Autor Wątek: [NDG] Mayones Setius Gothic 7  (Przeczytany 7074 razy)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
[NDG] Mayones Setius Gothic 7
« 09 Gru, 2022, 13:37:53 »
Pochwalę się, bo fajnie mi się fuksło. Generalnie polowałem na jakieś nowe wiosło, najpierw prs s2 odesłana bo wady, gibson sg modern odesłana bo tragedia. Polowałem w sumie na rg2027xl, no ale nie znalazłem, a jak były to więcej niż 8k. Olx, ebay, reverb, szukanie, szukanie. No ale trafił się egzemplarz jak na zdjęciach. Myślałem, że jest to zwykły gothic z jesionowym body i lepszym osprzętem, ale jak przyszła to coś mnie tknęło i napisałem do Mayo. Super support mają, tego samego dnia dostałem speckę. Wrażenia, no cóż, najlepsza gitara jaką miałem. Jeden i drugi mayones (ten z topem klonowym moja ulubiona gitara obok giba rd i lp) mają taki swoje czucie, vibe i radocha zawsze jest. W porównaniu do klonowego, gothic ma mniejsze progi, ale w riffach lepszy starszy. Mega mi się podoba top (mimo, że dobranie kawałków widziałem lepsze, ale to się czepiam) w ich firmowym wykonaniu, wgłębienia są dość głębokie i fajnie to wygląda pod kątem, zupełnie inaczej niż np w fgnie którego mam.

Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro


Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: [NDG] Mayones Setius Gothic 7
« Odpowiedź #1 09 Gru, 2022, 15:56:12 »
Na takiego gothica to gasowałem się w gimbazie ;)
A może to był Flame jeszcze wtedy?

Gratki :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 503
  • Venus as a goodboi
Odp: [NDG] Mayones Setius Gothic 7
« Odpowiedź #2 09 Gru, 2022, 16:47:36 »
Ja miałem właśnie Flame Signum w takim wykończeniu, jedynie białym. Śliczne wykończenie, tylko zbiera kurz i syf proporcjonalnie do tego, jak malutkie są wyżłobienia. 25,4” w siódemce nie za krótko???

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: [NDG] Mayones Setius Gothic 7
« Odpowiedź #3 09 Gru, 2022, 19:28:53 »
Fajoski, gratki :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 344
    • CTG TV
Odp: [NDG] Mayones Setius Gothic 7
« Odpowiedź #4 10 Gru, 2022, 10:59:34 »
Uuuu fajna dopieszczona wersja! Szkoda, że główka niefornirowana. Gratulacje!
mniut i piah

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Odp: [NDG] Mayones Setius Gothic 7
« Odpowiedź #5 23 Gru, 2022, 08:57:12 »
DAT TOP!.

Uwielbiam takie satynowe sandblasty! Kiedyś miałem mega ciśnienie na Flame Signum i Fendera Tele w tym wykończeniu (a najbardziej to mi robil/robi  Jim Rootowski Jazzmaster) ale w tym mayo naprawdę mega to wygląda i się wizualnie zgrywa! Gratki! :D

Ps. Od jakiegoś czasu przymierzam się do 7-ki i myślałem własnie o jakimś mayo, ale tym FGN to mnie tak przypadkowo zgasowałeś przeokrutnie że chyba trzeba zaczać polowanie!


Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: [NDG] Mayones Setius Gothic 7
« Odpowiedź #6 23 Gru, 2022, 10:04:13 »
FGN bardzo polecam - chciałem takiego https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/gitary/gitary-elektryczne/fgn-mythic-j-standard-7-opb  , przede wszyskim poki nowki sa w takich cenach, powiedzmy w starych kolo 5,200 za nowego japonca. Nie oszukujmy sie, to sa dobrze wydane pieniądze

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
54 Odpowiedzi
23419 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2011, 10:52:33
wysłana przez Budzan
18 Odpowiedzi
8427 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Gru, 2011, 23:01:53
wysłana przez Musza
20 Odpowiedzi
6773 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2013, 09:58:51
wysłana przez Drozd