Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1641432 razy)

Offline Lisu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
    • Myspace
Cytuj
(...)jak ludzie mają naprawdę przejebane w innych zakątkach świata i  że ca. 80% ludzkości CHCIAŁOBY MIEĆ TYLKO TAKIE PROBLEMY. (...)

Ostatnio tak bardzo wkurwiają mnie takie zdania... Gdy marudzę nauczielom że system polskiej edukacji to syf i uczę się 14 przedmiotów z którego tylko polski mi się wlicza na studia, to słyszę: nie musisz chodzić do tego liceum. Jak mówię że mi coś nie smakuję to słyszę od rodziców: Byś zył w afryce to byś mi dziękował. Jak marudzę na swoją gitarę i mówię że coś chujowo brzmi to słyszę że moi koledzy mogą o takiej tylko pomarzyć.

A : "nie będzie mnie dzisiaj na próbie" jest chyba najbardziej wkurwiającą rzeczą w tygodniu... 2 tyg temu idę na próbę, jestem już 50m od salki i dostaję smsa od wokalistki że jej i basisty nie będzie, a basista nawet się nie postarał żeby kogoś poinformować...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
"nie będzie mnie dzisiaj na próbie"

Wyjebać z kapeli za kilka takich wistów i chuj. Mówię z doświadczenia. Tacy ludzie nigdy do niczego nie dojdą w muzyce, bo każdy tu myśli tak: "lepiej grać, niż ćpać". A to jest taki sam zawód jak każdy inny. Przychodzenie na próby, to PRACA, jeśli bęcwał tego nie zrozumie, to chuj z nim, niech idzie do warzywniaka. A najgorsze kurwy, to śpiewacy oczywiście. Nie potrafią sobie kutasy nawet jednego kabla kupić przez 5 lat, ale ZAWSZE od nich się zaczyna erozja kapeli. Wystarczy, że zaśpiewają raz na WOŚP w Wypiździejówku i POZAMIATANE. "Myślę, że za bardzo oddaliliśmy się artystycznie". A co żeś chuju zrobił, żeby się zbliżyć artystycznie? To taka luźna dygresja.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
A co żeś chuju zrobił, żeby się zbliżyć artystycznie? To taka luźna dygresja.

 :lol: :lol: :lol:

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Panie bo u nas jeszcze komuna sie nieskonczyla. Ci sami ludzie w telewizorze.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Muzycznie:
Wokaliści, basiści, klawiszowcy - w większości.

Życiowo:
Ludzie, moje podejście, brak weny, brak kasy na gasy, spowodowany moim podejściem.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Wiesz moja wypowiedź dotycząca przychodzenia na próby, była a propos kapel tzw. "młodych", gdzie ludzie mają 16-20-kilka lat, dużo wolnego czasu, praktycznie żadnych obowiązków oprócz jakiejś kretyńskiej szkoły i nie zdają sobie sprawy, że czas przecieka im przez palce. I skutek jest taki, że "młodzi zdolni" debiutanci w Polsce mają po 30 lat, a powinni już mieć 8 płyt, w tym dwie koncertowe z Kongresowej nagrane. A oni dopiero zaczynają, bo dopiero im się jakaś kumacja włączyła. Kurwa, jak sobie uzmysłowicie, że np. van Halen miał chyba z 19 jak nagrał "jedynkę" i wywrócił muzykę rockową do góry nogami, Devin u Vai'a miał 17 etc, etc, no to zrozumiecie o czym mówię. Pokażcie mi taki debiut tutaj. Ni chuja, zawsze będzie jakaś durna Mama, nauczyciel, pojebany Wujek, ochujały Dziadek, który powiedzą W NAJLEPSZYM PRZYPADKU: "Ty sobie tam graj, ale wiesz, skończ pedagogikę specjalną/obróbkę skrawaniem/chuj wie co jeszcze, bo ZUS, KRUS, SRUZ etc". I, jak powiedział kolo w "dniu świra" - "z samego rana jesteś spalony w blokach."

pozdrawiam

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
(...)pojebany Wujek(...)

Ha! Oto i jestem! :D

Wrób: S-Type itp. sprawy - uswiadamiam sobie, ze jak czegoś nie zrobię, to tak naprawdę niedługo zobaczę metę i co właściwie będę mogł powiedzieć o sobie na podsumowanie? Zazdroszę mojej Żonie, że jej nic prawie do szczęścia nie potrzeba.
Paweł - ale niestety powiem to: brak Tobie odpowiedniej perspektywy. Mi dosłowna zmiana perspektywy pomagała i to bardzo - wsiadałem na paralotnię i z góry nic, kurwa nic, kurwa, nie było problemem. A miałem je wtedy i to poważne. Moja dewiza od paru lat jest taka: w chuj ludzi na tym świecie może tylko marzyć (i pewnie robi to), żeby być dokladnie w tym miejscu, w którym Ty, ja jesteśmy.
Chuj. (za przeproszeniem)
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
[ciach]Ni chuja, zawsze będzie jakaś durna Mama, nauczyciel, pojebany Wujek, ochujały Dziadek, który powiedzą W NAJLEPSZYM PRZYPADKU: "Ty sobie tam graj, ale wiesz, skończ pedagogikę specjalną/obróbkę skrawaniem/chuj wie co jeszcze, bo ZUS, KRUS, SRUZ etc". I, jak powiedział kolo w "dniu świra" - "z samego rana jesteś spalony w blokach."
Men, ale to jest zajebiście prawdziwe!

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
A najgorsze kurwy, to śpiewacy oczywiście.

...i dlatego mimo, ze wokalista ze mnie średni zacząłem sam śpiewać. Przynajmniej nie musze za chujem wydzwaniać:/
Leweoczkomisiarysia

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Paweł - ale niestety powiem to: brak Tobie odpowiedniej perspektywy.

Czy to do mnie? Bo jeśli tak, to jestem Piotr:)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
sinner to chuj

No ale odemnie się odwal ;)

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Wkurwiaja mnie baby, że nie mówią czego chcą tylko się trzeba przez całe życie domyślać. Czasami się nawet zastanawiam czy w ogóle one wiedzą czego chcą. Zresztą żaden facet kobiety nie zrozumie.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
sinner to chuj

No ale odemnie się odwal ;)

WTF? Nic nie kumam?

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg

WTF? Nic nie kumam?

:D za malo na forach siedzisz ;) taki zarcik

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Już myślałem, że mam schizę i zamiast napisać "Czy to do mnie? Bo jeśli tak, to jestem Piotr:)", napisałem :"Sinner to chuj", tylko wydaje mi się, że jest odwrotnie. Ufff kurwa, nastraszyłeś mnie.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
kochaj się ze mną

Przecież wiesz, że jestem żonaty :/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Cytuj
Paweł - ale niestety powiem to: brak Tobie odpowiedniej perspektywy.

Czy to do mnie? Bo jeśli tak, to jestem Piotr:)
y-y, PawelLisiecki! Czytać kufa ze zrozumieniem koń-textu! ;)

A do Ciebie, sparrow - tak jest - próba = praca!!! Przez to mamy już czwartego perkusistę.

I wkurwia mnie jeszcze - też nawiązując do Ćwirka - jak pomyślę, że byłem tak obiecującym muzycznie  gnojkiem i może dziś bym żył z muzy (nieeee, nie w Polsce!) a potem straciłem JEBANE 10LAT przez moją pierwszą żonę. Kurwa, kto tak stawia sprawy: granie albo ja? I co za debil odstawia wtedy granie??????????? Jebanych 10lat patrzyłem jak się tylko futerał kurzy. I nie wytrzymałem tego ;) Ale czasu nie cofnę...
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
otem straciłem JEBANE 10LAT przez moją pierwszą żonę

Ja straciłem tylko 8 lat, więc jesteś większym frajerem hahahahaha

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Cytuj
otem straciłem JEBANE 10LAT przez moją pierwszą żonę

Ja straciłem tylko 8 lat, więc jesteś większym frajerem hahahahaha

1. Piotr, miło mi - oraz Maciej ;)
2. kurwa - największym! Bo do tego dopiero się masz hajtać - looooser!
3. nigdy, kurwa, nigdy nie dajcie się chłopy tak zrobić. Choćbym dziś kochał najmocniej - przy takim postawieniu sprawy - na drzewo!!!!! Jak można zabrać komuś coś najważniejszego? To jak uciąć facetowi jaja.
4. nie starajcie się kobiet rozumieć!!! Co za błąd. Można to przypłacić, jak Kotarbiński, ogólnym zniechęceniem oraz homoseksualizmem. One naprawdę same nie wiedzą czego chcą! Najczęściej rozmieją to, co powiedziały dopiero, jak same to usłyszą... I wtedy modlą się, żeby facet tego nie usłyszał ;)
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Bo do tego dopiero się masz hajtać - looooser!

hahahaha "bo najgorsze w życiu, to samotnym być" :)

Wiesz, mam trochę doświadczenia, i sobie troszkę inaczej sprawy ustawiłem z moją obecną Kicią:) A poza tym podpisuję się RĘKAMI I NOGAMI pod tym co napisałeś. Baba, to gatunek obcy i nieprzyjazny. Należy je kochać karmić i co tam jeszcze, ale nie starać się rozumieć ich intencji. I kurwa pedałom, to ja się wcale nie dziwię, tylko mnie trochę odstręcza ten ciepły oddech na karku;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
(...)I kurwa pedałom, to ja się wcale nie dziwię, tylko mnie trochę odstręcza ten ciepły oddech na karku;)

Da się przeżyć ;)
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Da się przeżyć ;)

Wszystkie tak mówicie, a spójrzcie na Freddy'iego Mercury'iego.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
wniosek z tego taki ze wszystkiemu winne są baby :D

Offline johnny_ibz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
baby to chvje i olej suke (zaczerpniete z innego forum)
Brawdziwi dwardziele używają dylgo dwardyg zbółgłozeg

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9126411 <- warto zerknąć :)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Ja mam dwie siostry. Absolutnie różne. I jeszcze matkę. Przez ostatnie 20 lat doszedłem do Zen babskiego języka.

Co to daje? Wiem co taka do mnie mówi i dlaczego(jeżeli w ogóle) ma do mnie wąty, ale i tak wkurwiają mnie przyczyny tego.

Wkurwiają mnie młodzi protestanci. Wszystko się im kojarzy z seksem. I to w taki sposób, jaki był fajny w czasach, kiedy się miało te 13-14-15 lat. Katolicy są lepiej ogarnięci pod tym względem.