Autor Wątek: Nowy gracz na szachownicy - Vermilion Pickups  (Przeczytany 4364 razy)

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Hey :)

Można powiedzieć, że forumowa firma, chociaż dawno już się tutaj nie udzielałem :).

Mam nadzieję, że aktywy też w przyszłości powstaną - póki co plan jest taki by rozbudować wizualnie ofertę do 6-tek, następnie wchodzą raile w rozmiarze singla (chciałbym je robić wire to wire, bez pcb, tak jak seymour w latach 80' - miałem kilka sztuk i były punktem wyjścia do prototypów), pipaki do siódemek i ósemek :). Chciałby aby można było dużo skonfigurować, dopasować już w generatorku i nie wydrenować przy tym kieszeni.

Pochwalę się że za kasę z dotacji zakupiłem laser - prawie jak z gwiezdnych wojen, także można robić kozackie grawerki (chcę zrobić taki katalog, jak w studio tatuażu gdyby ktoś szukał inspiracji + oczywiście opcja zrobienia customowej grawerki):)

Myślę, że każdy znajdzie coś ciekawego w ofercie. Od "bezpiecznych", klasycznych modeli po "dziwadła", trochę odchodzące konstrukcyjnie od reszty w postaci wybranych do testów pikałków - Werewolf (mix AlNiCo II RC i 2x ceramików z uber asymetrycznością), Apollo (12 walcowych ceramików) czy Infinity (symetryczny, z Alnico V RC i 2 ceramikami), ten ostatni to taka moja luźna wariacja w temacie juggernaut'a.

Ogólnie nie ukrywam, że od momentu jak kupiłem na forum pierwszy set BK to stałem się fanboyem Tima i jego prac i jakoś tak zaczałem przy tym dłubać, a później sam eksperymentować, wyprzedałem wszystkie graty, dołożyłem, zainwestowałem i postanowiłem spróbować swoich sił. Jaram się także na testy - czuję się trochę jak w szkole, przed klasówką haha :).

Jeżeli mielibyście jakieś pytania, sugestie, propozycje to śmiało piszcie :D!


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
2681 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2010, 23:31:04
wysłana przez Radek M
0 Odpowiedzi
1443 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2013, 08:18:40
wysłana przez matisq
1 Odpowiedzi
1814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2015, 17:32:49
wysłana przez Omlet
32 Odpowiedzi
8194 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2016, 22:33:20
wysłana przez Amal_68
41 Odpowiedzi
9262 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2022, 08:43:31
wysłana przez markuspoland