Autor Wątek: H&K Tubemaister 40 Deluxe vs Egnater Tweaker 40  (Przeczytany 3219 razy)

Offline Fungus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Cześć wszystkim, przede wszystkim dziękują za propozyje i sugestie :) Jak to u mnie bywa rozważam dany sprzęt a na końcu i tak kupuję coś co nie było na liście (chucka schuldinera też kupiłem przypadkiem a rozważałem wtedy ec-401 i Jacksona DKXMG).

Ostatecznie wybór padł na TH-30 i Orange Rocker Terror 15. TH-30 ma zdecydowanie więcej gainu i bardziej użyteczny kanał czysty. Pomimo przęłącznika mocy nadal jest głośny nawet na 7-miu watach a wzmacniacz miał służyć do grania w domu i jammowania na salce (Rocker może mieć od 15w do 0,5w).

Warto dodać, że mimo większej ilości gainu w TH-30 i tak trzeba go dopalać do niższych stroi, bo przy większym rozkręceniu to jest taki bardziej hairy-metal z luźnym dołem. Zamówienie złożone, oczekiwany czas dostawy to 5 tygodni bo zamawiałem parę innych efektów, kabli, itp. Jak tylko dojdzie to dla potwierdzenia nagram coś żebyście sami mogli posłuchać

Co do Labogi to odpada bo nie odpisują nawet na zapytania klienta, to ciekawy jestem co się dzieje jak sprzęt zaczyna szwankować... Nie wiem jak wy ale dla mnie dobry producent dba też o komunikację z potencjalnym klientem i nie jestem jakiś wybredny, rok temu pytałem o kolumny i też zero odpowiedzi. Widziałem nagrania z PRS MT15 i faktycznie brzmi niesamowicie, może kiedyś też się skuszę :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
7004 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2008, 20:57:18
wysłana przez Pan Sinner
6 Odpowiedzi
4519 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2015, 18:01:07
wysłana przez braciak1
1 Odpowiedzi
2523 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2011, 11:42:35
wysłana przez sebasw
1 Odpowiedzi
1746 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2012, 10:47:47
wysłana przez admaxo
2 Odpowiedzi
2145 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2012, 09:48:11
wysłana przez Mat