzeczy które go dotyczą tak jak to jest z Kemper, Fractal i Line6

Mother Puncher:

--- Cytat: dari555 w 18 Sty, 2023, 21:40:55 ---Zapraszam do oglądania, dzisiaj będzie pewien quad:

PS. może warto by było zrobić nową kategorię dla Neurala gdzie będą wrzucane wszystkie rzeczy które go dotyczą tak jak to jest z Kemper, Fractal i Line6

--- Koniec cytatu ---

Jak chcesz prowadzić topic sam ze sobą to śmiało.

dari555:
acha ok, bardzo budująca odpowiedź, czyli mam rozumieć że nie ma sensu tutaj nic wrzucać, ponieważ tylko ja sobie będę odpowiadał sam, to mam rozumieć że to forum idzie linią pochyłą w dół, bo i tak tylko parę osób tu wchodzi i cokolwiek komentuje, ok, nie ma sprawy, "super". :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Lechu_:
Może zobrazuje Ci to w ten sposób :

(A)Udostępniasz filmy na forum=(dostajesz konstruktywne uwagi - traktujesz to (bezsensownie) jako personalny atak i hejt)*ilość filmów
(B)U Ksantypa żalisz się na sevenstriga i wyciągasz z pupy argumenty o ludziach tu uczęszczających*zero samokrytycyzmu*(kij w zadku+zero dystansu+wszystko argumentum ad personam)

Rozwiązanie:

A+B=C gdzie C jest wynikiem Twojego podejścia do tego forum, oczekiwaniami wszechobecnego poklepywania po plecach , bo przecież ja się staram i robię filmy a mam na to wszystko mało czasu a patrzcie robię i potrafię i się staram.

C=Sevenstring

C≠Nowy wspaniały świat - Aldous Huxley oraz <fałszywe,bezpodstawne dawanie wszędzie okejek< równania w dół < oczekiwania , że przeciętne treści będą wychwalane na wzór wszystkich absurdalnych teorii że każdy może być kim chce, w tym przystankiem czy helikopterem szturmowym bo WOKE(n!)

C>1

C= {D+E+F+∞)

D=mnóstwo użytkowników, którzy zgrali kawałek Polski, Europy, może i Świata, ograli tony sprzętu , który ja nawet nie widziałem z bliska.
E=nowi użytkownicy , którzy zadają pytania, rozwijają się , uczą nowych rzeczy i wyciągają wnioski bez unoszenia się o każdą pierdołę.
F=ja :) człowiek, który nie trawi średniawki, bo zdaje sobie sprawę że zachwycanie się tym jest jak kult polskiej piłki i chodzenie na mecze naszej Ekstraklasy jednocześnie mając dostęp do światowych rozgrywek.

Przypisy:
Nie kończyłem matmy tylko socjologie oraz jestem technik elektronik sprzedającym części do aut :)

maciek1b:
@dari555  nie pytaj tylko zakładaj

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod