Autor Wątek: NK Guitars - bezgłowe siedem strun model 2021  (Przeczytany 12244 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Wiesz co ergonomia to u mnie priorytet. Dwie lampy na trzykanalowym preampie ze swietnie rozbudowana korekcja ( trzy pstryczki ) do podbicia niskich oraz wysokich srednich plus gory dla cruncha i high gain w tak malej kostce to rewelacja. Do tego czysty kanal z podbiciem gory i osobna korekcja, a to wszystko za mniej niz 1500zl to wogole kosmos. AMT jest takim oldschoolowym pre jezeli chodzi o high gain i tu kluczem bylo znalezienie idealnej dopalki. TS, Maxon i tego typu kosteczki to byla jedna wielka wtopa. Tube Booster za ktorego na forum prawie zostalem pojechany...  ...nie tyle moze ja a raczej producent, okazal sie swietym gralem. Podmiana lampy z JJ na EHX wyeksponowala wlasnie to ziarno, ktore slyszycie. Potocznie mowiac gruz ;-) Ogolnie w swoim wywodzie zmierzam tez do tego, ze wielkosc, ilosc i wielozadaniowosc urzadzen ma znaczenie. Np. Czysty kanal z AMT plus 7 band EQ obsluguje mi czysty bas. Jak chce drive na basie to zalaczam kopie Turbo RAT'a. RAT i EQ sa tylko do basu. Fuzz to zrobiony specialnie dla mnie chyba jeden w swoim rodzaju OCCVLT Dope Fuzz, ktory wzbogacony zostal o diody germanowe. Opierdala mi bas jak i gitare. Oczywiscie NUX IR loader ze swoja symulacja konca mocy pracuje w trybach pod bas i pod gitare wykorzystujac rozne impulsy. Nux ma taki zapas mocy w sensie podbicia glosnosci, ze boostery SPARK i SUPER SWEET sprzedalem. Podobnie z kompresorem HYPERGRAVITY ktory okazal sie kompletnie zbedny. Ostatnio wylecial EQ parametryczny, poniewaz AMT, Tube booster i NUX dobrze zestrojone daja bardziej naturalny vibe. EQ ujmowalo jednak troche z natury brzmienia gitary.
Zamyka wszystko koniec mocy, ktory na 4 ohm wali pod 200W.
Najlepsze jest to, ze trzymam wszystko wlacznie z 12 sekcyjnym zasilaniem w malym pedalboardzie. Czyli caly mozg w jednej sekcji. W duzym pedalboardzie trzymam modulacje i mam wyprowadzony DIY panel zasilania, ktory lacze z malym pedalboardem.

Na tym poziomie nie widze, ze cos mialoby mi sie znudzic ;-) Szukalem tego latami. Smiem tez stwierdzic, ze brzmi to jak dobry wzmak MOJEJ produkcji hahaha.
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2022, 22:10:44 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
4820 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2019, 09:10:23
wysłana przez dizzit