Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678381 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Nowoczesne technologie ułatwiające życie... :facepalm:

Cytuj
Z tym że ja mam XP

To jak to w koncu jest? :D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
XP mam na pececie celowo ;) tak samo jak celowo wybrałem najmocniejszego smartfona na jakiego mnie stać. I teoretycznie powinno to razem hulać. Tzn. i tak będzie bo muszę to doprowadzić do ładu, ale pewnie ile się nakombinuję tyle moje :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713


Proszzz. Tak samo jak w moim się to robi.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Nie widze powodu, dla ktorego by byl sens miec XP, chyba ze masz jakies BARDZO specyficzne oprogramowanie.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Internet Explorer, AOL Messenger...

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Daj mi $$$ na nowego kompa z nowym systemem, to zmienię :P

XP obsługuje mi wszystko czego potrzebuję i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby coś naprawdę nie działało "bo ikspe" - poza pojedynczymi (naprawdę liczonymi na palcach) przypadkami kiedy muszę coś zrobić na jakiś najnowszych programach / sterownikach. Poza tym - wsio.

@Leon - dzięki za podrzucenie linka, na razie żongluję dwoma telefonami, dwoma SIMami, dwoma SD i jeszcze pecetem w tle ale wszystko zbliża się ku (mam kurwa nadzieję :P ) końca.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Mysterdzju sg4 ci tak specjalnie robi żebyś mógł się nam pożalić a my byśmy mogli ci po współczuwać.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Wkurwia mnie że w Polszy nie ma ani dystrybutora Diezla ani Aguilar. I nie mam gdzie zobaczyć czy ten sprzęt jest tego wart
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ograj na jutubie :P Albo jeszcze lepiej sevenstingu :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
...... że w Polszy nie ma ani dystrybutora Diezla ani Aguilar. I nie mam gdzie zobaczyć czy ten sprzęt jest tego wart

Czasem można spotkać  , nie ten zielony co ten pan trzyma , tylko ten czarny

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 18 Kwi, 2015, 22:08:06 wysłana przez Algiz »

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
...... że w Polszy nie ma ani dystrybutora Diezla ani Aguilar. I nie mam gdzie zobaczyć czy ten sprzęt jest tego wart

Czasem można spotkać  , nie ten zielony co ten pan trzyma , tylko ten czarny

Spoiler

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Mniej więcej ta sama różnica co GAS i Gaz

Gdzie na Sevenie ograć? :D

Poza tym wolałbym usłyszeć jak się z moim sprzętem dogaduje a nie jak się dogaduje z mikrofonami i pod cudzym...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Czereśnioki pałujący skjuterki na pełnej przepustnicy :facepalm:
Nic mnie tak nie wkurwia, jak to koślawe bzycenie. Wątpie, czy coś o takim natężeniu dźwięku jest w ogóle dopuszczone prawnie do ruchu...

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Mniej więcej ta sama różnica co GAS i Gaz

   
Licentia poetica  8)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Czereśnioki pałujący skjuterki na pełnej przepustnicy 
Nic mnie tak nie wkurwia, jak to koślawe bzycenie. Wątpie, czy coś o takim natężeniu dźwięku jest w ogóle dopuszczone prawnie do ruchu...

Raczej czereśnioki pałujące jakikolwiek pojazd kołowy (bo nie chodzi tylko o skutery czy o motocykle w ogóle, ale też te o większej liczbie kół :P ) z przelotowym wydechem, wybebeszonymi tłumikami i co tam jeszcze da się zrobić.

Koło mnie jeździł swego czasu gość na chopperze. Jakiś gruby custom, przedni widelec chyba na 1,5 metra, z tyłu opona szerokości jak do F1, takie klimaty. Wizualnie - mega. Dopóki nie odpalił silnika... taki rozregulowany traktor na złej mieszance, słychać go było z końca ulicy. Nie wiem, może ludzi to naprawdę podnieca że każdy się za nimi obejrzy na drodze?

A jak to jest dopuszczane do ruchu? Na tej samej zasadzie jak mnie się gość dojebał ostatnio na przeglądzie o delikatnie za bogatą mieszankę (już nawet nie miałem siły go wyśmiać bo było zimno, lało i byłem pół dnia za kółkiem), a potem jadę za byle ciężarówką / autobusem zostawiającym za sobą kłęby czarnego dymu. Zależy kto i jak sprawdza.
« Ostatnia zmiana: 20 Kwi, 2015, 07:48:37 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
@MrJ , to byl najpewniej custom na silniku hd i wolnym wydechu. Nie ma to nic wspolnego z traktorem, a na przegladach motocykli nie sprawdza sie skladu spalin.

A hd ma chodzic nierowno, opatentowali to nawet ;)


Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305


Ale to faktycznie brzmi słabo :D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
@benkai - nie wiem czy hd, ani czy tak miało być, ale silniki w takich "smokach" (bo to nie jest jednostkowy przypadek) zwykle brzmią jak kombinacja 1. Nieustawionych zaworów, 2. O wiele za bogatej mieszanki, 3. Wydechu z przedmuchami już na etapie kolektora :D - czyli nierówna praca, krztuszenie, strzały w wydech i inne takie. Nie wiem, może pasuje im "brzmienie" jakie wydają silniki kwalifikujące się do generalnego remontu :D

Bo dobrze ustawione motory V brzmią cudnie, zresztą każdy kto ogląda hamerykańskie filmy ten wie ;)

A samochodom sprawdzają mieszankę - czuję się inwigilowany ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
No przecie pisalem ze wolny wydech = sam kolektor ;-) kwintesencja harleja to praca na jalowym biegu i niskich obrotach oraz wibracje.  Nie jestem miłośnikiem halasu swoja droga,  wole dobrze wystrojony wydech o umiarkowanej glosnosci.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Znajomy kiedyś w mojej obecności odpalił silnik choppera na parkingu podziemnym. Niezbyt przyjemne przeżycie.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Mnie co rano budzi Victory pod oknem także
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Kurwa... Przecież to jest chyba najpiękniejszy sound ever!
Jak to bulgota, jak się zapycha, jak dochodzi do końca i potem powoli schodzi na te swoje wolne, nierówne ruchy.

Spoiler

To jest mistrzostwo świata:


I to:
Spoiler


Ale czoperki!! Aż mi się zachciało OCC pooglądać ;)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline arjen

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Sprzęt przeciwpożarowy
O, kącik w sam raz dla mnie haha

najbardziej, najbardziej to laptop z windowsem 8 - skusiłem sie, żeby byc PRO, a nie leśnym dziadkiem. Ale takiej padaki to nie miałem z komputerów odkąd ten złom zawitał pod moją strzechę.
Moje skromne miejsce w sieci

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kurwa... Przecież to jest chyba najpiękniejszy sound ever!
Jak to bulgota, jak się zapycha, jak dochodzi do końca i potem powoli schodzi na te swoje wolne, nierówne ruchy.

Spoiler

To jest mistrzostwo świata:


I to:
Spoiler


Ale czoperki!! Aż mi się zachciało OCC pooglądać ;)

Miałem niestety okazję słuchać tego gónwa w monie. To jak to pracuje jak już odpali to jedno ale jak to jest odpalane jak sie dusi kaszle i chooi wi co jeszcze to jest poezja ;) mówię o T34 i T55