Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643656 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
O kurwa... To już jest szczyt szczytów...

Dostałem od inpostu numer do typa. Rano zadzwoniłem i powiedział, że nie wie, o której u mnie będzie i oddzwoni jak sobie drogę ułoży.

Teraz patrzę, a tutaj taki kwiatek:


Na maila inpost mi nie raczył odpowiedzieć, a na fejsbuku mi napisali, że jak mi się nie podoba, to mogę złożyć reklamację i żebym spierdalał  :facepalm:

Już ja im spierdolę... Zasrańcy...

« Ostatnia zmiana: 14 Mar, 2017, 18:55:05 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Dobra, kurwa... od 3 (słownie trzech) dni czekam na kuriera DPD. Myślicie że ktoś przyjechał? Takiego chuja. Klientela mi wydzwania, ja oczami świecę. Na linię do tych śmieci się nie mogę dopchać. Numer prywatny do kuriera namierzyłem (bo nie trudno w naszym łez padole), a ten robak nie odbiera. Poleje się krew.

@Johnny rekrutuję Cię do mojej bojówki.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Dobra, kurwa... od 3 (słownie trzech) dni czekam na kuriera DPD. Myślicie że ktoś przyjechał? Takiego chuja. Klientela mi wydzwania, ja oczami świecę. Na linię do tych śmieci się nie mogę dopchać. Numer prywatny do kuriera namierzyłem (bo nie trudno w naszym łez padole), a ten robak nie odbiera. Poleje się krew.

@Johnny rekrutuję Cię do mojej bojówki.

Jazz, Lounge, Downtempo

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Ja bym takiemu kurierowi napisał, że każdy rucha jego siostrę. Jak już będzie jechał Ci wpierdolić to przypomnij mu o paczce, którą ma zabrać.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Ja bym takiemu kurierowi napisał, że każdy rucha jego siostrę. Jak już będzie jechał Ci wpierdolić to przypomnij mu o paczce, którą ma zabrać.

Może mieć już resist ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Dobra, kurwa... od 3 (słownie trzech) dni czekam na kuriera DPD. Myślicie że ktoś przyjechał? Takiego chuja. Klientela mi wydzwania, ja oczami świecę. Na linię do tych śmieci się nie mogę dopchać. Numer prywatny do kuriera namierzyłem (bo nie trudno w naszym łez padole), a ten robak nie odbiera. Poleje się krew.

@Johnny rekrutuję Cię do mojej bojówki.

BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Jadę sę 120-130 autostradą, wyprzedzam wleczące się tiry i widzę w oddali, że jakiś pedał się wlecze lewym pasem. Łeb w łeb z tirem. Podjeżdżam. Swięcę mu długimi. Trąbie. Ni chuja, nie zjedzie szeryf. Podjeżdżam bliżej i wszystko wiadomo. Darowałem mu niedojebanie umysłowe, bo nie dość, że jechał priusem, to jeszcze na słupskich blachach. Dopiero Pan Kierownik tira jak zobaczył co się dzieje zwolnił i myknąłem prawym pasem unosząc do góry środkowy palec lewej ręki. Eh.
« Ostatnia zmiana: 15 Mar, 2017, 16:19:37 wysłana przez majkelk »
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wow! Tylko spójrzmy! Rak z przerzutem, czyli 2016 na jednym foto



Można być spokojnym o przyszłość kraju!
Paczki z głów!

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Hmmm, jeżeli zapiszę się do PiS(uar)u to mam szansę zostać konstruktorem w radomskiej fabryce broni? Na studiach miałem taki przedmiot jak 'balistyka i konstrukcja broni automatycznej' oraz za gówniarza dużo grałem w strzelanki, więc się znam żeby nie było!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Jako Gruppenführer Wolf czyli zakamuflowana opcja niemiecka masz zerowe szanse
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Wow! Tylko spójrzmy! Rak z przerzutem, czyli 2016 na jednym foto

( Obraz usunięty.)

Można być spokojnym o przyszłość kraju!

Ale przyznajcie, że Marszałek Misiewicz krawat eksponuje godnie.

Orange

  • Gość
Jadę sę 120-130 autostradą, wyprzedzam wleczące się tiry i widzę w oddali, że jakiś pedał się wlecze lewym pasem. Łeb w łeb z tirem. Podjeżdżam. Swięcę mu długimi. Trąbie. Ni chuja, nie zjedzie szeryf. Podjeżdżam bliżej i wszystko wiadomo. Darowałem mu niedojebanie umysłowe, bo nie dość, że jechał priusem, to jeszcze na słupskich blachach. Dopiero Pan Kierownik tira jak zobaczył co się dzieje zwolnił i myknąłem prawym pasem unosząc do góry środkowy palec lewej ręki. Eh.

Staram się to zrozumieć z tym lewym i  prawym. To było juz po powrocie z wygnania?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Próbowałem się dowiedzieć czegoś na temat rożnych zachowań kotów i google wyrzuca jako pierwsze wyniki fora, na których siedzą kociary. Pewnie dlatego, że generują duży ruch w sieci... Np. dlaczego mój kot ostatnio zaczął ciągle pacać miskę z wodą i ją rozlewa na pół kuchni, albo dlaczego kładzie się na mnie nawet jak leżę na boku - i parę innych. I za każdym razem czytałem po kilka stron tych "odpowiedzi" i jedyne, czego się dowiedziałem, to że "mój robi tak samo, he he itd.". Wątek aż pęka, ale ani jednej odpowiedzi na pytanie!!! Przepraszam, jak te panie zdały maturę, komunikują się, nie wiem: po prostu jak żyją?? ;) ;)....
Paczki z głów!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Jadę sę 120-130 autostradą, wyprzedzam wleczące się tiry i widzę w oddali, że jakiś pedał się wlecze lewym pasem. Łeb w łeb z tirem. Podjeżdżam. Swięcę mu długimi. Trąbie. Ni chuja, nie zjedzie szeryf. Podjeżdżam bliżej i wszystko wiadomo. Darowałem mu niedojebanie umysłowe, bo nie dość, że jechał priusem, to jeszcze na słupskich blachach. Dopiero Pan Kierownik tira jak zobaczył co się dzieje zwolnił i myknąłem prawym pasem unosząc do góry środkowy palec lewej ręki. Eh.

Staram się to zrozumieć z tym lewym i  prawym. To było juz po powrocie z wygnania?
Polsza, Panie, na wyspach kultura na drogach jest nieporównywalnie wyższa :)

PS. Wkurwia mnie chciwość kurw w czerni i zakładów pogrzebowych. Zwykłe żerowanie na tragedii. Jak chcesz coś załatwić i zostać potraktowany jak człowiek, to bez 2 kafli w kopercie nie przychodź...
« Ostatnia zmiana: 23 Mar, 2017, 11:39:05 wysłana przez majkelk »
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Próbowałem się dowiedzieć czegoś na temat rożnych zachowań kotów i google wyrzuca jako pierwsze wyniki fora, na których siedzą kociary. Pewnie dlatego, że generują duży ruch w sieci... Np. dlaczego mój kot ostatnio zaczął ciągle pacać miskę z wodą i ją rozlewa na pół kuchni, albo dlaczego kładzie się na mnie nawet jak leżę na boku - i parę innych. I za każdym razem czytałem po kilka stron tych "odpowiedzi" i jedyne, czego się dowiedziałem, to że "mój robi tak samo, he he itd.". Wątek aż pęka, ale ani jednej odpowiedzi na pytanie!!! Przepraszam, jak te panie zdały maturę, komunikują się, nie wiem: po prostu jak żyją?? ;) ;)....

Na forum dla autonomicznych odkurzaczy i zmywarek miałeś nadzieję znaleźć dysertację z feninologii? To jest internet men, internetu nikt nie kuma.

P.S.
Koty rozlewają wodę, bo są jebanymi kretynami. Mój robi to samo, hehe ;D

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Próbowałem się dowiedzieć czegoś na temat rożnych zachowań kotów i google wyrzuca jako pierwsze wyniki fora, na których siedzą kociary. Pewnie dlatego, że generują duży ruch w sieci... Np. dlaczego mój kot ostatnio zaczął ciągle pacać miskę z wodą i ją rozlewa na pół kuchni, albo dlaczego kładzie się na mnie nawet jak leżę na boku - i parę innych. I za każdym razem czytałem po kilka stron tych "odpowiedzi" i jedyne, czego się dowiedziałem, to że "mój robi tak samo, he he itd.". Wątek aż pęka, ale ani jednej odpowiedzi na pytanie!!! Przepraszam, jak te panie zdały maturę, komunikują się, nie wiem: po prostu jak żyją?? ;) ;)....

Na forum dla autonomicznych odkurzaczy i zmywarek miałeś nadzieję znaleźć dysertację z feninologii? To jest internet men, internetu nikt nie kuma.

P.S.
Koty rozlewają wodę, bo są jebanymi kretynami. Mój robi to samo, hehe ;D

Ostatnio wyjeżdżałem dużym autem z działki. Najpierw baba na samym wyjeździe z posesji. Zobaczyła wielką furę to stanęła i się gapi. A co wystarczyło zrobić? Po prostu - jechać dalej, żeby zwolnić mi dróżkę... Wpadła na to ofc, ale tak 2min jej to zajęło. Kolejna to samo - droga wyjazdowa. Druga już dłużej walczyła, bo z 4min jak nic, przyklejając się gdzieś do rowu i paląc sprzęgło, zamiast... Jechać tam, gdzie chciała jechać  ::)  ::) Ożesz ja pierdolę czasem z niektórymi

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A tu jeszcze o kocie, co tylko mówić nie umie:

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Byłoby jej zapewne trochę łatwiej gdyby użyła dwóch rąk zamiast kręcić vidjo...

Spoiler

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
No Bury blja... :D

Kurwa muszę się nauczyć ruskiego. Zajebiście brzmi :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
No Bury blja... :D

Kurwa muszę się nauczyć ruskiego. Zajebiście brzmi :D
Co w tym języku takiego zajebistego ? Na wujka mówią dziadzia, na łóżko mówią krawat, na dywan mówią kawior, a na kawior mówią ikra :)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
No Bury blja... :D

Kurwa muszę się nauczyć ruskiego. Zajebiście brzmi :D
Co w tym języku takiego zajebistego ? Na wujka mówią dziadzia, na łóżko mówią krawat, na dywan mówią kawior, a na kawior mówią ikra :)

No patrz pan, a u nich z kolei jest takie powiedzenie (w wolnym tłumaczeniu): Polacy - cudacy, w łyżce śpią, a na szyi noszą łóżko :)
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A ja "ku szoku" wszystkich stwierdzę, że to piękny język. A że wolałbym, żeby był martwy jak łacina, to inna sprawa... ;D
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2017, 21:47:01 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Zawsze lepiej niż kał to krowa, a kij to klucz. Inna sprawa, że od ruskich piosenek to się chce płakać albo śmiać, nic innego ;).
Paczki z głów!