Home Recording > Ogólnie

Miks pod osąd

(1/2) > >>

Filun:
Czołem! Podrzucam do oceny swój dzisiejszy miks (celowałem gdzieś pomiędzy Obituary a Morbid Angel w kwestii barwy gitary).

Starałem się nie spędzać zbyt dużo czasu nad kręceniem, bo często sprowadza mnie to na totalne manowce brzmieniowe.

SC.initialize({ client_id: '164408e4db0bc2ef002761ebb3c68249' }); function scget (scurl, sccid) { var track_url=decodeURIComponent(scurl); SC.oEmbed(track_url, { auto_play:false }).then(function(oEmbed) { console.log('oEmbed response: ',oEmbed); $("#"+sccid).html(oEmbed.html); }) }; Wlacz osadzony player soundcloud

Gary są wspaniałym gotowcem z EzDrummera2, same gitary to TSE R47 -> Nalex Crunchman -> IRka G12H przez SM57

OMSON:
Za wysoki poziom gitar. Zdecydowanie. Obniż go bez dotykania bębnów i basu i wrzuć znowu.

Filun:
Wrzuciłem dwie wersje, pierwsza bardziej skręcona niż druga

SC.initialize({ client_id: '164408e4db0bc2ef002761ebb3c68249' }); function scget (scurl, sccid) { var track_url=decodeURIComponent(scurl); SC.oEmbed(track_url, { auto_play:false }).then(function(oEmbed) { console.log('oEmbed response: ',oEmbed); $("#"+sccid).html(oEmbed.html); }) }; Wlacz osadzony player soundcloud
SC.initialize({ client_id: '164408e4db0bc2ef002761ebb3c68249' }); function scget (scurl, sccid) { var track_url=decodeURIComponent(scurl); SC.oEmbed(track_url, { auto_play:false }).then(function(oEmbed) { console.log('oEmbed response: ',oEmbed); $("#"+sccid).html(oEmbed.html); }) }; Wlacz osadzony player soundcloud

OMSON:
Nie mogę odpalić playera, wiec z Twojego profilu słuchałem trzech wersji. Na moje ucho, ta o nazwie: 20210815-2 - jest najlepiej zbalansowana.

Filun:
Dziwna sprawa, wszystkie playery się chyba odpalają w pierwszym poście. Cieszę się że wyszło w miarę zbalansowanie, to też chyba pierwszy miks z którego jestem dość zadowolony całościowo, pomimo kręcenia na głośniczkach komputerowych ???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod