Autor Wątek: Kartakou amplification beastbox 2  (Przeczytany 10846 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: Kartakou amplification beastbox 2
« 20 Wrz, 2022, 01:34:05 »
Stary pomysl jaki ja jestem sfrustrowany ;-)...   ...Vasili zapowiedzial Beastbox 2 w Styczniu. Wiosna zlozylem oficjalne zainteresowanie/zamowienie. Koniec lipca dogadalismy sie odnosnie mojego kaprysu na design i wplacilem kase. Mamy Wrzesien Vasili umowil sie z profesjonalnym fotografem by wykonac zdjecia swojej pracy i wprowadzic premiere produktu. Nie wypusci mi go wczesniej niz po premierze. Mozliwe ze jeszcze z 2 tygodnie poczekam. Tu nie chodzi o pieniadze bo ja i tak chcialem wplacic kase juz pol roku temu, jednakze cisnienie zwiazane z pragnieniem posiadania tego preampu doprowadzi mnie do szalu.

W moim przypadku sytuacja jest bardzo prosta bo wielkich wymogow nie mam i dlatego ten preamp jest dla mnie urzadzeniem idealnym.

Wiec tak...  ...podstawowe rzeczy, ktore musza byc zaimplementowane w preamp bym go wykorzystal w 100% sa na pokladzie. Umowilismy sie ze reszta o ktora nie pytalem bedzie niespodzianka. Tak czy inaczej gosc czesciowo wygadal sie. Uchylilem rabka tajemnicy co bedzie na pokladzie. Kartakou jest mistrzem w przeciwienstwie do np. Two Notes ktore nadal w 21 wieku wypuszcza preamp bez IR'ow i symulacji wzmakow. Pytanie tylko jakiej jakosci tych symulacji i impulsow moge sie spodziewac w sensie probkowania bo impulsy bedzie mozna ladowac swoje. Kwestia symulacji wzmakow mozliwe ze bedzie z innej bajki. Bedzie polegala na ladowaniu plikow jak w przypadku IRow do urzadzenia. Tego nie moge potwierdzic. Kolejna zagadka/niespodzianka jezeli tak to faktycznie ma wygladac. Jak te pliki bedzie mozna pozyskac, kto je robi itp. itd. Chuj wie.

Sytuacja przedstawia sie nastepujaco - wejscie jack , send i return petli, wyjscie jack po samym preampie na wzmak, osobne wyjscie jack z symulacjami wzmaka i pak, zlacze zasilania na minimum 12V 1000mA, USB port.
Symulacje w tym urzadzeniu to nie jest dla mnie koniecznosc bo mam Nux Solid Studio, ale oslupialem jak okazalo sie ze to przyjdzie w parze. Dwa stomp switche by przelaczac kanaly i tu czeka mnie niespodzianka. Jeden przycisk to channel i loop, a drugi to clean i drive. Nie wiem czy to beda switche momentary czyli stykowe uruchamiajace cos jeszcze czy tylko latching jak w AMT. Bedzie rozbudowana kontrola potkami w stosunku co do Beastbox 1. Beda trzy male switche uruchamiajace dodatkowe funkcje np. podbicia jasnosci itp. itd.
Bedzie zlacze AUX, bedzie zlacze sluchawek z regulacja glosnosci i balansu ale nie wiem balansu czego czyli kolejna zagadka/niespodzianka. Bedzie zlacze na karty TF co jest kolejna niespodzianka. Wiem ze na obudowie bedzie jeszcze jedno zlacze ale nie rozgryzlem przeznaczenia.
« Ostatnia zmiana: 20 Wrz, 2022, 01:57:51 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
35 Odpowiedzi
26132 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2009, 13:51:59
wysłana przez wuj Bat
25 Odpowiedzi
39826 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2013, 21:47:20
wysłana przez lupus
3 Odpowiedzi
5071 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2013, 15:02:52
wysłana przez Sikor
0 Odpowiedzi
2389 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Paź, 2020, 23:08:32
wysłana przez Duży Czarny Kogut
4 Odpowiedzi
1714 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lis, 2023, 21:57:53
wysłana przez ITHMW