Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643551 razy)


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Nie, chłosta kablem od prodziża.
4string

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Wkurwia mnie mój były współlokator, który zostawił nas z chujową umową na neta z UPC i teraz, kiedy nie mamy neta, nawet nie raczy odebrać telefonu.

Więc, mam na niego wyjebane, w przyszłym tygodniu bierzemy nową umowę, a ten koleś, z tego, co wyczytałem, dostanie w chuj fajną karę. Czyli nie jestem aż tak bardzo wkurwiony :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Nie, chłosta kablem od prodziża

Prodiżem od kabla :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Sowiecka bezczelność, po prostu słów brakuje i zrozumienia rzadzacych tego narodu pojąć nie sposób.
Co jeszcze trzeba zeby swiat przejrzał na oczy.

Offline jaccqu

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
Zapalenie żył i tkanek miękkich. Oczywiście antybiotyk i uziemienie w domu na dwa tygodnie gdy akurat znalazłem wakacyjną robotę.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Sowiecka bezczelność, po prostu słów brakuje i zrozumienia rzadzacych tego narodu pojąć nie sposób.
Co jeszcze trzeba zeby swiat przejrzał na oczy.

>implikując, że zrobili to ruscy, a nie hamburgerstan albo ukraina
>negować istnienie operacji "false flag" stosowanej przez większość państw
>zjebać na Putina, bo zło :D

a na zimę przyjdzie nam palić politykami w piecu, bo Wowka zakręci kureczek z gazem, pokaże jęzor i wsio. Hamburgery wtedy nic nie zrobią.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
a ten koleś, z tego, co wyczytałem, dostanie w chuj fajną karę. Czyli nie jestem aż tak bardzo wkurwiony :D

:facepalm:

Cebulaczki...

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
a ten koleś, z tego, co wyczytałem, dostanie w chuj fajną karę. Czyli nie jestem aż tak bardzo wkurwiony :D

:facepalm:

Cebulaczki...

( Obraz usunięty.)

Ale czekaj, czekaj; mam kolesiowi podziękować za to, że zlewa moje telefony, nie potrafi odpisać na esemesa i jak zapytany 'o co chodzi' na samym początku sytuacji odpowiada 'mnie to nie obchodzi, ja już tam nie mieszkam'?

To nie jest cebulactwo, to jest karma :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Dla mnie zaciesz z czyjejś szkody to cebulactwo w najczystszej postaci. ;) Wyjątkowo pielęgnowana ludzka cecha wśród cebulaków. Ale spoko, nie chce mi się nawet wchodzić w polemikę. Tak wiem, kieruje Tobą uczucie bycia skrzywdzonym przez jakiegoś idiotę, dlatego tak fajnie, że w jakiś sposób mu można dopierdolić.  ::)
« Ostatnia zmiana: 19 Lip, 2014, 20:40:27 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Az, sugerujesz nadstawienie drugiego policzka? :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Az, sugerujesz nadstawienie drugiego policzka? :D

Tobie pivo sugeruje nadstawienie dupy ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Basisci. (Nie wiem juz ile razy tu lądowali...)
i always go full retard

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Sowiecka bezczelność, po prostu słów brakuje i zrozumienia rzadzacych tego narodu pojąć nie sposób.
Co jeszcze trzeba zeby swiat przejrzał na oczy.

>implikując, że zrobili to ruscy, a nie hamburgerstan albo ukraina
>negować istnienie operacji "false flag" stosowanej przez większość państw
>zjebać na Putina, bo zło :D

a na zimę przyjdzie nam palić politykami w piecu, bo Wowka zakręci kureczek z gazem, pokaże jęzor i wsio. Hamburgery wtedy nic nie zrobią.

Dla mnie Putin to bandyta z byłego KGB, wiec jego niebyt byłby wg mnie dobry.  A dywersyfikacja dostaw gazu to rzecz od której powinni byli zaczac. Ale i rusek gdy nie przysle gazu po jakimś czasie bedzie miał problem z kasą a chińczyk jakoś nie chciał kupić od ruska tyle ile ten by chciał sprzedać więc to takie proste nie jest. Problem raczej jest w tym ze te oszołomy rzadzace w rosji nie licza sie z nikim i z niczym i to jest problem i żadne logiczne przemyślenia mogą nie mieć zastosowania, jedynie kasa , władza i siła. Takie argumenty przemawiają do nich.

Jest już pierwszy raport MAK 
Cytuj
Samolot zawdział o 10km brzozę

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jest już pierwszy raport MAK 
Cytuj
Samolot zawdział o 10km brzozę
A w kabinie pilotow awanturowal sie pijany pasazer...

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Dla mnie zaciesz z czyjejś szkody to cebulactwo w najczystszej postaci. ;) Wyjątkowo pielęgnowana ludzka cecha wśród cebulaków. Ale spoko, nie chce mi się nawet wchodzić w polemikę. Tak wiem, kieruje Tobą uczucie bycia skrzywdzonym przez jakiegoś idiotę, dlatego tak fajnie, że w jakiś sposób mu można dopierdolić.  ::)

O, jaki fajny cebulacki post.
4string

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Jest już pierwszy raport MAK 
Cytuj
Samolot zawdział o 10km brzozę

Dyć nawet w angielskiej wersji raportu pisze jak wół, że była to 10 metrowa brzoza. Z tego co wiem, to dorosła brzoza dorasta do 25 metrów. Jak ktoś chce sprawdzić tak było, polecam wpakowanie macierewicza, kaczyńskiego i jego bratanice w samolot z misją "rekonstrukcji zdarzeń". Wsio.

Nie od dziś wiadome, że Rosjanie szanują tylko tych, którzy są silni więc skąd nagle takie święte oburzenie?
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dyć czytaj 10km
Jakie oburzenie to zwykły wkurw, ale chyba nie doczytujesz sensu co chiałem przekazać .

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Dla mnie zaciesz z czyjejś szkody to cebulactwo w najczystszej postaci. ;) Wyjątkowo pielęgnowana ludzka cecha wśród cebulaków. Ale spoko, nie chce mi się nawet wchodzić w polemikę. Tak wiem, kieruje Tobą uczucie bycia skrzywdzonym przez jakiegoś idiotę, dlatego tak fajnie, że w jakiś sposób mu można dopierdolić.  ::)

O, jaki fajny cebulacki post.

Mili Panowie, a slyszeliscie o takim pojęciu jak "schadenfreude" ? :D :D :D (zostało nam po Niemcach :P )
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Sowiecka swołocz tak bezczelnie kłamie, że nie wiedziałem czy nie wrzucić wypowiedzi do "co nas cieszy", bo aż śmiech ogarnia.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No, to już smieszne nie jest.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Media.

20 newsów dziennie o zestrzeleniu samolotu przez ruskich, ukrainców, ukraińców wspierających ruskich itd. Zero info o ludobójstwie w Gazie.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan