Autor Wątek: ERR_CONNECTION_REFUSED  (Przeczytany 7652 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
ERR_CONNECTION_REFUSED
« 19 Wrz, 2022, 06:29:41 »
Pomyślałem, że napiszę tutaj, może komuś się przyda albo i nawet nie tylko mnie to dotyczy.

Ostatnio bardzo często nie mogę wejść na foruma z mojego PC bo wywala mi ten komunikat. W ciul rzeczy z guglowania już próbowałem ale dalej nic. Czasem mnie podłączy ale przez większość czasu nie mam dostępu do strony. Z iPada lub z telefonu nie ma takiego problemu. Pomyślałem, że może macie opcję by sprawdzić czy mnie coś nie blokuje od strony serwera czy cuś? Kończą mi się już opcje.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: ERR_CONNECTION_REFUSED
« Odpowiedź #1 19 Wrz, 2022, 23:03:22 »
Po stronie serwera zasadniczo nie widzę żebyś wpadał w jakieś filtry. Wygląda raczej na coś po drodze. Dlaczego tylko na PC a nie na iPadzie? No idea. Z innymi stronami nie masz problemu?

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: ERR_CONNECTION_REFUSED
« Odpowiedź #2 19 Wrz, 2022, 23:16:05 »
No to chyba coś jednak po mojej stronie. Jednak powalona sprawa bo np. rano znowu nie mogłem się podłączyć, po 13 znowu mnie zblokowało, po 18 znowu mogę się podpiąć i teraz piszę z kompa. Zaczynam się zastanawiać czy to coś związane z aktualizacją windy. Przez długi czas jechałem na jednej aktualizacji bo mnie długo na chacie nie było. Potem miałem problem żeby zaktualizować system bo Microsoft gonna be Microsoft to przeinstalowałem całego kompa na świeżo i od tego czasu mi się takie jajca dzieją... Ktoś jeszcze z forumowiczów ma takie problemy? Mam antyvira Malwarebytes ale nieważne czy go wyłączę czy nie i tak mnie do strony nie dopuszcza. Nie używam żadnych VPN ni nic, proxy żadne.

EDIT:
A no i sevenstring jest jedyną stroną z którą mam takie jajca.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: ERR_CONNECTION_REFUSED
« Odpowiedź #3 20 Wrz, 2022, 06:41:51 »
Zakładam, że na różnych przeglądarkach masz ten sam fenomen?

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: ERR_CONNECTION_REFUSED
« Odpowiedź #4 20 Wrz, 2022, 08:04:53 »
Tak sprawdzałem już Mozillę i Edge i to samo.