Autor Wątek: TEST FENDER AMERICAN PROFESSIONAL II STRATOCASTER  (Przeczytany 1194 razy)

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Dzisiaj zrobiłem filmik z amerykańskim Fenderem Professional II obczajcie bo chyba warto:

Wiem że nie stroi.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2021, 20:52:55 wysłana przez dari555 »
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Hendrixowi też nie stroiła.
Ale wszędzie znajdą się tacy, co im nawet True Temp Frets, Evertune i Buzz-Feiten stroić nie będą

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Uuu ale fajny kolorek! Muszę przyznać ze po raz pierwszy odkąd robisz filmiki z Kemperem to podobało mi się brzmienie. Albo to voodoo fajndea albo coś pokręciłeś. A teraz czekam na Schectera. :P

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
wiesz co każdy lubi coś innego, nic z brzmieniem nie zmieniałem, dalej grałem na Kemperze z (LEAD-ReampZone Peavey 6505, CLEAN-Fractal VOX-AC30, IR Sinmix Recto212), jedyne co to na początku skręciłem gałkę TONE w gitarze na 3, ale ten Fender też robi robotę, ma taki aksamitny drogi sound...
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
No zdecydowanie przyjemniej się tego słuchało niż tego, co było kilka filmików wstecz (i pisze to ktoś, dla którego stratocaster jest w każdym calu przeciwieństwem tego, co lubi w gitarach).

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority

dzięki! miło słyszeć takie słowa, u mnie jest podobnie, nigdy strat ani tele mi się nie podobały wizualnie i dźwiękowo, a ostatnio nawet kupiłem telecastera i nawet niektóre odmiany metalu idzie na nim zagrać, albo się starzeje, albo dorastam... nie wiem już sam ...hihih,

aha pod tym linkiem macie pełną wersję intro ponieważ FB mi obciął początek, pewnie za bardzo to zabrzmiało jak oryginał: https://www.tiktok.com/@555dari555/video/7010660915020336389?sender_device=pc&sender_web_id=7011026672476964357&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0
« Ostatnia zmiana: 23 Wrz, 2021, 12:06:23 wysłana przez dari555 »
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Z telecasterem tez miałem chwilę słabości jakieś pół roku ale jednak nie (kupiłem i odesłałem), natomiast strat niezmiennie pozostaje dla mnie po ciemnej stronie mocy ;) Choć jednocześnie ciężko mi sobie wyobrazić większość materiału RHCP granego na czymś innym ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
9071 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2011, 20:42:16
wysłana przez sobek
12 Odpowiedzi
5590 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Wrz, 2011, 12:52:41
wysłana przez Rumak
11 Odpowiedzi
2056 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2022, 16:08:14
wysłana przez Chomick