Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1672589 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Zawsze lepiej niż kał to krowa, a kij to klucz.

Albo "bat to nietoperz"
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Dobra. Odechciało mi się.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Od dawna Allegro jest coraz bardziej nieprzyjazne dla użytkowników. Coraz trudniej coś znaleźć, zwłaszcza jak się szuka czegoś konkretnego, bo szukajka działa totalnie z dupy, za to w chuj spamu. Ale to, do czego aktualnie się przymierzają przechodzi wszelkie pojęcie: https://allegro.pl/nowe-lepsze

Ty tak na serio?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
A tu jeszcze o kocie, co tylko mówić nie umie:

Boria, sądząc po nosie, niejedną bułkę już zajebał :D

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Urząd Mazowiecki tak długo mielił wniosek o kartę pobytu, że pewne dokumenty się zdezaktualizowały i trzeba znów zrobić rundkę po mieście i donieść aktualne na daną chwilę.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Kurwa co za kraj. Ja jebie <facepalm>

Do zawarcia nowej polisy na samochód po Ojcu nie wymagano ode mnie żadnego dokumentu potwierdzającego że jestem jego właścicielem.
Do rozwiązania starej umowy Ojca (w tym samym towarzystwie), muszę przedstawić dokumenty spadkowe i zniesienia współwłasności.

A prawo ubezpieczeniowe które zamiast wygaszać polisę po zmarłym przepisuję ją na nowego właściciela to kurestwo. Umowa cywilno-prawna bez mojego podpisu i akceptacji warunków i umownych to czad...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Urząd Mazowiecki tak długo mielił wniosek o kartę pobytu, że pewne dokumenty się zdezaktualizowały i trzeba znów zrobić rundkę po mieście i donieść aktualne na daną chwilę.

Podbijam. Przychodzimy na miejsce o 10:30 i bierzemy numerek(B168). Później przychodzimy pod tablicę i przecieramy oczy ze zdumienia. Numerek obsługiwany to B013... weszliśmy po 16ej.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Kurwa co za kraj. Ja jebie <facepalm>

Do zawarcia nowej polisy na samochód po Ojcu nie wymagano ode mnie żadnego dokumentu potwierdzającego że jestem jego właścicielem.
Do rozwiązania starej umowy Ojca (w tym samym towarzystwie), muszę przedstawić dokumenty spadkowe i zniesienia współwłasności.

A prawo ubezpieczeniowe które zamiast wygaszać polisę po zmarłym przepisuję ją na nowego właściciela to kurestwo. Umowa cywilno-prawna bez mojego podpisu i akceptacji warunków i umownych to czad...

A obczaj to.
Dostajesz papiery z banku, że jak nie zaczniesz spłacać kredytu, to będzie przypał. Zastanawiasz się, o jaki kredyt chodzi? Okazuje się, że ktoś pożyczył 5 tysięcy na Twoje nazwisko, bo teraz dają chwilówki każdemu, za pomachanie jakimś dowodem przed oczami. Bank mówi, że to Twój problem i Ciebie okradli. Oni wydali Tobie, a że Ty nie byłeś Tobą, to już Twój problem. Oni chcą swój hajs z powrotem. Są czyści jak łza.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwi, 2017, 21:16:47 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
To druga rzecz która mnie wkurwia choć jeszcze nie spotkała.

Gówno mnie powinno obchodzić że zatrudniają plankton który nie jest w stanie zweryfikować tożsamości klienta. Niech się ubezpieczą od OC na pracowników.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
A te wszystkie cuda dzięki bierutowskiemu wynalazkowi pt. "Bankowy Tytuł Egzekucyjny".
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
W piątek składałem jeszcze reklamacje w ING bo przeliczyli mi kurs akcji po Tacie po kursie którego nigdy historycznie papiery tej spółki nie miały...
Banksterka jego mać.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wkurwia mnie, że od paru godzin, nie mogę wysłać żadnego maila... Jebany gmail...
A potrzebuję to zrobić w miarę pilnie...
Jazz, Lounge, Downtempo

Orange

  • Gość
Uszkodzona struktura włókna węglowego. Kurwa jego mać, to se pojeździłem do pracy na rowerze.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Zadzwonił do mnie Pan z US poinformować mnie, że coś jest nie tak z moim pitem, pod koniec rozmowy kazał zadzwonić do innego Pana z US, żeby to potwierdzić. Inny Pan z US stwierdził, że wszystko jest ok i że mam zadzwonić do pierwszego Pana z US i mu wytłumaczyć, że wszystko jest ok.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwi, 2017, 15:44:41 wysłana przez pivovarit »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Mnie wkurwia, ale to tak naprawdę mocno fakt, że ruchome schody nie zawsze są zsynchronizowane z ruchomymi poręczami, które raz jadą szybciej, raz wolniej i przez to podczas jakże relaksującej podróży towarzyszy ciągły dyskomfort.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Poszedłem do kolejnego urzędu i dobrze, że miałem przy sobie długopis bo bym sobie musiał kupić:

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@pivovarit dawaj oddzielny temat. Będę czytał wszystko :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Jakoś podświadomie Ci, pivovarit, nie wierzę. Trudno mi uwierzyć, że takie absurdy dzieją się naprawdę...

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


Orange

  • Gość
Jak byłem w pekao w maju to dostałem długopis.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Jak byłem w pekao w maju to dostałem długopis.

To nie Pekao tylko kasa w UM Wydział Komunikacji Lublin.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Jak byłem w pekao w maju to dostałem długopis.

Ty miałeś żeby ktoś inny nie mógł mieć!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Pojeby na drogach, volume kolejny.
Ciężarówka wyjechała mi z podporządkowanej tak, że z 90km/h musiałem hamować niemal do zera. Teren otwarty, idealna widoczność, itd. Co za pojebany debil. Puściłby mnie, auto za mną, i miał pusta drogę. Nie wiem, czy coś z tym zrobią, ale od razu skorzystałem z tego, że na naczepie był telefon do firmy transportowej.
10 lat jeżdżę autem, i to nie "wkoło komina", ale tak ciepło jeszcze chyba nie miałem.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Zaraz ruszam i właśnie się lękam świątecznej inwazji...
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Poza tym jednym incydentem, wczoraj jechało mi się zaskakująco przyjemnie - spodziewałem się bardzo dużego ruchu i mile się zaskoczyłem. Za to w poniedziałek po południu czeka mnie kolejne 300km i wtedy już tak dobrze nie będzie na pewno, więc wrócę do wątku. :D