Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1673775 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@wuj Bat ja Ci dam z bliska. Kiedyś mi jeden zapierdolił z bliska (odległość +- 2m. Wyleciałem zza winkla a gagatek był przygotowany) to dopiero poznałem tego smoka. Pif paf się mówi i chuj. Sejfty first!
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Zomballo

  • Gość
Co tu się wyprawia?! Kiedyś naród wybrany jak opuszczał Egipt zabrali tylko proce a ile zdziałali. Nie to co te wasze celowniki z azbestu i peleryny z pajęczyny.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jak torba na granaty, to tylko chlebak.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
@wuj Bat ja Ci dam z bliska. Kiedyś mi jeden zapierdolił z bliska (odległość +- 2m. Wyleciałem zza winkla a gagatek był przygotowany) to dopiero poznałem tego smoka. Pif paf się mówi i chuj. Sejfty first!

Ja się w podobny sposób wyleczyłem właśnie z paintballa - miałem tak genialną drużynę, że gdy schowałem się za osłoną, jeden poleciał za mną w to samo miejsce i gdy wystawiałem łeb, żeby zobaczyć, z której strony są wrogowie, on postanowił zacząć ostrzał zza osłony... prosto w tył mojej głowy.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@wuj Bat ja Ci dam z bliska. Kiedyś mi jeden zapierdolił z bliska (odległość +- 2m. Wyleciałem zza winkla a gagatek był przygotowany) to dopiero poznałem tego smoka. Pif paf się mówi i chuj. Sejfty first!

Ja się w podobny sposób wyleczyłem właśnie z paintballa - miałem tak genialną drużynę, że gdy schowałem się za osłoną, jeden poleciał za mną w to samo miejsce i gdy wystawiałem łeb, żeby zobaczyć, z której strony są wrogowie, on postanowił zacząć ostrzał zza osłony... prosto w tył mojej głowy.

Lepiej! Tydzien (dwa?) temu, wtedy co było tak ciepło przez chwilę, zorganizowaliśmy meczyk w PB. Taki mały 8vs8 CTF. I kurwa tak samo, zaszyłem się elegancko za paletami, patrzę leci przeciwnik z flagą, to żem go zdjął, pobiegłem zabrałem flagę i wracam w moje sprytne miejsce. I teraz kurwa tak, wchodzę w palety z jednej strony, a z drugiej koleś dupą do mnie, do tego chyba jeszcze głuchy, bo zaznaczam że przed chwilą pobiegłem po flagę, a moja kondycja palacza nie pozwala mi na takie maratony, no więc ja do niego "Stary, nie żyjesz" i po przyjacielsku go w plecy klepłem. A ten się odwraca, lufa w mój brzuch i JEB. Czaisz to? To była kurwa egzekucja... Potem jakieś głupie tłumaczenie że go przestraszyłem czy coś, że jak ja nie strzeliłem w niego to on nie schodzi. Kutas więcej z nami nie gra.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Przychodzi nowa gitara, brakuje jednej struny - a! wymienię wszystkie. To świetna okazja, by w końcu wygrzebać z szuflady te z pyty jaguara powlekane krwią nienarodzonych świętych za pięć dych komplet. Po circa godzinie męczarni (nienawidzę wymieniać strun na inny rozmiar/strojenie) w końcu zrobione, wybrzmiewa głośno, że w Jerychu trzęsie fundamentami. No to czas w końcu ograć ślicznotkę.

Pięć minut grania, może nawet nie - w którymś momencie zwykły bend o jeden ton i *trzask*. Ta sama struna, przez którą zmieniałem komplet, pękła z hukiem przy kluczu. Oczywiście tych strun z pyty jaguara na sztuki nie robią, więc albo znowu komplet dla jednej struny (a pakowane są wszystkie razem zamiast osobno, więc trzeba szybko potem tych strun użyć, bo się zepsują już raz otwarte) albo, co raczej się stanie - trzeba kupić "zwykłą" strunę na sztuki w pobliskim muzycznym za dychę albo trzeba czekać do poniedziałku, aż przyjdzie ze sklepu online.

FUUUUUUUUCK

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Może by tak zacząć od diagnozy (klucza) zanim zapodasz kolejne pacaneum ;)
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Przychodzi nowa gitara, brakuje jednej struny - a! wymienię wszystkie. To świetna okazja, by w końcu wygrzebać z szuflady te z pyty jaguara powlekane krwią nienarodzonych świętych za pięć dych komplet. Po circa godzinie męczarni (nienawidzę wymieniać strun na inny rozmiar/strojenie) w końcu zrobione, wybrzmiewa głośno, że w Jerychu trzęsie fundamentami. No to czas w końcu ograć ślicznotkę.

Pięć minut grania, może nawet nie - w którymś momencie zwykły bend o jeden ton i *trzask*. Ta sama struna, przez którą zmieniałem komplet, pękła z hukiem przy kluczu. Oczywiście tych strun z pyty jaguara na sztuki nie robią, więc albo znowu komplet dla jednej struny (a pakowane są wszystkie razem zamiast osobno, więc trzeba szybko potem tych strun użyć, bo się zepsują już raz otwarte) albo, co raczej się stanie - trzeba kupić "zwykłą" strunę na sztuki w pobliskim muzycznym za dychę albo trzeba czekać do poniedziałku, aż przyjdzie ze sklepu online.

FUUUUUUUUCK

Dozbieraj i kup sobie cymbałki.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Ja cały czas twierdzę, że AirGuitars to przyszłość. Totalnie zero problemów z czymkolwiek.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Już myślałem o przerzuceniu się na Guitar Hero, ale jest jeszcze trudniejsze niż zwykła gitara. Szczególnie to nowe z dwoma rzędami guzików. W każdym razie, wygrzebałem cienką strunę z innego kompletu znalezionego na dnie szuflady i już jest ok, czyli to niemal na 100% była felerna struna. ClearPyton® musi poprawić quality-check, jak chcą tyle kosić za sznurki.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Ewentaulnie weź pilnik i przypiłuj, ja kiedyś tak dwa sety Elixira za młodziaka przejebałem w ciągu dwóch dni bo brzeg był ostry i obcinałstrunę, wiesz tak jak w tych najnowszych blokowanych tylko że moje nie były blokowane :D

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Wkurwiaja mnie programy do video. Czlowiek chcialby sobie wstawic klip, uciac go, przesunac, do tego dostawic kolejny no ale kurwa mac nie, jakies jebane tajemne moce trzeba wzywac, bo nie da sie tego poustawiac jak Audio w reaperze. Nie, to by bylo kurwa za proste. Przetestowalem kilka programow i kazden kurwa jeden ma tak samo zjebana obsluge.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Wkurwiaja mnie programy do video. Czlowiek chcialby sobie wstawic klip, uciac go, przesunac, do tego dostawic kolejny no ale kurwa mac nie, jakies jebane tajemne moce trzeba wzywac, bo nie da sie tego poustawiac jak Audio w reaperze. Nie, to by bylo kurwa za proste. Przetestowalem kilka programow i kazden kurwa jeden ma tak samo zjebana obsluge.

Eeeeee... Próbowałeś Pinnacle Studio? Mój brat (15 lat) klei tam filmiki gajmingowe. Powinieneś dać radę :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Z jednej strony rozumiem ból, bo ostatnio robiłem dla znajomych kilka prezentacji-filmików i z tymi programami nie ma lekko. Jak już wszystko cacy, to nagle zawiśnie, albo wszystko się rozjedzie. Polecam VideoPad, a Pinnacle muszę w końcu spróbować.
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Dlatego ja w telefonie takie rzeczy montuje, prosto i przejrzyście.
Dla amatorów oczywiście 🆒
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Że nie mogę znaleźć pracy.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline tetrus

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Usługi hydrauliczne Wrocław
Że nie mogę znaleźć swojej drugiej połowy  >:(
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2021, 11:08:46 wysłana przez nikt »

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Poszukaj w monopolowym.

Potwierdzam. Ja znalazłem :)
Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Że nie mogę znaleźć swojej drugiej połowy  >:(

Roksa, Odloty, do wyboru, do koloru.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Że nie mogę znaleźć swojej drugiej połowy  >:(

Poszukaj w monopolowym.

Rymuje się!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Mój wkurw już nieaktualny
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Mój wkurw już nieaktualny

Pamiętaj że u mnie zawsze sałatka zamiast frytek. Odchudzam się.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Mój wkurw już nieaktualny

Pamiętaj że u mnie zawsze sałatka zamiast frytek. Odchudzam się.

Ale że wkurwiasz się, bo nie stać Cię na porządną restaurację i musisz chodzić do sieciówek jak robak, czy o co chodzi, bo nie rozumiem?  :headache:
Jazz, Lounge, Downtempo