Autor Wątek: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR  (Przeczytany 16510 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« 21 Sty, 2022, 11:10:00 »
Dzięki bardzo, wychodzi na to że jestem niechlujem, głuchy i bez stroika ustawiający menzurę... świetne jest to forum Kocham Was!!

Robisz to po prostu byle jak. Albo nie masz adekwatnej wiedzy jak gitara się zachowuje. Robisz test na szybko, tłumaczysz się raz za razem SORKI ZA ODSTROJENIA i oczekujesz przyklasku i że to wystarczy, żeby ludzie się nie czepiali. A potem płaczesz, że się jednak tu czepiają. Tak jak @indabrain mówi, najpewniej jest to kwestia braku rozciągnięcia strun, zakładasz wszystko na świeżo, robisz na szybko teścik + pewnie napierdalasz w te struny, to efekt masz jaki masz. Czy Ty jakiś kontrakt masz, że musisz tych testów napierdalać ilość hurtową, że nie dajesz tym gitarom się dnia ułożyć po przestrunowaniu? Albo może zamiast płakać, że Ci w drop A coś się rozjeżdża, to może testuj te gitary tak jak do Ciebie trafiły na jakichś ludzkich strunach, nie wiem XD Umiesz grać w innych strojeniach? E standard czy E# przecież nie śmierdzą i też potrafią ciężko brzmieć + jest to bardziej naturalne dla takiej zwykłej szóstki.

A jeśli przeszkadza Ci to, że się tu czepiamy, to wrzucaj po prostu te linki na pierwsze lepsze ,,miłe" grupki gitarowe na fejsie, gdzie poklepią Cię po ramionku, powiedzą ALE DAJESZ CZADU POZDRO MORDO wrzucą DEVIL HORNA i gdzie będzie kompletnie ich jebać czy stroi czy nie stroi.

Swoją drogą o co chodzi z tym, że ciągle robisz devil horna? To jakiś odruch, konieczność, czy mamy traktować to jak gag? Poważnie pytam :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
3023 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Cze, 2012, 09:29:47
wysłana przez youshy
10 Odpowiedzi
6295 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2015, 23:13:50
wysłana przez nikodem977
0 Odpowiedzi
1992 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2019, 21:53:33
wysłana przez Stivo2005
1 Odpowiedzi
2440 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2019, 16:43:48
wysłana przez OMSON
2 Odpowiedzi
1268 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2022, 22:55:55
wysłana przez dari555