Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643692 razy)

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Ja dostałem swojego czasu zajebistą propozycje wymiany, szukałem nawet w historii skrzynki, ale zginęła pośród spamu. Sprzedawałem swoje pierwsze wiosło, bodaj Ibaneza GRG jakiegoś, w zestawie z Randallem jakimś małym. Dostałem propozycje wymiany za... pralkę Whirpool 3 letnią i niedziałający aparat Kodak.  :))

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Zomballo jednak kocha WiHejczTi Deliwerensa i go nie kce sprzedać. mam juz co prawda 6505 na oku, jednak VHT to czysty GAS, którego nie jestemp pewny. Chyba musze pomęczyć jeszcze własciciela Sig X z allegro o trejda :D

Ooo, wkurwiaja mnie propozycje zamiany jakie dostaję za sprzęt. Mistrz zaproponował mi 4 gówniane gitary (cos pokroju sounderów) i stweirdził że wycenia je łącznie na ponad 3000 i mi kurwa wmawia że wychodze na tym lepiej bo dostanę za nie więcej niż za tego ibka bym mógł wołać :/ Inny koleś próbował byc kurwa zabawny i mi zaproponował śmieciowego 10letniego lapka za 350zł. Kurwa, człowiek włącza pocztę, cieszy się ze dostał propozycje wymiany a tu takie gówno go czeka
Ziomek od czterech gitar to Thoth ? :D

:D nie, nikt z forum na szczęście ;)

No to te te gitary nie mogły być takie gówniane... nie słyszałeś nigdy o LACS? ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Wczoraj ośla łąka dopadła się do mego kompa i robiła wpisy na moich kątach. Ile się musiałem namęczyć dziś by wszystko wyrównać i pozmieniać hasła.
Kto by pomyślał ze Jack Daniels tyle ma mocy, ze z normalnego goscia takie buractwo wychodzi.
Zszokowało mnie ze sporo ludzi polubiło te wpisy :facepalm:
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
No patrz, a ja myslalem że zbierałes na bana albo ktoś Ci zhackowal konto i byl na tyle glupi żeby robi takie durne wpisy. Ale przynajmniej w polowie sie nie myliłem.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Zomballo jednak kocha WiHejczTi Deliwerensa i go nie kce sprzedać. mam juz co prawda 6505 na oku, jednak VHT to czysty GAS, którego nie jestemp pewny. Chyba musze pomęczyć jeszcze własciciela Sig X z allegro o trejda :D

Ooo, wkurwiaja mnie propozycje zamiany jakie dostaję za sprzęt. Mistrz zaproponował mi 4 gówniane gitary (cos pokroju sounderów) i stweirdził że wycenia je łącznie na ponad 3000 i mi kurwa wmawia że wychodze na tym lepiej bo dostanę za nie więcej niż za tego ibka bym mógł wołać :/ Inny koleś próbował byc kurwa zabawny i mi zaproponował śmieciowego 10letniego lapka za 350zł. Kurwa, człowiek włącza pocztę, cieszy się ze dostał propozycje wymiany a tu takie gówno go czeka
Ziomek od czterech gitar to Thoth ? :D

Oszzz ty mendo! :D  Co najwyżej mogę wymienić mojego Marszala, ale za Schectera C7 Hellraiser :D Pozatym bijesz do moich gitar? Mój zielony strato jest zajebisty bo jest zielony i fajnie gra, a Ibanez... no to Ibanez, jak na Ibaneza zajebisty, ale to nie to do końca czego chcę :)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline thomas88

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
mnie wkurza brak zdecydowania i karaluchy ;/

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Kolejny przejebany poniedziałek. chyba czas zacząć się przyzwyczajać...

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Dostałem ofertę zamiany swojego ESP za Schecter'a 007 Elite. Dlaczego według klienta powinienem się zamienić?

"Gitary stoją na tym samym poziomie wykonania"

Ludzie to są jednak pierdoleni debile.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Chcesz sie wymienić na Marshalla MG15CD? W muzcznym stały na tej samej półce
B ( o ) ( o ) B S

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
ooo to Ty na fcbk, a zastanawiałem sie kto tak delikatnie odpowiada takiemu debilowi :D

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
pójdę do sklepu ze swoim ltd, poloze je obok horizona (jak znajdę O.o) i tez tak będe mówił :D

Posty połączone: 30 Paź, 2012, 10:21:44


szkoda audicy - świeża sprawa z Poznania
« Ostatnia zmiana: 30 Paź, 2012, 10:22:39 wysłana przez pshemo »

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
fajne blachy

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Fajne to w miejscowości Łobez mają



Ps. Wkurwia mnie śnieg, nie mógł poczekać do stycznia?
007

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
albo maja? Przecież od kiedy to zima w lecie!
B ( o ) ( o ) B S

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wczoraj ośla łąka dopadła się do mego kompa i robiła wpisy na moich kątach.

Mam wrażenie, że nadal to robi.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Chyba będę musiał zmienić promotora decyzją odgórną :/ tak naprawdę dużej różnicy by mi to merytorycznie nie zrobiło, bo nowy również byłby zajebisty i w mojej tematyce i w ogóle, ale jednak przez 3 lata licencjatu marzyłem, że trafię tam, gdzie jestem... :(
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wczoraj ośla łąka dopadła się do mego kompa i robiła wpisy na moich kątach. Ile się musiałem namęczyć dziś by wszystko wyrównać i pozmieniać hasła.
Szczególnie, jak ktoś ma profilaktycznie wyłączone zapisywanie historii :D.
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Co 15 minut dzieci napierdalające do drzwi z tekstem 'cukierek albo psikus!'... :/
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Meeen, ja sam się tym poparzę!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Tych krzyżów i wody święcone poganami?
             :hmmm:

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Co 15 minut dzieci napierdalające do drzwi z tekstem 'cukierek albo psikus!'... :/

W takich chwilach cieszę się, że mieszkam w zabitej dechami wiosce. :D
It's always nice to have a penis.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Co 15 minut dzieci napierdalające do drzwi z tekstem 'cukierek albo psikus!'... :/

W takich chwilach cieszę się, że mieszkam w zabitej dechami wiosce. :D
Mam to samo :D
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jacys dziwni jestescie. Nie znosze dzieciaków, ale kurwa dzisiaj specjalnie po cukierki pojechałem żeby dla małych smarków było bo mnie cieszy że chodzą, są zabawne i dobrze sie bawią. I niech żrą, na zdrowie im nie wyjdzie ale rodziców nie zawsze stać żeby ich dziecko mogło sie nażreć slodyczy a tak mogą i to za free. Taki to wielkoduszny ze mnie skurwiel.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja się dowiedziałem, że panki o mnie mówią hipster. Żadnego panka nie znam osobiście. Nie uważam się też specjalnie za hipstera :)

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Jacys dziwni jestescie. Nie znosze dzieciaków, ale kurwa dzisiaj specjalnie po cukierki pojechałem żeby dla małych smarków było bo mnie cieszy że chodzą, są zabawne i dobrze sie bawią. I niech żrą, na zdrowie im nie wyjdzie ale rodziców nie zawsze stać żeby ich dziecko mogło sie nażreć slodyczy a tak mogą i to za free. Taki to wielkoduszny ze mnie skurwiel.

Ja tam wychodzę z założenia, że z dziećmi jak z pierdami. Ze swoimi idzie wytrzymać. (Ba. Można nawet to polubić!) Ale jakoś nie lubię jak obcy ludzie do mnie przyłażą bez zaproszenia i dupę zawracają po południu. Nieważne czy dzieci po cukierki, wolontariusze z grinpisu, listonosz czy ksiądz po kolędzie. Co innego w dzień, wtedy nie mam nic przeciwko. Taki wybiórczo niegościnny ze mnie skurwiel.
It's always nice to have a penis.