Autor Wątek: [NGD] - Pusz - Chinook  (Przeczytany 999 razy)

Offline dawrus

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • dż dż dźdź dż
[NGD] - Pusz - Chinook
« 20 Sty, 2022, 20:05:53 »
Siemka,
Po pożegnaniu się z moimi 7dmioma strunami, rozglądałem się za jakąś ciekawą gitarą tym razem z mój wybór padł na świeżą polską manufakturę z pod Rzeszowa. Kupiłem z ją z drugiej ręki, wypust z przełomu czerwca/lipca 2021.


















Specyfikacja:
Korus: Olcha i top czeczot topola (z lakierem nitro)
Gryf: 3 cz. mahoń z inlayem
Podstrunnica: Wenge z markerami (chyba z masy perłowej)
24 progi JESCAR EVO GOLD
Mosiężne siodełko
Mostek: HIPSHOT GOLD
Klucze: GOTOH blokowane
Pikapy: Hathor paf/ Hathor custom 0001 (pod gryfem obecnie nazywany Model 42, a pod mostem Razorwire)
Inne: 1 vol, 1 tone push-pull, 3 way switch

Wiosło robi dobre pierwsze wrażenie. Wszystko jest na miejscu, dobrej jakości osprzęt jak i użyte drewno. Stroi w punkt. Gryf jest wygodny, coś między stratem a tele. Jak bym miał się do czegoś doczepić to wiosło posiada "fabryczne" zarysowania i drobne defekty. Na lakierze korpusu jest mini paproch, podstrunnica, tył korpusu jak i płytka elektroniki ma kilka zarysowań. Gitara jest bardzo uniwersalna, fajnie odzywa się już z dechy. Na pewno zostanie u mnie na dłużej  :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: [NGD] - Pusz - Chinook
« Odpowiedź #1 20 Sty, 2022, 23:17:36 »
Nie ma fal fot
Paczki z głów!

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Odp: [NGD] - Pusz - Chinook
« Odpowiedź #2 21 Sty, 2022, 07:53:59 »
Czekałem na jakąś relacje o tych wiosłach, ale w sumie brak konkretów. Swego czasu podobało mi się jedno tele od nich. Foty wczoraj jeszcze wieczorem banglały.

Offline dawrus

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • dż dż dźdź dż
Odp: [NGD] - Pusz - Chinook
« Odpowiedź #3 21 Sty, 2022, 09:47:22 »
Ja widzę że fotki są git, ale wrzucę je na inny hosting. Gitarę mam kilka dni więc ciężko powiedzieć jakieś konkrety. Za tą kasę myślę że fajny sprzęt, choć myślę że jeszcze jest trochę "chorób wieku dziecięcego" w aspekcie wizualnym, postaram się później podesłać to o czym pisze.











Edit: Plus mimo ładnych paru lat obcowania z gitarami dalej jestem mocno średni ;D także ciężko mi dobrze opisać co i jak z wiosłem. Jestem z Krakowa, jak ktoś chciałby ograć lub/i zrecenzować wiosło to zapraszam  :D
« Ostatnia zmiana: 21 Sty, 2022, 09:54:02 wysłana przez dawrus »