Autor Wątek: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR  (Przeczytany 16417 razy)

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #50 27 Sty, 2022, 09:48:19 »
Nie wiem , więc zapytam. Czy TY SAM wiesz kiedy stroi a kiedy nie? Bo pytaniem powyżej sugerujesz ,że nie rozpoznajesz fałszu a to znaczy że coś nie teges. Pytaniem, nie video bo to mnie nie interesuje. 
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #51 27 Sty, 2022, 10:10:13 »
Podejrzewam że wiem kiedy nie stroi ale momentami chce się upewnić wiec pytam.
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #52 27 Sty, 2022, 10:21:01 »
Podczas koncertu też przerywasz w połowie i pytasz się publiki czy Ci patyk w drop A stroi?

Spoiler
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #53 27 Sty, 2022, 10:25:30 »
Nie nie, na koncert przychodzą już ludzie którzy kochają moje „nie strojenie” ;)
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #54 27 Sty, 2022, 11:19:35 »
i bardzo dobrze, nie preferuję chamstwa!
a zmieniając temat, czy tutaj mi stroi w Drop B?

Eee tu nawet stroi, brzmienie i nuta w pytunie. Bardziej przyjebałbym się do nierówności ale lubię jak jest deko po ludzku. :D

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #55 27 Sty, 2022, 11:27:36 »
Czyli wychodzi na to że w Drop B mi stroi, czyli chyba czas się podniesć ze strojem z Drop A do B... ;)
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #56 27 Sty, 2022, 13:22:30 »
fdd zdajesz sobie sprawę że widać że logujesz się na dwa konta z jednego IP? ;)

Ale nie u wszystkich, plebs tego nie widzi :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #57 27 Sty, 2022, 18:32:58 »
fdd zdajesz sobie sprawę że widać że logujesz się na dwa konta z jednego IP? ;)

Ale nie u wszystkich, plebs tego nie widzi :D

Hehe, Pegazus, hehe.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #58 27 Sty, 2022, 22:18:33 »
Podejrzewam że wiem kiedy nie stroi ale momentami chce się upewnić wiec pytam.

CO JA CZYTAM :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #59 28 Sty, 2022, 08:01:08 »
Podejrzewam że wiem kiedy nie stroi ale momentami chce się upewnić wiec pytam.

CO JA CZYTAM :D
nie dziw się co czytasz, ponieważ pewna grupa ludzi z tego forum chce ze mnie zrobić wariata i ma z tego niezły ubaw i najlepiej abym zamknął kanał, o to im chodzi bo to wynajęci HEjterzy. W sumie trudno się dziwić, ponieważ jestem na forum prawie od samego powstania, a jeszcze wcześniej byłem na gitara.pl, gdzie jako jeden z pierwszych osób zrobiłem test MG FendMEsa i jako pierwszy zrobiłem filmik z Bash Sidewinder ale już wtedy zauważyłem sposób w jaki traktujecie tutaj ludzi, wiele osób czyta to forum ale się nie udziela, ponieważ się boi z Wami zaczynać, to są zwykli przeglądacze forum którym brak tzw."jaj", jak komuś nie pasuje to co robię to barzo mi przykro, jak ktoś chiał sprawić abym się na maxa wkurwił, to się mu udało, chcecie mie sprowokować, tego się Wam nie uda. :headbang: :evil: :devil: :zbanowac: :zbanowac:
Ja nie jestem idealny w tym co robię, ale nie znam takiego kogoś kto  by był idealny i robił to tylko z pasji, ja nie jestem od nikoko zależny, dlatego mówię to co chcę, na filmikach nie lubię zanudzania, dlatego moje filmy są krótkie i treściwe, lubię dobrą jakosć, dlatego obrazek jest taki jaki jest, staram się dobrze brzmieć, na chwilę obecną to max moich możliwości ze względu na bardzo ograniczony czas. Ale przykro mi jest że człowiek się stara, a tu dostaje w twarz, podcinacie mi skrzydła, nie motywujecie mnie w żadnym stopniu, ale to pewnie przypadłość już polskiego narodu, jak ktoś rzuci kamień to zaraz posypią się następne, a jak ktoś pochwali to wzbudzi to zazdrość i nikt nic nie napisze bo go sercu ściska i te pytania ciągle, a skąd od bierze te gitary, a kto mu za to płaci? bo to przecie nie możliwe że się mu chce robić za darmo... parafrazując jeszcze mi się chce, ale powoli widzę linię pochyłą zmierzającą ku dołowi, nie wiem ile jeszcze wytrzymam, jak mój kanał zniknie to będziecie wiedzieć dlaczego. Ave.
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #60 28 Sty, 2022, 09:34:29 »
LOL :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #61 28 Sty, 2022, 09:42:09 »
Najlepszym sposobem na hejt jest ignorancja. Pomyśl, że podbijają Ci statystyki. Więc jest z tego plus. Ile to rzygów poleciało w stronę Ksantypa? No i? Nagrywa dalej, kanał się rozwija.

A swoją drogą, to zwrócono Ci uwagę na niestrojenie z łapy. I tu bym na Twoim miejscu się zastanowił. Jak jedna osoba to mówi. Ok, można olać. Ale jak Ci stado ludzi to mówi to znaczy, że coś jest na rzeczy. Granie z metronomem też by nie zaszkodzilo.

Problem jest tez tego typu, że kanał kierowany jest do gitarzystów. a wielu jak nie większość z nich skupia się na technikaljach, więc niestrojenie nie obejdzie sie tu bez echa. Podobnie jest z wrzucana tu twórczością. Wielu nie skupia się na samej muzyce, tylko rozkłada to w głowie na czynniki pierwsze. Więc właśnie stąd pójdzie najsurowsza krytyka.

Peace.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #62 28 Sty, 2022, 10:38:14 »
Najbardziej podoba mi się fragment o wynajętych hejterach ;D Nikt nie chce zamknięcia Twojego kanału, bo na obecnym poziomie nie stanowisz zbyt dużej konkurencji. Jak wielokrotnie Ci zgłaszano, że gitary nie stroją to robiłeś sobie z tego podśmiechujki i dalej wrzucałeś filmiki z gitarami, które nie stroją. Wreszcie szambo wyjebało, a Ty obrażasz się i płaczesz, że nikt Cię nie motywuje do dalszej pracy. Stary, to jest właśnie polska mentalność- robienie na odpierdol i oczekiwanie oklasków.
Chciałbym zauważyć, że owe forum hejterów to jedyne forum w tym kraju gdzie powstały dwie manufaktury gitarowe o globalnym sukcesie, na tym forum było lub jest kilka kapel, które również są znane poza granicami kraju i wreszcie tylko na tym forum znajdziesz ludzi, którzy mogą się pochwalić przerzuceniem kilku LACSów czy ESP CS. Więc nie dziw się, że poprzeczka jest zawieszona wysoko.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #63 28 Sty, 2022, 10:45:55 »
Ile to rzygów poleciało w stronę Ksantypa? No i? Nagrywa dalej, kanał się rozwija.
Peace.

Tak, tylko że akurat Ksantyp wyciągnął wnioski z tych Rzygów. Porównaj jego wcześniejsze filmiki do obecnych odnośnie gry, brzmienia, realizacji oraz  merytorycznej zawartości. Idealnie nie jest ale jest znaczna poprawa, do tego stopnia że firmy/sklepy bardziej poważnie zaczęły go traktować i rozwijać współpracę.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #64 28 Sty, 2022, 11:43:27 »
To zaczynamy!
nie dziw się co czytasz, ponieważ pewna grupa ludzi z tego forum chce ze mnie zrobić wariata i ma z tego niezły ubaw i najlepiej abym zamknął kanał, o to im chodzi bo to wynajęci HEjterzy.

Kto konkretnie? Zwłaszcza z tym zamknięciem kanału, przecież w obecnej formie dostarcza kupę rozrywki.

Spoiler

W sumie trudno się dziwić, ponieważ jestem na forum prawie od samego powstania, a jeszcze wcześniej byłem na gitara.pl, gdzie jako jeden z pierwszych osób zrobiłem test MG FendMEsa i jako pierwszy zrobiłem filmik z Bash Sidewinder ale już wtedy zauważyłem sposób w jaki traktujecie tutaj ludzi, wiele osób czyta to forum ale się nie udziela, ponieważ się boi z Wami zaczynać, to są zwykli przeglądacze forum którym brak tzw."jaj", jak komuś nie pasuje to co robię to barzo mi przykro,

Jakie to w ogóle ma znaczenie w kontekście prowadzonego przez ciebie kanału?

Z drugiej strony, sam tu przyszedłeś. Skoro piszesz, że tak jest, czego się spodziewałeś? Poklepywania po pleckach jak od kumpli na YouTube? Ogromnym plusem tego forum jest to, że można napisać co się na prawdę myśli i nie możesz tego usunąć. Widziałem jak kasujesz nieprzychylne komentarze, również te, które były konstruktywne.

jak ktoś chiał sprawić abym się na maxa wkurwił, to się mu udało, chcecie mie sprowokować, tego się Wam nie uda. :headbang: :evil: :devil: :zbanowac: :zbanowac:

Jedyna prowokacja jaka tu jest to do refleksji nad własnym graniem, resztę dopowiedziałeś sam.

Ja nie jestem idealny w tym co robię, ale nie znam takiego kogoś kto by był idealny i robił to tylko z pasji, ja nie jestem od nikoko zależny, dlatego mówię to co chcę, na filmikach nie lubię zanudzania, dlatego moje filmy są krótkie i treściwe, lubię dobrą jakosć, dlatego obrazek jest taki jaki jest, staram się dobrze brzmieć na chwilę obecną to max moich możliwości ze względu na bardzo ograniczony czas.

Nie jesteś od nikogo zależny, mówisz co chcesz, ale chyba zapomniałeś, że to internet :D Z jednej strony sam zauważasz, a z drugiej jak ktoś ci coś wytyka konkretnie, to się zesrałeś w postaci "wynajętych hejterów". Nikt ci przecież nie napisał, że jesteś chujem, bo masz kanał na yt i macasz gitary - napisali ci, że chujowo brzmisz.

Ale przykro mi jest że człowiek się stara, a tu dostaje w twarz, podcinacie mi skrzydła, nie motywujecie mnie w żadnym stopniu, ale to pewnie przypadłość już polskiego narodu, jak ktoś rzuci kamień to zaraz posypią się następne, a jak ktoś pochwali to wzbudzi to zazdrość i nikt nic nie napisze bo go sercu ściska i te pytania ciągle, a skąd od bierze te gitary, a kto mu za to płaci? bo to przecie nie możliwe że się mu chce robić za darmo... parafrazując jeszcze mi się chce, ale powoli widzę linię pochyłą zmierzającą ku dołowi, nie wiem ile jeszcze wytrzymam, jak mój kanał zniknie to będziecie wiedzieć dlaczego. Ave.

Ale czego ty oczekujesz tak w sumie? Motywacji przez pochwałę? Poklepywania "tak tak Darek spaniale"? Jeśli tak to już powinieneś się był dowiedzieć, że coś takiego nie nastąpi oraz to, że samo staranie się nie wystarczy.

I jeszcze moje ulubione - krytykujesz mnie, ZAZDROŚĆ :D
DAREK LITOŚCI!

Spoiler

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #65 28 Sty, 2022, 13:14:52 »
pewna grupa ludzi z tego forum chce ze mnie zrobić wariata i ma z tego niezły ubaw i najlepiej abym zamknął kanał, o to im chodzi bo to wynajęci HEjterzy

Stary, zmień leki albo przestań popijać je wódką :D Kto ich wynajmuje? Pewnie Putin albo Ola Englund, bo zagrażasz jego jutubowej supremacji? :D Tutaj nie ma hejterów dla samego hejtowania. A jeśli byli (byli?) to są gaszeni jak pety przez całą społeczność tego zacnego miejsca. Owszem, podśmiechujki są i będą, bo to rozluźnia okrężnicę i ułatwia wypadanie kija z dupy (czyli poprawia samopoczucie) ale nie urodziłeś się wczoraj i wiesz czym jest internet.

A my tu chcemy dla Ciebie dobrze.
« Ostatnia zmiana: 28 Sty, 2022, 13:20:34 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 748
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #66 29 Sty, 2022, 10:41:41 »
W oczekiwaniu na to, kiedy Darek wypuści video gdzie nie naparza tak w struny (po prostu rozluźnij się, spokoooojnieee...(masażyk plecków)) - bo jeśli to test, to wynik testu jest jeden, że wszystkie gitary nie stoją - oddałem się przemyśleniom:

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 354
    • CTG TV
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #67 09 Sty, 2023, 10:44:13 »
@dari555
Na fali popularności filmu z Twoim udziałem na kanale ksantypa postanowiłem przypomnieć sobie jakie to szambo się na Ciebie wylało tutaj.
No i z przykrością stwierdzam, ze żadne.

Ale zauważyłem też coś innego:

Cytuj
jako pierwszy zrobiłem filmik z Bash Sidewinder

Gówno prawda XD
mniut i piah

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #68 09 Sty, 2023, 10:48:59 »
Jacek odpuść proszę.
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #69 09 Sty, 2023, 11:02:12 »
Jacek odpuść proszę.

Czemu nie zrobiłeś topicu z tym wywiadem? Zrób prosze, bo mnie trochę nie wypada.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #71 09 Sty, 2023, 13:05:44 »
[...] gdzie powstały dwie manufaktury gitarowe o globalnym sukcesie [...]

Oswiec mnie prosze

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #72 09 Sty, 2023, 15:53:21 »
[...] gdzie powstały dwie manufaktury gitarowe o globalnym sukcesie [...]

Oswiec mnie prosze

Skurwysyn i CzarnyKot.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #73 11 Sty, 2023, 18:29:40 »

Skurwysyn i CzarnyKot.

A, to nie znam

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
3015 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Cze, 2012, 09:29:47
wysłana przez youshy
10 Odpowiedzi
6267 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2015, 23:13:50
wysłana przez nikodem977
0 Odpowiedzi
1985 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2019, 21:53:33
wysłana przez Stivo2005
1 Odpowiedzi
2427 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2019, 16:43:48
wysłana przez OMSON
2 Odpowiedzi
1265 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2022, 22:55:55
wysłana przez dari555