Autor Wątek: THE END COMPLETE - AMT SS-11B  (Przeczytany 3213 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Odp: THE END COMPLETE - AMT SS-11B
« 15 Lis, 2021, 17:22:26 »
Perkę mam ze Superiora i w zasadzie byłem z tym w połowie drogi, ponieważ jeszcze przed zmową z OMSON'em, jak okazało się później, podobały nam się te same baniaki. Różnice tylko w werblu i blachach. Natomiast cała zabawa polegała na utworzeniu stereo bus'ów i wtopienia reverbu, a o tym nie miałem zielonego pojęcia. OMSON odjebał za mnie połowę roboty. Nagrał mi komórką tutorial i wtedy poszło z buta. Kwestia balansu i smaku co, gdzie i jak, zawsze jest dyskusyjna. Co dwie głowy to nie jedna. OMSON dostaje miksy jako pierwszy i napierdala kontrę jak coś nie halo...   ...to był pierwszy miks do, którgo miał już niewiele do dodania. Dwa pierwsze tracki w tym wątku też już gniotą brzmieniowo. Jak na pokój 2,5m2 parę gitar, dwa pedalboardy, jeden monitor podłogowy przerobiony na pakę, kompa i bardzo średnie monitory odsłuchowe to brzmienie jak dla mnie jest WOW...   ...jak niegenerowane w pokoju. Jednakże nadal ewolucja trwa. Poprawiam co mogę i choć nie liczę na jakość ostatnich nagrań pokroju Animals As Leaders bo fizycznie jest to niemożliwe to moim celem jest stworzenie choć namiastki studyjnego wypierdu tak by chociażby dostawać pozytywne odzewy jak wyżej.
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
8274 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Mar, 2012, 00:35:57
wysłana przez Pneumonia2