Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1673133 razy)

Franq

  • Gość

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Przesunięty termin wypłaty za staż o dwa tygodnie ;/

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dobrze Ci tak japkowcu :P
Tylko tym razem to komp w robocie, biznesowy HP na Windowsie. Udalo sie problem rozwiazac. Okazalo sie, ze sterownik karty graficznej, to za malo, potrzebny jest drugi, ktorego nie ma w paczce "wszystkich" sterownikow do tego modelu. Oczywiscie nigdzie w internetach tego nie napisali, trzeba bylo dupogodziny przesiedziec nad tym.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Dobrze Ci tak japkowcu :P
Tylko tym razem to komp w robocie, biznesowy HP na Windowsie. Udalo sie problem rozwiazac. Okazalo sie, ze sterownik karty graficznej, to za malo, potrzebny jest drugi, ktorego nie ma w paczce "wszystkich" sterownikow do tego modelu. Oczywiscie nigdzie w internetach tego nie napisali, trzeba bylo dupogodziny przesiedziec nad tym.

A kazali Ci zapłacić za te sterowniki?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory
Dobrze Ci tak japkowcu :P
Tylko tym razem to komp w robocie, biznesowy HP na Windowsie. Udalo sie problem rozwiazac. Okazalo sie, ze sterownik karty graficznej, to za malo, potrzebny jest drugi, ktorego nie ma w paczce "wszystkich" sterownikow do tego modelu. Oczywiscie nigdzie w internetach tego nie napisali, trzeba bylo dupogodziny przesiedziec nad tym.

A kazali Ci zapłacić za te sterowniki?

Wkurwiaj go dalej. Dupogodziny odsiedział, czas to pieniądz :D

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dobrze Ci tak japkowcu :P
Tylko tym razem to komp w robocie, biznesowy HP na Windowsie. Udalo sie problem rozwiazac. Okazalo sie, ze sterownik karty graficznej, to za malo, potrzebny jest drugi, ktorego nie ma w paczce "wszystkich" sterownikow do tego modelu. Oczywiscie nigdzie w internetach tego nie napisali, trzeba bylo dupogodziny przesiedziec nad tym.

A kazali Ci zapłacić za te sterowniki?

Nie ale akurat mi placa za dupogodziny, tak wiec za frajer tego nie robilem.
« Ostatnia zmiana: 24 Lip, 2015, 11:36:07 wysłana przez Mat »

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
co to są dupogodziny?

zmarnowany czas, spędzony na przykład na czytaniu moich postów na sevenstringu
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Wkurwiają mnie kurierzy. Dla klientów prywatnych są oni totalnie bezużyteczni, bo jaki sens ma to, że to ja kurwa mam się czaić na kuriera? PP awizuje i mam wyjebke, odbieram sobie paczkę w urzędzie. A ta kurierska pizda jeszcze mi fochy stroi, bo nie ma mnie w domu, a po 17 to mi tego nie dostarczy, bo on to już jest w domu. Nie moja wina, że spierdolili sprawę, bo case miał być na wczoraj, kiedy spokojnie w domu byłem. I ten tekst, że może łaskawie wieczorny kurier mi ją weźmie. Kurwa.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Jak skończył robotę, to co ma zrobić? Grunt, że się pofatygował, żeby przekazać paczkę innemu, żeby Ci dostarczył.
To, że nie było jej wczoraj, nie znaczy, że jeździ z nią na aucie od wczoraj i specjalnie Tobie nie dostarczył :D Ja popierdoliłbym firmę kurierską, bo taki kierowca który też milionów nie zarabia raczej winny nie jest. Bierze co mu dają, rozwozi i jedzie na chatę.


Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Małe i średnie paczki - tylko odbiór w punkcie. Czy to Paczkomat, czy paczka w RUCHu, czy nawet odbiór na Poczcie (ale "w punkcie" czyli przesyłki ani nawet awiza nie dostaje listonosz, ale mamy info na sms i odbieramy ją sami). Przy większych... u mnie też robili sobie jaja kilka razy. Zadzwoniłem do firmy, nawrzucałem komu trzeba, od tamtej pory jest spokój. Chociaż ostatnio Pocztex znowu zaczyna sobie jaja robić i zamiast do mnie po 16 dostarcza do sąsiada o 13 :evil:

Z wysyłaniem gabarytów na szczęście mam fajnego kuriera pod bokiem, zawsze było i jest wszystko okej. Oby tak dalej ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wkurwia mnie gościu, który powiedział, że kupuje sprzęt i kazał go zajebiście dobrze zapakować. Żeby klient był zadowolony spędziłem 2h na pakowaniu jakby paczka miała jechać na pierwszą linię frontu. Po czym typ powiedział, że on tylko kasę przelewa, a kuriera wyśle jego koleżanka z pracy, która się ze mną skontaktuje. Do tej pory nikt się nie odezwał, a hajsu jak nie było tak nie ma.
Spoiler
Teraz będę kurwa musiał odpakować, a zużyłem całą piankę, folię bąbelkową i strecz... kurwa mać, następnym razem nie zapakuję dopóki kasy na konto nie dostanę.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
A co sprzedajesz? Może ja wezmę :D
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
A co sprzedajesz? Może ja wezmę :D

spoko, pełno ludzi do mnie pisało więc mam w czym wybierać :D
tylko kurwa nikt prócz tego gościa nikt nie chciał obydwu sztuk więc i tak będę musiał rozpakować i pakować oddzielnie :facepalm:
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Spokojny wieczór, jakieś lajtowe granie na dostojnym Framusie do backing tracków, pełen chill... I, kurwa, preludium do poniedziałkowej chujowości - mucha w szklance soku, no kurwa! ;)

Czy to znak, że taki wieczór powinienem raczej przy szklaneczce whisky spędzić? ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Dokładnie. Do alko by nie wpadła :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Moja kobieta ściągnęła sobie aplikację na srajPhona- machnij telefonem, a będzie dźwięk bicza. Machnij odpowiednio mocno to poleci melodyjka z Indiany Jones'a. Teraz już rozumiem dlaczego tak się wkurwiała jak mój telefon z każdym ruchem wydawał dźwięk miecza świetlnego.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Przez chlanie właściciela musimy szukać nowego mieszkania, a z 4-osobową rodziną lista warunków koniecznych nie jest krótka...
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ja po swoich przeprowadzkach (a nie raz i nie dwa się przenosiłem, w sposób zaplanowany jak i nie ;) ) dochodzę do wniosku, że zawsze znajdziesz to czego szukasz. Zostaje tylko kwestia ceny. Jak masz odpowiednio zasobny portfel, to choćbyś miał pisiont warunków koniecznych, życzeń, zażaleń i widzimiś ;) to i tak dopniesz swego.

Chociaż w sumie... gdzie tak nie jest? :headbang:

PS. Co zaskakujące, ze zmianami mieszkania jakoś zawsze trafiałem lepiej, niż ze zmianami samochodów :P
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2015, 08:25:35 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Ja po swoich przeprowadzkach (a nie raz i nie dwa się przenosiłem, w sposób zaplanowany jak i nie ;) ) dochodzę do wniosku, że zawsze znajdziesz to czego szukasz.

Najgorzej z meblami, przeprowadzki im nie służą , to dlatego ludzie mówią ..... dwie przeprowadzki = jeden pożar.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
To będzie moja, nomen omen, 13-ta przeprowadzka, ale nie peniam aż tak... ;)
Paczki z głów!

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Korzen zapusc,  dom se kup.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Kupiłem i spłacam, w Słupsku...
Paczki z głów!