Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643770 razy)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Wkurwia mnie, że jeszcze nie zacząłem pisać pracy magisterskiej...
A ja zaczynam finiszować :headbang:

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 218
Stereotypowy kierowca BMW. Podjeżdżam powoli do wolnego miejsca na parkingu (z kierunkowskazem), nagle zza rogu z dość sporą prędkością prosto na mnie wyjeżdża jakieś tam BMW (nie znam się na nich) i wjeżdża prosto w moje miejsce, półtora metra przed moją maską.

Przyznać trzeba, skill w parkowaniu ma, bo deszcz leje, a ten z rozpędu prosto w miejsce... Ja mu nazdałem, on mi nazdał.. i się rozeszliśmy. Wieczorem kupuję naklejki za chujowe parkowanie na allegro i będę trzymał na takie wypadki.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Nie lepiej kupić kastet albo pałkę teleskopową? W naklejki się będziesz bawił...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Porządny paralizator i dildo analne "słupek amsterdamski", od razu by się oduczył przesadnej pewności siebie.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Że Deliverance znowu na alledrogo a ja oczywiście bez kasy. :(
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ej kurwa bez żartów

ED: oni to chyba specjalnie celują w czas sesji, żeby młodzi ludzie nie szli na protesty :D
« Ostatnia zmiana: 04 Cze, 2013, 09:15:38 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nie no, to jest jakiś ewidętny fake.

Mnie za to wkurwia, że nie pójdę na impact, bo chciałem dobrze a wyszło jak zwykle -_-
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Póki co podejrzanie cicho o tym, nigdzie poza tutaj forum nie widziałem jeszcze shitstormów o to. Może faktycznie fejk?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ue, juz myślałem :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
8015
Twoje życie jest pracą
ŁASKI I DOBRA

8016
Nie wolno jej nadużyć

8017
Janczury wam tworzą
piekielne przeznaczenie

ŻADNE CZARY MARY, TYLKO ANIELSKIE DARY: ANIOŁY-NIEBA

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Cwele z castoramy, którzy przywożą towar do klienta. Chuj kazał mojej matce rozpakowywać z dostawczaka PACZKI Z TERAKOTĄ I WORKI Z KLEJEM!!!!

W życiu nie byłem tak wkurwiony.
« Ostatnia zmiana: 04 Cze, 2013, 17:45:05 wysłana przez majkelk »
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Wkurwiają mnie "kumple", którzy po rozpadzie kapeli przywłaszczają sobie twoje kawałki, riffy, pomysły i nagrywają je za twoimi plecami.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Wkurwiają mnie "kumple", którzy po rozpadzie kapeli przywłaszczają sobie twoje kawałki, riffy, pomysły i nagrywają je za twoimi plecami.

Trzeba było spisać umowę. Znajomy tak robił :P

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Wkurwiają mnie "kumple", którzy po rozpadzie kapeli przywłaszczają sobie twoje kawałki, riffy, pomysły i nagrywają je za twoimi plecami.

Nagraj byle jak swoje pomysły, wrzuć na soundcloud, myspace i gdzie się da. Masz datę publikacji. Jak będą próbowali wydać Twój materiał po tej dacie to możesz na tym zarobić ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
tak z prawnego punktu widzenia publikacja nie jest niezbędna, wystarczy wiedzieć, kiedy utwór powstał. Kwestie dowodowe to oczywiście inna sprawa.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Wkurwiają mnie "kumple", którzy po rozpadzie kapeli przywłaszczają sobie twoje kawałki, riffy, pomysły i nagrywają je za twoimi plecami.

Rzeczywiście można się wkurzyć, zwłaszcza że materiał pewnie pokryje się platyną.

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Wiem, że ironizujesz, ale chodzi o zwykłe zasady - co nie twoje, to nie przywłaszczaj sobie.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Czlowiek chce sobie na legalu zainstalowac Cubase LE, no ale nie kurwa, nie ma tak latwo. Trzeba sie zarejestrowac, potem numery, srery wppisywac, sie okazuje ze wszystko jest przeterminowane (a nowa kurwa dzwiekowka!), jakies e-licencer, chuje muje. Pierdole, sciagam pirata.

Edit:
Chuj, nie kupie nigdy Cubase, no nie dam chujom zarobic. A potem, ze niby zli ludzie, bo piraty sciagaja, taaaa, jasne....
« Ostatnia zmiana: 08 Cze, 2013, 01:28:02 wysłana przez Mat »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kupiłeś nową karte z kubusiem w gratisie tak ?

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Czlowiek chce sobie na legalu zainstalowac Cubase LE, no ale nie kurwa, nie ma tak latwo. Trzeba sie zarejestrowac, potem numery, srery wppisywac, sie okazuje ze wszystko jest przeterminowane (a nowa kurwa dzwiekowka!), jakies e-licencer, chuje muje. Pierdole, sciagam pirata.

Edit:
Chuj, nie kupie nigdy Cubase, no nie dam chujom zarobic. A potem, ze niby zli ludzie, bo piraty sciagaja, taaaa, jasne....

Piszesz do nich mejla przysyłają ci nowy cod i po ptokach. Przy każdej zmianie systemu czy kompa tak jest. Taka ich polityka. A jak byś dobrze popatrzył po ich stronce to sam możesz wygenerować nowy kod, nigdy nie robiłem ale gość mi pisał ze łatwo się to robi.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Mnie wkurwiają ludzie i to że w stadzie im odpierdala na maxa... Oraz to że dzieci nadal myślą że są w internecie anonimowe i mogą robić co chcą  :facepalm:

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Dmaligator, to wcale nie jest takie proste. Ja miałem Focusrite z Cubase 4LE i na nowym kompie mi się NIE UDAŁO w ogóle zarejestrować kubusia, bo nie przyjmował żadnego kodu aktywacyjnego. Po dwóch dniach się wkurwiłem i położyłem lagę na starych projektach które miałem w Cubase.

Mnie wkurwia to, że moje środki finansowe nie są nieskończone. Kurwa, tyle wydatków, a kasa sie jakoś nie chce rozmnażać na koncie :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Kupiłeś nową karte z kubusiem w gratisie tak ?
Dokladnie tak. Planowalem zakup pelnej wersji, no ale ni chu chu.

Dmaligator, wiesz wywalilo mi to w piatek poznym wieczorem, w sobote rano nagrywac mialem. W koncu sie udalo ale sposob w jaki jest to zorganizowane wyglada na maksymalne skomplikowanie, co by se uzytkownicy za duzo dobrego nie pomysleli, ze co, ze niby "za darmo" maja program? To niech sie pomecza za to.