Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1672211 razy)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Zdjęcie tego dzieciaka z kartką wykonał reporter agencji Reuters w obozie dla uchodźców  na greckiej wyspie Idomeni.
Jakoś trudno uwierzyć że 8/9 latek który uczy się pisać alfabetem islamskim pisanym od tyłu wiedział jak się pisze słowo Bruksela
w języku niderlandzkim. Pewnie ten sam reporter który zrobił to zdjęcie kazał mu trzymać  kartkę za snikersa, od razu widać że to było pisane ręką europejczyka.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Reporterzy (a wlasciwie to media) to szuje straszne, ilez to ustawianych scen bylo dla dobrego zdjecia "zgodnego z linia wladzy" to masakra. Nawet to slynne zdjecie z syryjskim dzieciakiem na plazy bylo ustawione. Dzieciak na serio sie utopil ale reporterzy przeniesli, zeby lepsze zdjecia zrobic. W spojlerze zdjecia...
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Kurwy, zwykłe kurwy...

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Norma jest wstawianie dzieciakow na "linie frontu" gdzie moga dostac gazem, zeby potem reporterzy mieli ckliwe historie jak to zle rzady nie pozwalaja biednym ludziom przekroczyc granicy i uciec od wojny. Szczegol, ze ta wojna to juz z kilka tys km za nimi, no ale jak wiadomo Syria graniczy z Nemcami i Szwecja...

Co do tego dzieciaka z plazy, to jego ojciec mial legalna robote w Turcji...


Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
To na chuj ja tak kułem w tej sesji ;__; mogłem siedzieć do matur od stycznia ;___;

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
A sobie, kurwy jebane, zostawili bezpłatne.
« Ostatnia zmiana: 25 Kwi, 2016, 21:19:31 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Gdy skończyły mi się ulgi kończąc edukację dość boleśnie to odczułem (na MPK). Nie wyobrażam sobie nie mieć pracy i płacić 5zł za godzinny :)

Spoiler

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Najbardziej przesrane będą miały słoiki co studiują na drugim końcu Polski od miasta rodzinnego. Przykład kumpeli z lublina co studiuje na akademii muzycznej w gdańsku, która w tym przypadku będzie musiała bulić circa stówkę za podróż w jedną stronę do domu.
Już pomijam sytuację niepełnosprawnych, którzy niekiedy z samego faktu jak im życie zasadziło kopa w dupe wydają w chuj hajsu na leczenie i rehabilitacje. To już nie jest tylko przykre, to po prostu skurwysyństwo.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Ta, to teraz pomyśl że mam przyjaciela który studiuje we Wro a jest z Białegostoku, chyba zostanie już niedługo tylko skajp :evil: Wkurwia strasznie bo to znaczy tylko tyle że ludzie pierdolną to i będą latać tymi międzymiastowymi ew. gazu w autach przybędzie, my zapewne do Szczecinka w tym roku pojedziemy w takim rozliczeniu autem kumpla bo chujnia a nie opcja to co chcą zrobić :(

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Mie wk... avatar Aremeniusa ;).
Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Część osób przesiądzie się do autobusów, nawet na te dłuższe trasy.
W takim PB pewnie już zacierają ręce.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Kolejarze będą wylewali smołę na samochody BlaBlaCar za zabieranie im pracy :D

Offline Slash75

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Najgorsza jest obecna muzyka mająca przypominać muzykę. Strasznie dołujące.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Najgorsza jest obecna muzyka mająca przypominać muzykę. Strasznie dołujące.

~Pawulon Cothleton
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Mie wk... avatar Aremeniusa ;).


I tak już od bardzo dawna :)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Ej no heloł link do batmana mi się spierdolił nie moja wina tak :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
ofc nie, ale byś coś zadziałał ;).
Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Część osób przesiądzie się do autobusów, nawet na te dłuższe trasy.
W takim PB pewnie już zacierają ręce.

Na samą myśl o jeżdżeniu np. do Krakowa polskim busem mi cierpną nogi. Na długie trasy to jest straszna katorga w porównaniu do pociągu.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Też wolę pociąg od autobusu. Na likwidacji ulg skorzystają zapewne przewoźnicy autobusowi.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
No, ale co do pociągu, przypomniało mi się z ostatniego weekendu: niemożebnie wkurwia mnie brak możliwości kupienia jednego biletu z przesiadkami przez internet: jest tylko opcja kupienia kilku osobnych w standardowych cenach. A gdy podchodzisz do pani w okienku na dworcu, to z 70 zł robi się 38. -_-

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Ciekawi mnie komu to przeszkadzało. I dlaczego akurat parlamentarzyści mają mieć ulgi zachowane. Ich akurat stać raczej na jazdę nawet za 100%. Emeryta już niekoniecznie ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Zostawili sobie ulgi z których nie korzystają.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan