Muzyka > Twórczość użyszkodników

Riffy sobie dłubię

(1/18) > >>

Filun:
Uznałem że pora przenieść część pomysłów zalegających w szufladzie telefonowej na szufladę komputerową i tak oto nadarzyło się wolne popołudnie na posiadówkę przy Reaperze.

SC.initialize({ client_id: '164408e4db0bc2ef002761ebb3c68249' }); function scget (scurl, sccid) { var track_url=decodeURIComponent(scurl); SC.oEmbed(track_url, { auto_play:false }).then(function(oEmbed) { console.log('oEmbed response: ',oEmbed); $("#"+sccid).html(oEmbed.html); }) }; Wlacz osadzony player soundcloud

Po tylu godzinach słuchania w kółko nie wiem już co sądzić o tych riffach, więc może zdam się na wasze opinie.

Filun:
Odkopuję własny wątek - zbiłem ze sobą kilka riffów jakiś czas temu, ale dopiero dzisiaj usiadłem żeby to jakoś ze sobą połączyć. Głównie w celu ukręcenia jakiegoś soundu, który na ten moment mi się spodoba

Spoilerjakby soundcloudowy player grymasił -> https://soundcloud.com/fil-un/20220326-3a SC.initialize({ client_id: '164408e4db0bc2ef002761ebb3c68249' }); function scget (scurl, sccid) { var track_url=decodeURIComponent(scurl); SC.oEmbed(track_url, { auto_play:false }).then(function(oEmbed) { console.log('oEmbed response: ',oEmbed); $("#"+sccid).html(oEmbed.html); }) }; Wlacz osadzony player soundcloud

Gitary szły przez darmową symulację Uberschalla + mix IRek DV77 i T75, do tego jeszcze odrobina HM2.

Edit: oczywiście zapomniałem wspomnieć - krytyka mile widziana, bardzo chętnie to poprawię bo nie do końca mi wszystko pasuje, ale nie potrafię tego wskazać.

Filun:
Darmowy Ampeg SVT od PluginAlliance trochę mnie zainspirował żeby machnąć jakiś riff i przy okazji odkurzyć kilka IRek/pluginów.

SC.initialize({ client_id: '164408e4db0bc2ef002761ebb3c68249' }); function scget (scurl, sccid) { var track_url=decodeURIComponent(scurl); SC.oEmbed(track_url, { auto_play:false }).then(function(oEmbed) { console.log('oEmbed response: ',oEmbed); $("#"+sccid).html(oEmbed.html); }) }; Wlacz osadzony player soundcloud
Spoilerhttps://soundcloud.com/fil-un/20220415-4a
Jackson WR7 -> TSE808 -> NoiseKatana -> TSE X50 -> IRka od RedWire
HB Marquess-5 -> TSE BOD2.0 -> Ampeg SVT

lupus:
Bębny strasznie sztuczne, ale same riffy przekozak. No i te akordy w tle koło 50 sekundy bardzo dobry klimat robią.  A brzmienie basu kradnę :D

Jakby Ci się bardzo nudziło to podeślij same gitary, bas i MIDI bębnów, spróbujemy jakieś lepsze bębny ukręcić :)

Filun:
Bębny to mi w ogóle nie siedzą, ale wolałem mieć coś gotowego niż bujać się w nieskończoność. Po świętach mogę podesłać, się dogadamy ;)

Edit: bas to była sama przyjemność, Ampeg razem z BODem robią robotę praktycznie od razu, ale te gary z Invasiona już nie pierwszy raz mi spędzają sen z powiek
Posty połączone: 17 Kwi, 2022, 23:22:04Jako że wróciłem do siebie to wrzucam stemy + midi garów + screen ustawień brzmienia basu @lupus ;)

Spoilerhttps://drive.google.com/file/d/1yrLaRHhLMu_rnHpdP7EDG2221GX5j_hx/view?usp=sharing

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod